Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Citam vase komentare a myslim, ze nic ine ako uznanie, ze RL je sportova hra sa od ludi, ktori v zivote k sportu nepachli lebo len sedia za PC alebo su totalne sportove dreva sa cakat neda ;) Keby aspon 10% co pisete, ze ta hra je sportova niekedy robilo nejaky sport tak nepoviem... Toto je ako ked sa panicov pytate na menstruacne bolesti ;)
    • Zrzzek
      Sport není sportovní hra. Sportovní hra není sport. RL není sport. RL je sportovní hra. Všechny urazit, argument žádný.
      • Aj citas po sebe co pises? Lebo to co si napisal nema absolutne ziadny zmysel..
  • Zrzzek
    Já prostě nechápu, proč RL nemá být sportovní hra? Je to prostě něco jako fotbal. Na wiki, na steamu, no prostě všude to sportovní hra je. Argumenty jako "ve Witcherovi jezdím na koni, je to sportovní hra?" jsou naprosto mimo. Ano, ve Witcherovi jsou sportovní aktivity, ale není to hlavní náplň hry.

Já bych potřeboval normální opodstatněný argumenty. Zkusí mi někdo vysvětlil proč by RL neměla být sportovní hra?
    • někdo se šel klouzat na led, vzal si tyčku a kámen a někam se začal trefovat. najednou vznikl hokej. je velmi zajímavé, že některé nejznámější sporty jsou prakticky strašně divné na první pohled. a přesto se na nich shodneme, že je to sport. v rocket league mám míč, mám dvě branky a počítá se mi skore, když nějakým způsobem dopravím míč do brány. nic víc v tom není. nevím, co jiného, než sportovního by to mělo být.
      • Zrzzek
        No však jo, ale někteří ze zde diskutujících mají jiný názor... Já bych jen potřeboval vědět, jaký je tok jejich myšlenek...
  • Kazdej, kdo hral Rocket League musi uznat, ze ta hra je vic fotbal nez FIFA. Nepozna se to hned, ale az tam clovek stravi nekolik hodin, tak pozna, ze to ma vsechny prvky fotbalu - skvely zakroky brankaru, vetsina golu pada po centrech a dorazkach, padaji rany z dalky stejne jako usmudlany goly, padaji goly hlavou (kdy se auto vznese na turbu), uzitecna je hra do tela, kdy se snazit odstrcit / znicit obrance nebo brankare misto hrani mice.

Jedina teoreticka chyba Rocket League je ta, ze se to musi hrat pravidelne, aby clovek nevysel z rytmu. Jinak se v tom placa, ale sranda to je stejne.
  • Proc tady ty ankety berete tak vazne? Vzdyt sou to nazory par lidi kteri nemajiv herni branzi vubec zadne kredit a sou spis s politovani. Tenhle web preziva z minulosti, a nejaka anketa radoby hernich novinaru tak pusobi spis vtipne. Jedine koho recenze se tady daji cist je Slavik.
    • Tak si na to vzpomeň až na tenhle web, co přežívá budeš zase smdradit ty svoje noobský odkazy o autíčkách, který nikoho nezajímaj.
    • Veskoslav
      Řekl multinickový LV. Nemáte nějakou zase automobilovou virtuální kuřbu jako minule, kdy jste jezdili s notebookem po městě v autě a měli potřebu psát na games? A proč sem tedy lezeš? Proš nejdeš na skvělé EG? Hrej atd.? Máš tolik na výběr, ale furt tu hniješ:)
  • Ne, že bych to hrál, ale NBA je prý hodně kvalitní série. Proč tu chybí?
  • Grand
    Jak se kazdy rok tesim na PESko, tak musim uznat ze Rocket League me bavilo mnohem vic a stale ho hraju a pravdepodobne ho budu hrat i v dobe kdy tu bude novy rocnik PES, FIFA a dalsich. Pro me jednoznacny vitez.
    • něco nového co prostě nebyl jenom další ročník toho samého, když jsem nedávno na PS2 hrál PES4 tak mi to přišlo pořád stejný jako 2015
  • Chýba mi tam NBA 2k16, lepšie spracovanie športovej hry asi neexistuje, chápem že redakcia nerobila recenziu, tak asi preto. No namiesto Blood Bowl 2 ste tam mohli dať aspoň Football Manager 2016, najlepší manažérsky ročník doteraz *3*
    • Souhlasím a překvapuje mě, že tuto hru zatím nikdo napřipomněl. Za mě je to nejlepší sportovní hra. Asi to nikdo nehraje :-( *7*
      • Mart9
        No já ji připomínal už včera v tom top příspěvku, co visí na hlavní stránce.
        • Veskoslav
          Ten tam visí jenom proto, že jsem na tebe reagoval, jinak by hnil někde v zapomnění;)
          • Mart9
            A já ti děkuji.
  • TheGGG
    né, že bych se ve sportovních hrách nějak vyznal, ale toto je sportovní hra?
    • Je to zavodni hra? Nebo co je to za hru?
      • vlastik.plaminek
        Je to fotbal s autama místo simulantů.
    • Je to variace na fotbal, takže ano, je to sportovní hra.
      • A Witcher je variace na jízdu na koni, takže bych sem dal i Witchera, taky bych sem dal Dark Souls, to je variace na sportovní hru o kotoulech a mohli by jsme pokračovat.
        • Jo, tak ty máš dost.
        • tak Witcher měl i regulerní pasáž se závody na koních
          • Rocket League nema zadnou jinou pasaz nez regulerni fotbal s autama.
            • však to byl vtip, to je jako říkat že Final Fantasy VII je závodní hra, protože tam jsou závody na Chocobech *4*
        • nekromant33
          takhle může přemejšlet jen regulérní deb*l
        • Já bych nechal Geralta i u těch kotrmelců. Nikdo nikdy nemetal více kotoulů než Geralt :)
          • TheGGG
            ve W3 jsem kotouli skoro nepoužíval, odskoky a poskoky ala bloodborne byly mnohem lepší a rychlejší...
  • nekromant33
    Sportu nerozumím, ale nadsázka a neafektovanost mi není cizí, proto u mě také letos zvítězila tato zábavná arkádová sportovní hra.
    • Mart9
      Tak přesně na tebe byl mířený můj příspěvek v 10:38.
      • nekromant33
        Staré české přísloví říká: "Aby ses nepos*al."
  • Tohle je fakt výsměch, včera tu čtu o rychlém Doomovi a gamepadu *1* a teď tu čtu jak je tahle arkádová blbinka SPORTOVNÍ hra roku.... každý den se tu člověk pobaví *10* Akční hra roku Metal Gear, v nominaci plošinovka Ori a naopak tam uplně chybí Mad Max, jedna z nej opravdu akčních her loňského roku ........................... chápu, že zavděčit se nedá všem a co člověk to názor, ale tohle už je fakt moc, tahle redakce pomalu ale jistě ztrácí v těchto věcech můj respekt, bohužel.
    • Však tenhle web je spíš autorský blogísek takové trochu zvláštní party, než nezávislé objektivní herní informační medium, tak co bys asi tak chtěl? :)
      • žádné médium neni objektivní
        • To je velmi subjektivní názor ;-)
          • možná, ale to přeci vyplívá z podstaty problému, ne z mého názoru, který ji pouze tlumočí, i když bys měl časopis, co by vydával pouze kusé faktické informace, stejně bude do určité míry ovlivněný, někdo je musí vybírat, na informace se dá nahlížet z různých úhlú, ukázat jen určitou část, dát je do nesprávných souvislostí atd., to jsou třeba Encyklopedie, které by měly být maximálně objektivní, ale ani u nich to neplatí na 100%
    • a můj zase získává, jak píšeš, všem se nezavděčíš, ale pořád můžeš ovlivnit čtenářskou anketu, nebo si udělat vlastní

když někdo dohraje Dark Souls na bubínku, proč by ne Dooma na gamepadu, někteří lidé zkrátka maj rádi výzvy, ostatně ta K+M jde k nextgen konzolím připojit normálně přes USB, ne?
      • Jedním hlasem ovlivníš houby, o nějakou anketu mi nejde, ale jde mi o to, že čím dál míň se můžu spolehnout na názory zdejších autorů, dřív jsem si s nima docela rozuměl, ale poslední dobou docela hrůza. A jestli hraní Dooma na gamepadu říkáš výzva, to je tvůj problém. Tady na Games jsou už jen 2 členové redakce, jejichž recenze čtu a vím co od nich čekat. Včera u mě Smutný skončil nadobro s tím blábolem u Dooma.
        • Já tomu teda hlavně neřikám problém, ale ano, hrát Dooma nebo jakoukoliv jinou MP střílečku na gamepadu proti lidem s K+M a držet se stabilně na horních příčkách a porážet je, tomu říkám výzva

Mě spíš přijde smutné, že potřebuješ cizí lidi, aby ti řekli, jaký máš mít názor
          • Vážně ti připadne, že nemám svůj vlastní názor, jako vážně? :) Pro mě je výzva hra samotná, její obtížnost, AI nepřátel a tak podobně a ne nějaké hloupé ovládání. Nebo si myslíš, že třeba pro malíře je výzva malovat nějakou nekvalitní barvou co se maže a blbě schne? Že pro atleta je výzva běhat v nekvalitních botách?
            • No vidim že jsi to nepochopil, ale to neva, stane se
            • del0
              Po letech hraní na gamepadu vyklepneš možná nooba, ale to je tak všechno.

"vyklepnout pár noobů v CSku nebo Quake na gamepadu neni zdaleko to nejtěžší, co kdy lidi dokázali"

Hmm. Já myslel, že se bavíme o tom vyklepnout zkušenějšího hráče, protože jinak mi absolutně nedává smysl, o co se tady pokoušíš. Snažit se dokázat, že když se dobře naučíš na gamepadu, tak vyklepneš nooba? Tak to si mě přesvědčil. Hned mám důvod si myslet, že myš není lepší. *15*
            • del0: Sebeklam? Nemyslim si, když do toho ten člověk dá opravdu všechno, bude hrát 10+ hodin každý den několik let, naučí se to tak že se na něj běžní hráči nebudou chytat, samozřejmě že když narazí na profíka, který taky hraje 10+ hodin každý den několik let, akorát že na myši, tak nejspíš prohraje, tam už se ten rozdíl projeví. Podle mě moc podceňuješ lidské schopnosti, lidi jsou schopni naučit se neuvěřitelné věci, když chtějí, vyklepnout pár noobů v CSku nebo Quake na gamepadu neni zdaleko to nejtěžší, co kdy lidi dokázali
            • Co je to lepsi? Pro me je strilecka zabavnejsi na gamepadu, proto je take preferuji hrat na konzoli, ze.
            • Až na to, že na tom videu hraje na myši a dělá si srandu z gamepadu. Já bych nezacházel do zbytečných OT, každému je jasné, že střílečka na myši je mnohem lepší a pokud to někomu jasné není, nechte ho v tom žít.
            • https://www.youtube.com/watch?v=tmM1mFUnlTE

Sebeklam? *15*
            • del0
              "proto může dobrý hráč na padu porážet většinu lidí s K+M, když do toho dá dost času a energie"

Velmi groteskní sebeklam...
            • Dan jsem rád, že jsi se ozval, předpokládám, že ty budeš ten kdo tu naklikává v domění, že jsem LV. Diskuze budiž vizitkou tohoto webu.
            • to jsi napsal ty, se už nemůžeš spolehnout na názory recenzentů, ergo z toho vyplívá, že se spoléháš na to co čteš v recenzích víc než na svůj úsudek, takže jen podle toho co jsi napsal, ano připadá

no právě, Usain Bolt tě předběhne v pantoflích, i když ty budeš mít obuté nejlepší závodnické boty na světě, zrovna tak pravý malíř umělec dokáže vytvořit skvostné dílo jen za pomoci ohořelé větvičky, v tomto skoro vždycky platí, že skill je mnohem víc než nástroj, proto může dobrý hráč na padu porážet většinu lidí s K+M, když do toho dá dost času a energie, proto je tvůj názor na nehoráznost hraní Dooma na gamepadu čirý nesmysl
            • LV uklidni se, už si z tebe dělá prdeel i Ryneš ve FC...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit