Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Citam vase komentare a myslim, ze nic ine ako uznanie, ze RL je sportova hra sa od ludi, ktori v zivote k sportu nepachli lebo len sedia za PC alebo su totalne sportove dreva sa cakat neda ;) Keby aspon 10% co pisete, ze ta hra je sportova niekedy robilo nejaky sport tak nepoviem... Toto je ako ked sa panicov pytate na menstruacne bolesti ;)
    • Zrzzek
      Sport není sportovní hra. Sportovní hra není sport. RL není sport. RL je sportovní hra. Všechny urazit, argument žádný.
      • Aj citas po sebe co pises? Lebo to co si napisal nema absolutne ziadny zmysel..
  • Zrzzek
    Já prostě nechápu, proč RL nemá být sportovní hra? Je to prostě něco jako fotbal. Na wiki, na steamu, no prostě všude to sportovní hra je. Argumenty jako "ve Witcherovi jezdím na koni, je to sportovní hra?" jsou naprosto mimo. Ano, ve Witcherovi jsou sportovní aktivity, ale není to hlavní náplň hry.

    Já bych potřeboval normální opodstatněný argumenty. Zkusí mi někdo vysvětlil proč by RL neměla být sportovní hra?
    • někdo se šel klouzat na led, vzal si tyčku a kámen a někam se začal trefovat. najednou vznikl hokej. je velmi zajímavé, že některé nejznámější sporty jsou prakticky strašně divné na první pohled. a přesto se na nich shodneme, že je to sport. v rocket league mám míč, mám dvě branky a počítá se mi skore, když nějakým způsobem dopravím míč do brány. nic víc v tom není. nevím, co jiného, než sportovního by to mělo být.
      • Zrzzek
        No však jo, ale někteří ze zde diskutujících mají jiný názor... Já bych jen potřeboval vědět, jaký je tok jejich myšlenek...
  • Kazdej, kdo hral Rocket League musi uznat, ze ta hra je vic fotbal nez FIFA. Nepozna se to hned, ale az tam clovek stravi nekolik hodin, tak pozna, ze to ma vsechny prvky fotbalu - skvely zakroky brankaru, vetsina golu pada po centrech a dorazkach, padaji rany z dalky stejne jako usmudlany goly, padaji goly hlavou (kdy se auto vznese na turbu), uzitecna je hra do tela, kdy se snazit odstrcit / znicit obrance nebo brankare misto hrani mice.

    Jedina teoreticka chyba Rocket League je ta, ze se to musi hrat pravidelne, aby clovek nevysel z rytmu. Jinak se v tom placa, ale sranda to je stejne.
  • Proc tady ty ankety berete tak vazne? Vzdyt sou to nazory par lidi kteri nemajiv herni branzi vubec zadne kredit a sou spis s politovani. Tenhle web preziva z minulosti, a nejaka anketa radoby hernich novinaru tak pusobi spis vtipne. Jedine koho recenze se tady daji cist je Slavik.
    • Tak si na to vzpomeň až na tenhle web, co přežívá budeš zase smdradit ty svoje noobský odkazy o autíčkách, který nikoho nezajímaj.
    • Veskoslav
      Řekl multinickový LV. Nemáte nějakou zase automobilovou virtuální kuřbu jako minule, kdy jste jezdili s notebookem po městě v autě a měli potřebu psát na games? A proč sem tedy lezeš? Proš nejdeš na skvělé EG? Hrej atd.? Máš tolik na výběr, ale furt tu hniješ:)
  • Ne, že bych to hrál, ale NBA je prý hodně kvalitní série. Proč tu chybí?
  • Grand
    Jak se kazdy rok tesim na PESko, tak musim uznat ze Rocket League me bavilo mnohem vic a stale ho hraju a pravdepodobne ho budu hrat i v dobe kdy tu bude novy rocnik PES, FIFA a dalsich. Pro me jednoznacny vitez.
    • něco nového co prostě nebyl jenom další ročník toho samého, když jsem nedávno na PS2 hrál PES4 tak mi to přišlo pořád stejný jako 2015
  • Chýba mi tam NBA 2k16, lepšie spracovanie športovej hry asi neexistuje, chápem že redakcia nerobila recenziu, tak asi preto. No namiesto Blood Bowl 2 ste tam mohli dať aspoň Football Manager 2016, najlepší manažérsky ročník doteraz *3*
    • Souhlasím a překvapuje mě, že tuto hru zatím nikdo napřipomněl. Za mě je to nejlepší sportovní hra. Asi to nikdo nehraje :-( *7*
      • Mart9
        No já ji připomínal už včera v tom top příspěvku, co visí na hlavní stránce.
        • Veskoslav
          Ten tam visí jenom proto, že jsem na tebe reagoval, jinak by hnil někde v zapomnění;)
          • Mart9
            A já ti děkuji.
  • TheGGG
    né, že bych se ve sportovních hrách nějak vyznal, ale toto je sportovní hra?
    • Je to zavodni hra? Nebo co je to za hru?
      • vlastik.plaminek
        Je to fotbal s autama místo simulantů.
    • Je to variace na fotbal, takže ano, je to sportovní hra.
      • A Witcher je variace na jízdu na koni, takže bych sem dal i Witchera, taky bych sem dal Dark Souls, to je variace na sportovní hru o kotoulech a mohli by jsme pokračovat.
        • Jo, tak ty máš dost.
        • tak Witcher měl i regulerní pasáž se závody na koních
          • Rocket League nema zadnou jinou pasaz nez regulerni fotbal s autama.
            • však to byl vtip, to je jako říkat že Final Fantasy VII je závodní hra, protože tam jsou závody na Chocobech *4*
        • nekromant33
          takhle může přemejšlet jen regulérní deb*l
        • Já bych nechal Geralta i u těch kotrmelců. Nikdo nikdy nemetal více kotoulů než Geralt :)
          • TheGGG
            ve W3 jsem kotouli skoro nepoužíval, odskoky a poskoky ala bloodborne byly mnohem lepší a rychlejší...
  • nekromant33
    Sportu nerozumím, ale nadsázka a neafektovanost mi není cizí, proto u mě také letos zvítězila tato zábavná arkádová sportovní hra.
    • Mart9
      Tak přesně na tebe byl mířený můj příspěvek v 10:38.
      • nekromant33
        Staré české přísloví říká: "Aby ses nepos*al."

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit