Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Jinak mohla by redakce zveřejnit podle čeho se rozhodují a jak kdo z redaktorů hlasoval? Fakt mě to docela zajímá. Protože ať se Vám to líbí nebo ne, tak LoTV je samostatně spustitelný datadisk, který svou délkou strčí většinu současných her do kapsy. Je nějaký důvod, proč není v sekci strategie hra, kdy její 1. díl pomáhal dodefinovat žánr RTS? To už Vám definitivně "jeblo" z té redaktorské hispteřiny, že jste si řekli, je to datadisk, tak to tam nesmí, ale zástupce ARTS tam prásknete? Přijde někdo z redakce aspoň tak trochu obhájit tento krok vynecháním prakticky jediné pořádné RTS, co letos vyšla? A prosím, zase nemelte něco o tom, že je to rozhodnutí redakce a otřepané prázdné fráze. Po hipsterské skupině o soundtrack, je tohle další ukázkou toho, že Vy se prostě nějak chcete lišit. Za každou cenu i kdyby to mělo být sebelbější.
    • Klíd v manéži nebo ti praskne cévka ;). Jak už jsem nedávno psal, o těhle žebříčcích si myslim svoje, protože pochybuju, že všichni hodnotící hráli všechny hry aspirující na hru roku v tý který kategorii. A i kdyby hráli, tak je mi to vlastně šumák, protože každýmu se líbí něco jinýho a že zrovna ta moje oblíbená hra neni hrou roku? Však si hry kupujem, abychom je hráli a zabavili se u nich a ne proto, aby byla hrou roku :).
    • PreidaQ
      Jsi zbytečně hysterický.
    • N0isy
      Nejlepší ale je, že HotS v Best of 2013 bylo. To tu holt ještě byla redakce normální. *15*

      http://games.tiscali.cz/tema/best-of-2013-nejlepsi-strategie-64966
    • StarCraft 2 už posbíral tolik ocenění a metálu že o jedno míň mu snad neublíží ne? (říkám to jako věrný fanda StarCraftu) Spíš by mě zajímalo kde jsou v řebříčku hry typu Anno 2205? Etherium, Grey Goo a podobné téměř "čistokrevné RTS"
      • umiš napočitat do peti? nektere hry se tam proste nevešli
    • Blue.Shark
      Člověče, tvoje příspěvky mám většinou rád. Tohle je ale naprosto zbytečný záchvat vzteku. Redakce tímhle skutečně vyjadřuje svůj žebříček. Pokud se jim Starcraft nelíbil, tak tam prostě není. To je toho. Spíš si počkej na čtenářský žebříček. Tam uvidíš, co se líbí většímu vzorku lidí a jsem si jist, že Starcraft tam bude.
      • Ale kdyz hra kterou ma rad se nedostala do vyberu!!!

        https://www.youtube.com/watch?v=z4J18WoKKVA
    • Ty jsi neco pil nebo snupal ze jsi nam takhle nehezky zhrubnul?
  • Sakra, HotS melo bejt v kategorii best online hra, abychom se mohli pobavit :D tady je to jen k usklebu, ze z blizz her je ve strategii uprednostnenej tenhle "esports" polotovar pred starcraftem
  • Veskoslav
    Co to ty vole je? Kde je Starcraft II? Děláte si p*del nebo jste v té redakci věčně něčím sjetí? Tak doufám, že i letos vyhraje LoL online hru roku.
    • letos jasně Destiny, nikdo jiný nemá nárok...
  • TheGGG
    tento rok to byla přes rts bída a děs... chtělo by to další wargame...
  • HoTS a Thea na ukor Starcraft 2 a Galactic Civilizations 3....ale tak je to Vas rebricek , preco nie? ;-)
  • Tohoto jsem se bál. Cities Skylines je možná funkční strategie, ale za mně maji tvurkyne velky palec dolu za nulovou miru inovace žánru. Pridávam uryvek ze Smejkiho recenze:

    "Trochu mě též mrzí, že tvůrci nebyli odvážnější a nepokusili se vrtět žánrem za trochu jiný ocas. Nikdo nevytesal do kamene, že je třeba dělit zóny na rezidenční, komerční a průmyslové. Nikdo nevydal zákon, podle kterého je solární energie ultimátní dobro, zatímco a uhelná elektrárna sotva utáhne dva tisíce domácností a ještě je zasmradí. Cities se na můj vkus křečovitě drží příliš mnoha principů, které stanovila série SimCity, a nesnaží se je nahradit řešením vlastním. (...)

    Cities: Skylines ale dokáže kralovat žánru už jen tím, že z velké části nic zásadně nepodělala."

    A já za sebe dodávám že to je zatracene málo.
    • Zrovna tenhle úryvek mi přijde jako pěkná blbost. Proč by za každou cenu něco vymýšleli do základů funkčního žánru? Stěžuje si někdo u střílečky, že "už se zase kormidluje myší a zlouni běhají, nebo se schovávají, někdo by měl přijít s něčím novým"? Vtip je v tom, že poslední SimCity (no vlastně posledních několik) stálo za starou bačkoru - a tihle šikulové to opravili. Takže super. Plus nových systémů tam je hromady (hlavně ty, související s dopravou, hádejte proč)...

      Což teda nic nemění na tom, že si nakonec nemyslím, že by Cities Skylines byla taková bomba, respektive ona je, ale docela rychle se vyčerpá, a pak už je to fakt jenom na "hračičkování".
    • Zrzzek
      Já s tebou v zásadě souhlasím. Problémem je, že (z mého pohledu) to letos prostě stačilo... Jedinej konkurent byl podle mě Starcraft, který se ale ve vyhlášení neobjevil (fail). A ten Starcraft je v podstatě to stejný, jako Cities. Inovace žádná, "jen" více toho samého...
    • PreidaQ
      Tak tohle vidím naprosto stejně. Ta hra dokáže zabavit, ale v žádném případě bych její autory nevychvaloval do nebes za to, co v ní předvedli.
    • u mě to vyhrála tím, že města opravdu vypadají jako města, pohled na milionovou metropoli v krásné 3D grafice zkrátka stojí za to
      • Tohle ale už umělo Cities XL; btw nové Simcity vubec není špatná hra. Bugy už byly opraveny, akorát tam stavíte spíš čtvrt než mesto. Ale stavet na malém fleku je umení a chce to myslet a plánovat.
        • Milionové město v Cities:XL tak možná na kompech od NASA, u mě to bylo nehratelné už okolo 100k obyvatel
  • dobrá volba, Skylines byla pecka
  • *7*
  • Llour
    Zasloužené, naprosto *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit