Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Překvapením roku rozhodně není stále nižší úroveň diskusí na games.cz
    • diskuze jsou jedine pozitivum tohohle sračkoidniho webu, je tady hodne kvalitnich prospevku a na zbytku se človek alespon zasmeje
    • Hlavně, že jsi přispěl. *15*
    • josephd
      *15*
    • Pro mě to teda takové překvapení není :D
  • Prekvapenie roka je jednoznačne Life is Strange. Keď som to prvý krát videl chcel som sa tej hre na kilometre vyhnúť, nejaká teenagerska blbosť som si pomyslel. No ale keď som to začal hrať nemohol som sa od toho odtrhnúť a na konci som bol úplne hotový z tej hry. Tá hra je doslova umelecké dielo, jednoznačne najlepšia hra akú som kedy hral, a to som ich už hral naozaj dosť a prekonalo to aj moju srdcovku Walking Dead. Hneď som si Life is Strange musel pustiť znovu, tá hra je velmi návyková :)
    • Třeba Bloodborne umění nění ale tohle jo... *1*
      A nemusíš nám psát, jak jsi použil kamagra 100 a poté jsi byl na konci tak hotový....

      Nehul to.
      • nechápu co na bloodborne někdo vidi... ta hra s non stop loadovanim, repetetivnim gameplayem a nudným příběhem za nic nestoji. A ano, ke své smůle jsem to hrál.
      • Ty čo trepeš ty už nehul, vidieť že sa vyznáš... Bloodborne je konzolovka a keby to aj bolo na PC tak by som sa tomu vyhol a s radosťou lebo také kraviny ma nebavia sorry 100 ludí 100 chutí :P
      • Kamagra? Pan se vyzna:)
  • Asharak
    Kdyby měl Rocket League definovat, co znamená překvapit, pak by k němu v této kategorii asi nebyl žádný další soupeř. Horrorovky tu jsou furt, adventury taky, plošinovky... ale závodní fotbal a super zábavný :3
  • Největší překvapení byl stopro Life is Strange...Until Dawn fakt nechápu.Navíc jen to jen hra na PS4
    • A to že je jen na PS4 vadí čemu?
      • Já Until Dawn hrál,ale rozhodně mě víc jako Life is Strange neoslovilo.Ten má skvěle vykreslené postavy a příběh.Už teď se těším na další sezónu.
        • Tilwaen
          Moment. Life is Strange bude mít další sezónu? Co tam proboha ještě chtějí přidávat?
          • V druhé sezóně mají být úplně jiné postavy.
      • to že je len na PS4 vadí ostatným ktorý nemajú PS4 a chceli to zahrať... ale to neznamená že nemôže byť najväčším prekvapením... (undertale bolo väčšie prekvapenie pre mňa ale ako komu)
  • Until Dawn byla hodne solidni horrorovka, urcite bych doporucil kazdemu kdo ma rad horrorovky, ale zaroven relativne smysluplnny story.

    Ale musim take rict, ze prekvapeni roku bylo spis Life is Strange. Until Dawn maximalne splnilo to co naslibovalo, rozhodne bych nerek ze nejak brutalne predcili ocekavani a navic Until Dawn melo davno vyjit uz na PS3.

    Kazdopadne za me Life is Strange, necekal jsem od toho nic a vyklubala se z toho velice povedena adventura, dost mozna lepsi nez jakakoliv Telltale hra.
    • "Možná lepší"?

      Vždyť hry od Telltale jsou dost průměrné až podprůměrné...
      • Me teda hry od Telltale bavej, ale hral jsem jenom Walking Dead 1+2 a Borderlands, ty starsi jsem nezkousel prej nejsou moc dobry. Planuju jeste nekdy zahrat Wolfa a GoT.
  • Rocket League. Tečka
    • Souhlas.
  • Tak pro me osobne je to Life is Stange. Moje posledni adventura byla kdysi davno Syberia a od ty doby nic ... a stejne tak by tomu bylo i s LiS ...jenze sem pred vanocema dostal prvni epizodu a tak jsem to zkusil s pocitem, ze hrat nejakou emo hru za pubertacku me prece nemuze bavit ...jenze me to totalne dostalo a tak sem jeste ve vanocnich slevach na steamu dokoupil zbytek. Fakt bych nikdy nerekl, ze muze bejt nejaka hra tak emotivni a tak silene me dostat ... at mi nikdo nerika, ze nemel aspon na krajicku. Ostatni hry z vyberu povazuju taky za super, ale u nich tak nejak vim co dostanu.
    • Tilwaen
      Nebylo to špatné, ale že bych měla na krajíčku, to určitě ne. Nicméně taky považuji Life is Strange za překvapení roku.
  • Bude i zklamání roku? Hlasuju pro Battlefront. *5*
    • Fallout 4, na to ostatní jsem se tak moc netěšil, takže mě to nemohlo zákonitě tak zklamat, ale na F4 jsem se těšil
  • jendabek
    Chybí tu Dirt: Rally :)
    • No mňa Dirt: Rally ani moc neprekvapil. Ja som čakal, že to bude stáť za to. Sú to Codemasters, závodné hry majú v krvi.
      • nightborne
        Asi tak, Dirt Rally je pecka, ale rozhodně ne překvápko =).
  • Největším překvapením byl alespoň pro mě Fallout 4 v negativním i pozitivním. Nejprve, když jsem zjistil, že místo RPG Bethesda naservírovala FPS střílečku s plytkým a nelogickým příběhem a pak pozitivně, že i přes to se jedná o hru zábavnou, protože hratelnost z té bažiny nesmyslů, co Bethesda navymýšlela už do F3 a úspěšně přenesla do F4 to vytáhl nad hladinu crafting, některé zbraně, bojový systém, módy (díky komunitě) a skvělá atmosféra v některých částech Bostonu. Takže mohu s čistým svědomím prohlásit, že si zahraji F4 ještě jednou, až bude čeština a Bethesda vychytá tu hromadu bugů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit