Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to určitě anketa o nejlepší akční hru a ne anketa o nejlepší redakční trolling?
  • Za mě Dishonored 2, plošinovky já nerad. *4*
  • Musím se zastat kubi-wana, že jediné co mě zajímá, je čtenářská volba. Ve starých levelech a score je radost listovat a tyhle best-of články číst. Redakce mi dávno nepřijde objektivní (přesto neodvádí špatnou práci).
  • Vzhledem k tomu, že Uncharted 4 je blbost, tak je mi docela jedno, že vyhrála nějaká hipsteřina.
    • Femto
      Naprostý souhlas jmenovče, už jsem to tady psal několikrát, že Uncharted je vyhypovaná hra, kvalitami rozhodně neodpovídá přehnanému hodnocení. Já bych tedy volil Salt and Sanctuary a Hyper Light Drifter, když máme tedy takovou volnou kategorii.
      • Já jsem měl Uncharted collection k PS4 a od té doby jsem ještě nedorazil ani druhej díl takže toliko k názorům že na to mají negativní názor jen zloději jak tu někteří lidi rádi tvrdí :D
        • Femto
          no, dvojka se ještě dá, ale jedničku hrát v současnosti zavání trošku sebemrskačstvím, ale proti gustu...
  • Hnisavec
    wau toto nie...kontroverzné mi príde už sem zaradit Hitmana, nakolko hrat to akčne je zúfalosť a len frustrácia (plus je to zlá hra). Ale Owlboy nad Uncharted 4? Tou už to mohol rovno vyhrat aj simulátor štrikovania.

Toto už je hipsterstvo za čiarou, ale tak čo sa divím viď Grygar, Dobrovský a ďalší...
    • D3sert
      Lukáš hlasoval pro Dishonored 2.
  • Prosim vyplnte nasi hardwarovou anketu, podporite tim tento web, protoze budeme vedet jake reklamy jsou pro vas nejlepsi.
    • http://youtu.be/DcSWIEEJ7Bc
  • Nejlepsi akcni hra roku 2016 je jednoznacne Stardew Valley.
  • tak toto ma pobavilo chlapi. toto malo byť uverejnené zajtra, aby bol štart víkendu príjemnejší :)

k téme: osobne nepovažujem owlboy za akčnú hru, ale proti gustu...
  • zaty
    Popcorn please :)
  • Owlboy? Vy už zase v redakci pijete ten marihuanový gin? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit