Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím, co je zbytečnější:

    - hromada naštvaných hráčů stěžující na stupidní prohlášení redakce

    - snaha někoho "koho to vůbec nezajímá" a "nehodlá věnovat svůj čas a emoce tomu hloupému článku" vysvětlit a přesvědčit první skupinu lidí, jak jsou jejich stížnosti zbytečné
  • Smutej život má ten, kdo chodí na fórum, i když vlastně nechce a ještě se snaží ostatním vnutit svůj úžasný názor.
  • Femto
    no, dvojka se ještě dá, ale jedničku hrát v současnosti zavání trošku sebemrskačstvím, ale proti gustu...
  • Já jsem měl Uncharted collection k PS4 a od té doby jsem ještě nedorazil ani druhej díl takže toliko k názorům že na to mají negativní názor jen zloději jak tu někteří lidi rádi tvrdí :D
  • Je to určitě anketa o nejlepší akční hru a ne anketa o nejlepší redakční trolling?
  • Za mě Dishonored 2, plošinovky já nerad. *4*
  • Femto
    Naprostý souhlas jmenovče, už jsem to tady psal několikrát, že Uncharted je vyhypovaná hra, kvalitami rozhodně neodpovídá přehnanému hodnocení. Já bych tedy volil Salt and Sanctuary a Hyper Light Drifter, když máme tedy takovou volnou kategorii.
  • Vzhledem k tomu, že Uncharted 4 je blbost, tak je mi docela jedno, že vyhrála nějaká hipsteřina.
  • D3sert
    Lukáš hlasoval pro Dishonored 2.
  • kubi-wan
    Dobře, Pepo.... řekni mi, jakym zásadnim způsobem ovlivněj tvůj život výsledky týhle ankety?
    Prosim, rád bych to věděl.
  • Hnisavec
    wau toto nie...kontroverzné mi príde už sem zaradit Hitmana, nakolko hrat to akčne je zúfalosť a len frustrácia (plus je to zlá hra). Ale Owlboy nad Uncharted 4? Tou už to mohol rovno vyhrat aj simulátor štrikovania.

    Toto už je hipsterstvo za čiarou, ale tak čo sa divím viď Grygar, Dobrovský a ďalší...
  • Shamefur zní jako nějaká kožešinkový rukávník na postmasturbačního ochablouna! Líbí!
  • http://youtu.be/DcSWIEEJ7Bc
  • Prosim vyplnte nasi hardwarovou anketu, podporite tim tento web, protoze budeme vedet jake reklamy jsou pro vas nejlepsi.
  • Nejlepsi akcni hra roku 2016 je jednoznacne Stardew Valley.
  • tak toto ma pobavilo chlapi. toto malo byť uverejnené zajtra, aby bol štart víkendu príjemnejší :)

    k téme: osobne nepovažujem owlboy za akčnú hru, ale proti gustu...
  • Když se o něco zajímáš tak tomu říkáš nepodstatnost?
  • kubi-wan
    Emocema neplejtvám na nepodstatnosti.
  • ravux
    Owlboy rozhodne doporucuji. Ale ne, pokud chces akcni hru :D
  • Krescz
    seš robot, že nemáš emoce? říká ti něco údiv? :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit