Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • @Mantor. To co jsi vyplodil, je snad nejnudnější příspěvek, co jsem kdy četl...
    • Chvalabohu aspon tvoja reakcia je brilantna a plna obsahu ;-)
  • Ja doufal ze to da Rimworld nebo Factorio ale zase vam dekuju za tip na novou hru :D
  • ringmancz
    kategorie pro hry, co jsou 5 let ve vývoji a pořád nejsou dokončený?
  • ...bude aj "Nejlepsi Alpha" a "Nejlepsi Beta verze hry"?

    btw ak by bola hra v early access viac ako 12 mesiacov moze vyhrat aj dva rocniky po sebe?
  • Nejlepší nedodělaná hra, výborná kategorie *1*
    • Místo spokojenosti, že je tu nový způsob, jak můžou postupným financováním vznikat výjimečné hry (Factorio!!!), tak se takto ušklebovat... Hráči jsou vážně největší konzervy *15*
    • Někdy je to lepší než "konečná" verze. Třeba Miscreated je super hra téměř bez chyby a tím že je to EA, tak máš jistotu, že se o tu hru budou pořád starat a můžeš se těšit na nové věci... což se také děje. *3*
      • Kozy
        Wat? Žádnou jistotu přece nemáš, takovejch projektů kde sebrali prachy a zmizeli už pár bylo.
        • no rozhodně je víc těch který nakonec vyšlo než těch pár megafailů
  • Veskoslav
    Chybí kategorie:

    Nejlepší trailer na trailer
    Nejlepší prezentace na E3
    Nejlepší úvodní slovo vývojáře
    Nejhezčí popis hry na začátku vývoje
    Nejhezčí stylově uklizený stůl vývojáře než začne pracovat
    • Ještě bych přidal nejlepší grafika v cutscénách.
      • a Nejlepší grafika v curscénách pro konzole, dělaná a pouštěná na PC. *15*
    • early acces je uspešný fenomen dnešní doby a byla by chyba ho ignorovat
  • eStar
    Pro mě osobně vyhrál Rimworld a hned za ním Factorio a to především proto že, i když jsou ty hry technicky v early access tak nabízejí plnohodnotný zážitek. Nechápu proč je tvůrci ještě oficiálně nevydali.
    • Chickaree
      To je právě to, že tvůrci komunikují s hráči a ti vždycky najdou něco k vylepšení *1*
      Např. tvůrce RimWorld na stránkách trochu ujasňuje, co mu ještě chybí a plánuje přidat.
  • Asi jsem v tomhle staromilec, ale taky nějak tuhle kategorii nevstřebávám. Nějak mi to připomíná soutěž o nejhezčí rozestavěnej barák, nebo rozšitý sako *5*
    • homosexual_registered
      do rozestavěných baráků se lidé zpravidla nestěhují. Rozšitá saka se nenosí apod.

      Early access hry se lejtne ovšem nejen že hrají, ony se dokonce i u úspěšně prodávají.
      • Jo, však taky ani v nejmenším nezpochybňuju význam a funkci Early Access her. Jen mi připadá bizarní jim udělovat "oscary" za stádium vývoje. *3*
      • No a to je právě ten paradox.
  • Pár early acces jsem už měl (často bohužel) hrát a za mě naprosto suverénně největší překvapení, které si nezadá s pořádnými tituly, je The Forest. Krásná grafika, studio se o hru opravdu pečlivě stará (pořád nové updaty), napínavý survival a HODNĚ zábavný coop. A příběh jak z Bioshock.

    Kdo nehrál, tak minimálně pro 2+ lidi vřele doporučuji. Jeden z mála opravdu povedených a smysluplných early acces titulů :)
    • Zkus Starbound - ten sice už early access není (vyšel ... wow impusibreeee), ale stále se na něm pracuje a vytváří nový obsah. Nicméně pokud ti jde primárně o grafiku, tak to asi nebude nic moc xD
  • Lukass
    Jdu blit *11* Delate si srandu?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit