Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Oh, já někde přehlídl memo, že hry jsou vlastně filmy a ne médium samo o sobě!


    Asi nebude náhodou, že nominované EA hry jsou především o hratelnosti a mechanikách, než o příběhu, a ona i jediná dobrá mechanika dokáže zabavit na dlouhé hodiny...
  • 75% rusáků s hackama? Heheh... teď chápu, odkud vane vítr. Tady je někdo zvyklej hrát na gamepadu. Známe... *15* *15* *15* *15* *15*
  • Best of Nejlepsi nakup zajice v pytli ve sleve 2016.
  • Jo, však taky ani v nejmenším nezpochybňuju význam a funkci Early Access her. Jen mi připadá bizarní jim udělovat "oscary" za stádium vývoje. *3*
  • Chvalabohu aspon tvoja reakcia je brilantna a plna obsahu ;-)
  • Chickaree
    To je právě to, že tvůrci komunikují s hráči a ti vždycky najdou něco k vylepšení *1*
    Např. tvůrce RimWorld na stránkách trochu ujasňuje, co mu ještě chybí a plánuje přidat.
  • Chickaree
    Ano, je smutné, že tzv. AAA tituly vydané v termínu za 50€ jsou hratelné až po 3 měsících patchování, mezi tím co některé early access hry za jednotky € jsou v pohodě hratelné již od jejich uvedení.
  • Chickaree
    Factorio doporučuji, pokud máš rád složitější puzzle hry s akčními prvky = poskládej to tak, aby to fungovalo + ubraň to.
    Je to docela skvělý pocit, když po hodině pitvoření začne z první sériové výrobní linky vyjíždět hotový výrobek ve větším množství *1*
  • Chickaree
    Já ještě pamatuju žádný auto (3 roky zpátky?) *1* Takže co nového? *3*
  • Chickaree
    Tak, tak, early access (e.a.) není jen o tom zaplatit a dělat betatestera, jako spíš dostat možnost se podílet na vývoji - samozřejmě v principu.
    Je spousta her, které se z e.a. asi nikdy nedostanou právě proto, že vývojáři hráčům naslouchají a tak pořád něco mění - hra pak nebude hotová, dokud vývojář neřekne dost. To je samozřejmě v kontrastu s faktem, že je ale i spousta vývojářů, kteří něco dají do e.a., na oko něco pošolíchají, shrábnou peníze a už o nich nikdo neslyší.
  • Chickaree
    Jojó, Factorio a RimWorld. Moc dobrý hry.
  • Jsi nemocný?
  • DwaR
    záleží na tom... ja som si rimworld kupoval niekedy v októbri? a to už tá hra bola plne funkčná, s morom obsahu, nenarazil som na žiaden podstatný problém (nedorobené preklady nepočítam) a po celý čas hrania som sa kráľovsky bavil. tých pár eur bolo investovaných dobre. naviac, hra mi ostáva aj po vydaní, tak v čom je problém? iné veľké štúdiá si zo mňa robia betatestera a ešte mi do očí tvrdia, že kupujem 100% plnú a vyladenú hru - pozdravujem batmana a všetky day one patche s obsahom 50+GB.
    rovnako to mám aj s kickstarter projektami. proste investujem do niečoho, čo sa mi páči a čomu verím. akurát k tomu mám prístup skôr, ako je to na 100% hotové.
  • Pamatuješ jak tam bylo jedno auto a pak dvě? No tak už tam zas neni ani jedno <3
  • jamar28
    Už jsem to hezky dlouho nezapnul. Je to pořád stejně na houno?
  • No a to je právě ten paradox.
  • Mart9
    Nejzajímavější na téhle kategorii je ten pohled do minulých let. Třeba na to, že nejlepší early access hrou roku 2015 bylo Space Engineers. No a teď máme rok 2017 a .... *15*
  • no rozhodně je víc těch který nakonec vyšlo než těch pár megafailů
  • homosexual_registered
    neplatíš za výsadu testovat hru, ale za výsledný produkt. Který tak dostaneš ve slevě.
  • chápu proč je early access výhodné pro vývojáře, ale nějak nechápu, proč bych někomu měl dělat beta testera a ještě mu za to platit? Navíc si kazit dojem nedodělkem? Ale tak každého věc, do čeho investuje peníze a čím tráví svůj čas.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit