Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jenda84
    když se řekne early access vybavim si hype kolem DayZ a následně 50E hozenejch jakoby do hajzlu *1*
  • U early access je určitě na místě obezřetnost. Poprvé jsem ho vyzkoušel a naskočil do day of infamy, ale to hlavně z důvodu předchozí zkušenosti s Insurgency takže jsem +- věděl co mohu od vývojářů očekávat, protože NWI jsou ukázkovým příkladem péče o hru. Z počátku (léto) bylo Day of Infamy ještě v alpha stadiu a nebylo to ono. Jakmile přešla do bety posun byl znatelný a poslední dva updaty posunuly hru zase o kus dál a přibyly velmi vydařené mapy. Aktuálně plná náhrada za insurgency, které jsem prozatím odsunul na druhou kolej, ale těším se na Sandstorm :)
  • Kozy
    Nevim co máš na mysli a ani mě to nezajímá. Taky udělíš ocenění filmu, z kterého vidíš 20 minut?
  • a Nejlepší grafika v curscénách pro konzole, dělaná a pouštěná na PC. *15*
  • Tak tady mě rozesmál už název....a taky to, že nevyhrálo DayZ *15*
  • DwaR
    určite rimworld, ktorý aj napriek EA má obsahu viec, ako veľa iných !plných" a ukončených projektov.

    factorio ma zatiaľ úspešne míňa, i keď vyzerá extra nádejne. rovnako ako medieval engineers.

    som rád, že model EA vznikol, napriek všetkým jeho nedostatkom vypustil do sveta niekoľko vynikajúcich hier ktoré by bez neho možno ani nevznikli, resp. by neboli tak kvalitné. a ako píše miestny registrovaný medveď, veľa "oficiálne" vydaných titulov je v dnešnej dobe skôr beta verziami. tu to autori aspoň priznajú a nepredávajú mi zajaca vo vreci.
  • homosexual_registered
    De facto je early access termín, který lze uplatnit i pro větší či menší množství děl, které čerstvě po vydání (jež je díky mediální masáži všemi bráno za konečné a to pravé oficiální vydání) nejsou plnohodnotné a potřebují hutný patch. Je to fenomén, který se v herní branži nevyskytuje jen poslední léta. Prožíváme ho již řadu let.

    Je pak úžasné sledovat názory lidí zde v diskuzi, kteří beztak nemají problém s akceptováním těchto latentních early accessů a ty přiznané berou snad jako nějaké šváby, obtížný hmyz, kterého se rok sumírující žebříčky nemohou (a nesmějí) dotýkat.

    Jak hloupé.
  • homosexual_registered
    běž tohle říct jednomu velkému studiu na Karlíně a jestli né sám, tak určitě s cizí pomocí pochopíš, že jsme to skutečně tímto stylem někam dopracovali bez ironie. A nápověda: není to Warhorse.
  • homosexual_registered
    do rozestavěných baráků se lidé zpravidla nestěhují. Rozšitá saka se nenosí apod.

    Early access hry se lejtne ovšem nejen že hrají, ony se dokonce i u úspěšně prodávají.
  • TheGGG
    aspoň že to nevyhrál nějaký open world zombie survival... z těch mě bolí hlava, když to vidím na steamu...
  • @Mantor. To co jsi vyplodil, je snad nejnudnější příspěvek, co jsem kdy četl...
  • No ja sa nedivim, ze sa divis , ze zo steamu neprudia viry a adware..ono konzolisti velmi tomu ako tie nulky a jednicky funguju vacsinou nerozumeju ;-) Oni si v tom svojom obmedzenom svete packuju 30fps plateny remaster, v platenom online a este sa pri tom usmievaju pri predstave toho "pekla" na PC so 75% rusakmi s hackami v MP. Akurat, ze to "peklo" ma s realitou spolocne asi tolko co to katolicke.
  • Ja doufal ze to da Rimworld nebo Factorio ale zase vam dekuju za tip na novou hru :D
  • důkazu je celý google, Steam je prolezlý ruském bordelem už léta, VAC nefukční, totální bordel, se divím, že ze Steamu ještě neproudí viry, adware apod.
  • tebe taky nic nezajímá, hlavně že to máš zadarmooooooooooooooooooooo. Těch pár korun je za kvalitu v podsatě výhodnější než tvoje zadarmooooooooooooooooooooooo *15*
  • Místo spokojenosti, že je tu nový způsob, jak můžou postupným financováním vznikat výjimečné hry (Factorio!!!), tak se takto ušklebovat... Hráči jsou vážně největší konzervy *15*
  • Hacky mě nezajímaj, protože na Steamu mp nehraju a pokud jo, tak jen s lidma, který znám. Tzn. že mám to samý co ty, akorát neplatím. To je smůla co? *15*

    Jinak, máš nějaký důkaz o těch 75% rusáků s hackama VE VŠECH hrách? Nemáš, jen kecáš aby sis mohl ospravedlnit to, že platíš navíc za jakože kvalitu navíc. *15*
  • zadarmo to sice máš, ale že tam jsou hacky už je ti jedno, hlavně že je to přece zadarmooooooooooooooooooooo. Za kvalitu se platí, víš o tom?
  • Je vidět, že nechápeš wazzíku. Mám možnost volby hrát mp hry mimo Steam. Každopádně je to jedno, pointa je v tom, že za hraní online neplatím, ať už na Steamu nebo mimo.

    Nemít možnost prodávat hry do bazaru a obírat tak výrobce, to je strašný? Ok. Hry svázané? Horší je nemít možnost si zahrát starší hry na nový konzoli, kromě remasterů za který znova zaplatím. *15*
  • ringmancz
    kategorie pro hry, co jsou 5 let ve vývoji a pořád nejsou dokončený?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit