Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trošku mě překvapilo první místo. Ale souhlasím i na mne udělal FF 9 velký dojem. *5*
    • Hehe, samo že XV. Lepší nepřemejšlet o jiných věcech ve chvíli psaní příspěvku .. *1*
      • Vogon
        Tak FF9 taky vyšlo tento rok(minulý), pokud počítáš PC port, který bohužel moc dobrý dojem nedělá.
        • Jj, hrál jsem to právě v uplynulých měsících, proto ten šotek..
          • Vogon
            Strašná škoda, že v tom pc portu nepoužili pozadí s vysokým rozlišením, ale použili nějaké divné rozmazané verze, takhle mi to zničilo nostalgické brýle, a pak když na ty pozadí ještě postavili postavy ve vysokém rozlišení, tak došlo k nepěknému kontrastu. Obzvláště zarážející to je, protože ty pozadí byly původně v dost vysokém rozlišení.

            Pro srovnání:

            PC/Android/iOS verze: https://lh3.googleusercontent.com/HuP0SrA4T8nBf9jgnafTUvnqFuYjA2ukiHzP3RqOXDnGbtFUbcIhfeaW4oiHV_tBnw=h900

            Původní artwork pozadí: http://i.imgur.com/aErJRKN.jpg
  • Vogon
    https://www.youtube.com/watch?v=Z9eOjeHTmg4
    • Veskoslav
      Doufal jsem aspoň v obrázek s mečem větším než dopravní značka. Zklamal jsi:(
      • Vogon
        Nepřekvapuje mě, že máš problémy se hrou, jejíž hlavním tématem je kamarádství. Nezklamal jsi.
        • Veskoslav
          Chápu, že vogoni nemají smysl pro literaturu a většinou jsou to jenom byrokraté, ale až tahle neteční? No to mi nedělej. A prosím, jak se projevují ty problémy se hrou? Že jsem chtěl prostě hrdinu s mečem velikostí dopravní značky? Ty jo, asi nesnáším i GW 2 například. Tam mám taky meč velký jako dopravní značku a dokonce měřím cca 3 metry jako Nord. Ta nenávist ze mě přímo stříká:)

          P.S: Když se řekne FF, tak prostě se mi vybaví obrovské zbraně. Jenom ty v tom zase hledáš kraviny:)
          • Vogon
            No jo, vesko, tvoje reputace tě předchází.
            • Veskoslav ty jsi vůll ještě větši, než jsem si myslel. FF je známo jako série, která nabízí jedny z nejlepších her historie. Co ty tady předvádíš za shitstorm. Nehrál jsi ani jeden díl, tak zalez do kutlochu...
            • Vogon
              No jo bábovičky, z těch já teču. *3*
            • flash789
              koukam ze Vogon tnul do ziveho *1*
            • Veskoslav
              Víš, chápu. Když už jsme přešli k osobním urážkám (což tě zklamu, přátel, tedy ne těch, co si přídám na FB a jednou za rok napíšu Ahoj a vše nejlepší, mám dostatek), tak skutečně děláš čest Vogonům. Chápu, že jsi JRPG hráč, proč ne. Jenom mě zajímá, proč se chováš jako tak, jak se chováš. Naprosto ničím jsem Tě nevyprovokoval, neurazil jsem ani žádnou hru. Jenom prostě v tom tvém videu je obyčejný obrázek a já chtěl něco navíc (klidně i to nové Audi by bylo lepší než to, co tam je). Ale jo, zanadával sis, urazil jsi mě. Takže si taky hačni na pískovitě s Baťou a AAA a můžete řvát a mlátit do těch báboviček při představě, že je to můj ksicht. Jestli to tvé dušičce uleví a budeš spokojený, bude to jenom dobře.
            • Vogon
              Podobně jako tebe charakterizuje to, že nemáš kamarády a máš rád velké meče?
            • Veskoslav
              Jako promiň. Ale jakmile mi napíšeš, že mám něco proti FF, protože je to hra o kamarádství, či jak jsi to myslel, tak fakt nevím, co ti na to odpovědět. Že se zbytečně urážíš jak malá holka. FF je prostě známé emo účesy, gigantickými zbraněmi. Je to samé jako říct, že detektivní práce v Zaklínači 3 jsou rudé stopy a nic víc. Oboje charakterizuje hru, jenom ty jsi do toho musel začít tahat kraviny o nějakém kamarádství.
  • Veskoslav
    1. Zaklínač 3: O víně a krvi
    2. Deus Ex
    3. The Dwarves
    4. Grim Dawn
    5. Ember

    Z navrhovaných redakcí jsem žel bohu nehrál nic. FF jsem naposledy ještě hrál pomalu v "izometrii", DS není můj šálek (ale edice k 3. dílu vypadala skvěle), Tyranny se chystám během roku, Stardew Valley jde zcela mimo mě (raději Dont Starve např.) a Salt and Sanctuary je dle redakce 2D DS, takže takže jde mimo mě.
    • funza
      Deus Ex zbonuju ale ten poslední to byla hrůza oproti Human Revolution.
      • Veskoslav
        Tak mě třeba více bavil a to mám HR dojeté dvakrát. Ale asi jsem spíše v té menšině, co jej řadí před HR. Nevíš, jak to je s DLC pro posledního Deus? Stojí za to?
    • "Z navrhovaných redakcí jsem žel bohu nehrál nic." - Jsme hrozné rádi, že to víme. Co z toho vyplývá? Že si sipeš popel na hlavu protože nás nemůžeš učarovat svou oduševnělostí?
      • Veskoslav
        No já bych si s"y"pal být tebou popel za zcela něco jiného:) Chápu, že prostě ty a AAA za každou cenu proti mě chcete něco napsat:) Takže si můžeš taky hačnout na píseček a můžete si ty bábovičky rozmlátit navzájem:)
    • A rupla....
      • Veskoslav
        Jdi si fňukat jinam. Ty prostě chceš za každou cenu vyvolat hádku. Proč bych měl pomlouvat hru, co jsem nehrál a akorát mám rád FF filmy a staré FF hry a od čísla FF X to šlo zcela mimo mě. Ale jak říkám, tvá nutkavá potřeba za každou cenu vyvolat hádku či se snažit vyprovokovat reakci je až moc okatá, takže si zase hačni na píseček a rozbíjej si své bábovičky, protože to neudělá nikdo jiný za tebe:)
  • No, ja som dal sancu Grim Dawn a kto ma rad diablovky, tak si pride na svoje. Pribehovo, na to ze to je diablovka, tak je to celkom slusne. Kazde spustenie hry konci tym - este sundam par potvor a konec - takze hra sa podarila :) Za mna, urcite si zasluzi byt v nejakom tom rebricku a odporucam :)
    • Este dodam, ze tak ako v Diable, tak aj tu je super pocit z kazdej jednej rany a to aj vdaka zvukom, tie su v tejto hre proste uplne paradne! Kazdy uder si vychutnate :)
      • Veskoslav
        Vyzkoušej i Victor Vran.. Sice trochu jednodušší než GM, ale také zabaví:)
        • díky za tip, vôbec to nevyzerá zle :)
          • Veskoslav
            Je hodně v akcích a dá se sehnat za levno. Není to špica mezi ARPG hrami, ale hraje se příjemně, dohraje se za 5-6 hodin a za cenu do 10 euro to podle mě stojí.
            • Victora jsem teď koupil v humble bundle za dolar, super hra, 19 hodin na dokončení, asi jsem si to užíval *1*
  • Tady bude lidi nablito, to nechci vidět. Veskoslavovi rupne cévka...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit