Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja by som tam dal Fallout 4...sice je to len preskinovany Skyrim ale ten je u mna prave jedine zabavne Bethesdacke Rpgcko takze mi prave sadlo ze to je novy Fallout v akcnejsom style. Sidequesty ako vzdy top, feeling zo strelby lepsi ako v niektorych fps, funkcne paradne perky a bohaty svet s krasnymi postapo sceneriami. Ad victoriam. Btw k tomu Dark Souls 3 tiez spokojnost, zatial najlepsie questy v serii, posun v grafike konecne a hlavne neskutocny balans. Prva Souls hra ktoru som presiel komplet ako lukostrelec a ide to. Krasa. Plus Nameless King na NG +++ bol jeden z najtuhsich bossov serie.
    • jamar28
      Ten vyšel v roce 2015.
      • Ten cas leti...tak potom asi jedine tym witcher dlckam....witcher 3 ako rpg desatrocia si to zasluzi. Inak slaby rpg rok....
      • flash789
        tak jak se to vezme, DLC do nej vychazeli jeste tenhle rok, ale samo jsou to jen DLC...ale kdyz si lidi davaj do zebricku Vino a krev..

        PS: a jo, F4 je super..
  • Za mna:
    1. Witcher 3 B&W
    2. Dark Souls 3
    3. Grim Dawn

    RPG zanru som tento rok moc nedal, zo zoznamu redakcie mam v plane hrat este Tyranny.
    • Overhype zaklinace od hrosice Trojanove sklizi uspech a nevyhraneni panicove ji slepe nasleduji
    • Kde se pořád bere ten hype na Zaklínače? Tohle DLC je extrémně špatné, je to nejhorší práce od CDP, souhlasím s Rocket Paper Shotgun, že to jedna z nejhorších věcí od CDP, tohle žije jen velkému obsahu a hypu, předchozí DLC bylo mnohem lepší a to nemluvím o dvojce a jedničce.
      • SugarCoffeeTeaRumBoom
        Kde sa berie ten hate na zaklínača? Alebo chceme len zastávať opačný názor než ostatný? Aj keď k tomu nemáme iné, než subjektívne pocity? Alebo je za tým len snaha odlíšiť sa? No jo no, ale to sme prestali robiť tak niekde na strednej škole. Oh wait...
      • flash789
        lidi to hrajou a libi se jim to? Nevim co resis..
        • flash789
          kvalita a zabava neni definovana, kazdy to ma jinak, globalizovat dle neciho nazoru je nesmysl. nevyresis, budes se tocit v kruhu argumentu a protiargumentu, ztrata casu, proto nevim co chces resit.
        • lidi hrají i Dotu, přece dle toho nebudu řešit kvalitu...
  • Tak to ty zbylé hry musely být pěkný odpad, když vyhrálo FF XV, nejhorší a nejnudnější Final Fantasy všech dob. Copak grafika je skvělá, ale vyprávění "příběhu" těžce pokulhává. Je to ještě horší, než FF12 a to už je co říct.
  • První místo DS3, druhé Stardev Valley, třetí Far Cry Primal.
  • Slusny vyber. U mna osobne by to bolo asi 1. Dragons Dogma (Master race verzia vysla v 2016), 2. Stardew Vallye a povedzme 3. Deus Ex MD
  • flash789
    1. Final fantasy XV
    2. Dragons Dogma Dark Arisen (PC verze)
    3. Stranger of Sword City ( PC verze)

    Mimo to vysla dalsi zajimava jrpg jako World of Final Fantasy, Star Ocean IoF, Exist Archive nebo treba Tokyo Mirage Session, vetsina z nich zdejsi redakci totalne ignorovana. Tim vitezstvim FF XV si to u me nevyzehlite, bidaci:)
    Ze zapadni produkce mi udelal radost remaster Skyrimu a Titan Questu, na Blood and Wine jsem jeste nenasel silu:)
    PS: malem bych zapomel na Dark Souls 3 (ta hra proste nejak zapadla) taky slusny:)
    • Veskoslav
      Se divím, že ty takový "Japonofil" tam nemá podle mě skvělou hru Tales of Berseria:) A ta vyšla v roce 2016 na PS4 a v lednu 2017 i na pc:) Pokud Tě to neurazí, doporučuji si pořídit. Myslím, že je to tvůj herní šálek, pokud Tě to minulo.
      • flash789
        double post..sakra..blbne me mys a klika vickrat nebo se to sere nejak tady, uz se me to stalo asi 10x..
      • flash789
        Bohuzel Tales of serie mi moc nevoni, par dilu jsem hral , ale je to uz pro me ,,slevova,, zalezitost. A Berseria vysla na zapade pro ps4 a pc az ted v lednu, v japonsku minuly rok, takze se nepocita:)

        A pro pikachu - vcera jsem lhal
        *3*
    • h0p3
      Nepsal jsi včera pod strategie, že další vyhlašování už nesleduješ?
      • Veskoslav
        Jako každý rok. Kdyby to vyhrála Indie hra, tak napíše, že zase Indie a že to přestává sledovat *1*
        • flash789
          samozrejme, boj proti indie moru je dost zasadni:)
  • Tož bohužel nic zásadního jako Bloodborne nevyšlo, takže to FFXV není špatná volba...
  • h0p3
    OT: Nevíte někdo jak je to s těma rumorama ohledně New Vegas 2? První co jsem zachytil, že by na tom zase mohl dělat Obsidian.
    • S ruma čo?
      • 0011
        Rumor nebo taky po slovensky "špekulácia"
        • Špekulácia bych neřek, příliš to nevystihuje pravej význam tohohle slova, řekl bych spíš klep, fáma atd.
    • Kozy
      Ja si myslim, ze to je blbost. Podle me uz do toho Obsidian po předchozí zkušenosti nepůjde.
      • 0011
        naopak chtěli by, sami to přiznali na redditu pod ověřeným účtem, Bethesda jim to ale nedopřeje
      • ...hoci urobili jediny hratelny fallout (a ktory daval zmysel) po dvojke *9*
        • Fordzy
          Jo, Bethesdí Fallouty jsou srajdy, tak se snad poštěstí a Obsidian zase předvede svá kouzla. Podle nynějších informací se asi nedočkáme, ale možná jen mlží a chtějí nás překvapit.
    • 0011
      https://twitter.com/Obsidian/status/826120280045080581

      odpověď od samotného obsidianu
      • h0p3
        Mmm.. takže se nemám zbytečně těšit. Dík
        • 0011
          Ale není vůbec za co, potěšení na mé straně, vždycky rád někomu zkazím radost *1* ne jako vážně NW2 bych si taky nechal líbit, ale nechápu na nadávání na 4ku, kdyby se to jmenovalo Nuclear Wasteland simulator XY tak by to nebylo tak hejtovaný a bez 3jky by zas nemohli notoričtí pokračovači (alespoň v období předkickstarterovém) obsidian vydat NV, já jsem rád, že vyšlo aspoň to, i když nejlepší fallouty pro mě vždycky budou jednička a tactics
          • h0p3
            V tom máš recht a sám jsem to několikrát říkal. Kdyby se F4 jmenoval místo toho Skyrim 2287, ani neceknu. Ale jmenuje se to Fallout, takže očekávám nějakou úroveň inteligence a logiky v té hře. Skyrim je debilita, kde jsem se rád ztratil v tom světě a běhal po dungách, dokud jsem se jich nepřejed a neměl gear kterej jsem už nechtěl vyměnit. Zbytek mi přišel vážně špatnej.

            A ano, co se týče F3 a FNV, tak máš naprostou pravdu a proto, to co jsem uvedl, jsem schopnej F3 odpustit. Protože jsem potom dostal masterpiece v podobě FNV.

            Dvojka ti nesedla? Já jsem teda Tactics hrál co vyšel Wasteland 2, protože ten mě vůbec nebavil a akorát mě naladil na Tactics. A říkal jsem si, co bych dal za remaster, hlavně kdyby vyladili ovládání, který mi přijde už hodně outdated.
            • 0011
              V jedničce se mi líbilo, že když se člověk propracoval k maximálnímu levelu, tak jsem zničil BoS a ty mutanty na konci (kromě bosse) ostnatým boxerem *1* jediná hra ze série fallout, kde mě bavil skill unarmed (ve F4 mě zas bavily meče).Já měl vždycky radši baldury než fallout, ale jednička fallout je naprosto výjimečná hra. Jinak asi skoro každý openworld omrzí, já mám ve skyrimu skoro 200 hodin a to jsem ho hrál jednou, když nepočítám testováni modů, asi se k němu nebudu vracet, ale nepovažuju to za vyhozené peníze, mmnt kecám, na switch si to určitě koupím
  • Hmm. Jedno nedodělané JRPG, dvě mlátičky, pixel art z roku razdva a izo RPG ušité horkou jehlou. Celkem slabota tenhle rok...
    • Chim
      Cože? Která z těch her je isometrická?
      • Fordzy
        Zajdi si už k doktorovi... Tohle je vážná nemoc. *15*
        • Chim
          Poukazování na očividný nesmysl není nemoc.
          • Fordzy
            To ne, ale když to píšeš u každého článku který se zmíní o iso, tak už to začne působit jako Obsedantně kompulzivní porucha. *3*
        • kostejnesmrtelny
          Ale ne. Každej má nějakej "pet peeve", na kterej upozorňuje. Mě třeba královsky sere ten kašpar z Bioware, tak to taky hodlám psát ke každýmu článku o ME:A *3*
      • neotravuj s tím zase
        • Chim
          S čím?
          • S tou tvoji obscesi...
            • Co je to obscese?
  • Vesko ty jsi z toho klikání ještě nevyrostl. Že tě hanba nefackuje si ty srance proklikávat...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit