Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doufam ze vyjdou i clanky o top hrach 2017 jednotlivych ctenaru. To byste meli o cem psat do konce roku.
    • Mart9
      To by se mi líbilo. Akorát můj článek by byl hodně krátký, nebo spíš smrsknutý na kategorii top her, co jsem chtěl hrát a nehrál *5*
  • Ale jo, proč ne... ale tak nějak už víme, co vyhrálo v hlasování redakce a teď teda vyjde deset článků, kde bude deset lidí psát, že nejlepší hra je Zelda, protože tam máte fakt svobodu, nintendo prostě umí a další celkem nic neříkající věci?
  • Už s tím dejte pokoj. *6*
    • taky si rikam. za chvili bude brezen a oni porad neco vyhlasujou..porad dokola.
      • To je jedno jeslti tu bude 10 přepsanejch novinek nebo 10 článků o tom jaké hry hraje redakce, číst se nedá ani jedno.
        • Proč sem teda chodíš...?
      • Blue.Shark
        A co dát pokoj s tím bulením? Mě zajímá, co mí oblíbení pisálci hodnotí jako TOP minulého roku.
        • A proc teda bulis ze tebe to zajima kdyz my bulime ze nezajima..chytroline?
          • Blue.Shark
            Protože implicitní nastavení, když se ti nic neděje, je nebulit. Proto se ohrazuju vůči vašemu bulení. A taky jsem si chtěl rejpnout. Už chápeš, "chytrolíne"?
  • Když nemá Adam čas na Divinity, ale v Zeldě má skoro 300 hodin, znamená to, že má Zelda minimalistický příběh a dá se "líp porcovat"? Něco jako když si radši pustíš pár dílů seriálu než celovečerák a ve výsledku strávíš víc času u seriálu, ale příště to uděláš zase, protože to není takový ... přepínám na homolštinu.. commitment?
    • nebo je to tím, že Zeldu hraje na handheldu na cestách?
  • Těch "top 6" je teda dost šílenej výběr.
    • Tady je aspoň vidět, kdo protlačil ten (hipsterovský) brak do výběru redakce.
      • zaty
        Aha, takže nejprodávanější herní značka (2 x Mario), k tomu jedna z nejlépe hodnocených serií (Zelda) a mainstreamová hra (Horizon). Takže jediná hra, která by se dala považovat za hipsterskou, je ten Pyre, ale ani na té nevidím nic hipsterského.
        Buď si nepochopil význam slova hipster, nebo jsi tak trochu úplný ... ;)
        • Někdo zase bere všechno do extrémů, co?
          Zrovna Zelda a Horizon jsou jediné 2 hry v Adamově top seznamu, které jsou dobré... většina ostatních je víceméně brak.

          Chápu, že možná můžete považovat Super Mario Odyssey - Pauline Band Festival za hru roku... holt někteří lidé mají prostě divné chutě. A ačkoliv vám klidně můžou chutnat krysy z kanálu, většina lidí je prostě jíst nebude.
        • "Hipsterské" = všechno, co neznám, nebo co se mi nelíbí *15*
      • ringmancz
        který hry z toho seznamu považuješ za brak?
  • super, tesim se i na dalsi
  • Mart9
    Skvělý formát článku. Vynahrazuje to invazní podcast na Hrej, kde se taky dozvíme výběr jednotlivých členů redakce. Raději si best of výběr přiřadím ke konkrétnímu člověku než k celé redakci.
  • a co vlastně dělá Adam tak časově náročného, že nemá čas na hry? co je jeho hlavní zaměstnání?
    • Není to náhodou ten od pirátů? :D
  • takze dalsich 15 clankov xyz a jeho nej hry minuleho roku :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit