Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    složit takovýto list her, to bude pro některé redaktory velký oříšek, když si nic z toho co hráli ani nepamatují
  • a co vlastně dělá Adam tak časově náročného, že nemá čas na hry? co je jeho hlavní zaměstnání?
    • Není to náhodou ten od pirátů? :D
  • Pěkný článek. Díky.
  • Když nemá Adam čas na Divinity, ale v Zeldě má skoro 300 hodin, znamená to, že má Zelda minimalistický příběh a dá se "líp porcovat"? Něco jako když si radši pustíš pár dílů seriálu než celovečerák a ve výsledku strávíš víc času u seriálu, ale příště to uděláš zase, protože to není takový ... přepínám na homolštinu.. commitment?
    • nebo je to tím, že Zeldu hraje na handheldu na cestách?
  • Co to tam Homolo pises za nesmysly o tom Skyrimu, styd se !
  • Adam "víšco" Homola .. aneb ten jehož streamy jsou vskutku utrpením.
  • Mart9
    Skvělý formát článku. Vynahrazuje to invazní podcast na Hrej, kde se taky dozvíme výběr jednotlivých členů redakce. Raději si best of výběr přiřadím ke konkrétnímu člověku než k celé redakci.
  • Divnej výběr, divnej týpek. Asi jiná generace, s tebou bych na pivo nešel, pokud ho vůbec piješ :D
    • Mart9
      Je vidět, že si nováček. Adam chlastá jinou ligu.
      • Jak říkám, jiná generace...
  • Zelda je humus, ale Horizon se vazne povedl po vsech strankach.
    • Horizon je generická open world nuda, zaměnitelná za jakýkoliv novější Far cry nebo Assassin's creed. Jediný zajímavý na tom byl design nepřátel a možnost jejich odzbrojováni. Krom toho byla fyzika fakt směšná.
      https://youtu.be/aVPXKdSEGNQ
      • Fanboys Far Cry a Assassina to může připadat jako něco podobného jejich milované herní sérii, ale my normální lidé jsme si Horizon dobře užili.
        • Spíš naopak. Kdo opovrhuje vlajkovýma loděma od ubi, se Horizonu obloukem vyhne.
          • Právě naopak, je to hra pro lidi, co chcou nějakou změnu, když AC se prakticky nezměnil od dob AC2.
            • Pokud je pro tebe změna hra podle šablony, která je udělaná trochu jinak, pak je to rozhodně hra pro tebe. Pro mě je to průměrná stereotypní open world nuda posté.
        • Fakt nejsem Fanboy Far Cry ani AC. Kdybych byl, tak bych si Horizon taky užil.
          • Cítím tady trolla, co vůbec Horizon nehrál a pravděpodobně ani nevlastní PS4.
            • To je roztomilé, jak tady Del0 multinickuje a myslí si, že mu to projde.
            • Samozřejmě, nemá psko a píše sem přes poštovního holuba a kouřový signály.
            • PS4 mám, hru jsem hrál, dohrál a dokonce zplatinoval (platina byla docela jednoduchá).
              Kromě nepřátel, který jsem hend na začátku chválil, ta hra nenabídla nic, vo bych neviděl u Far Cry 3.
              A to je jediný Far Cry, který jsem dohrál.
  • Adam "TOP SELLER"—mainstream, kterej sporadicky zakopne )) Clankovej ramec, kde je prostor vypichnout, co nebylo tak moc videt tudiz mohlo ctenari proklouznout mezi prsty a kde nic tu nic. Alespon ze je v tom Adam uprimnej, konzistentni a jeho hracskej vkus i nazor je citelnej.

    Treba se zadari u Alese, Petra, Vaclava, anebo u dalsich. Kdo vsechno se vlastne chysta sepsat kapitolu do Best Of Authors?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit