Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra obsahuje kosmetické předměty ke koupi, které ničím nešahají na gameplay jako takový. Navíc EA vlastní Respawn až od pozdní doby vydání TF 2, takže pay to win čekej spíš ve třetím díle
  • jeanczarny
    Ještě pořád se na tom pracuje, nebo je venku nějaká definitivní verze? Kdysi jsem to hrál v nějaké rané verzi kdy mi to často padalo, tak jsem si říkal, že si počkám až to bude stabilní...
  • Inquisitor
    Je to tak. Pravidelně se do zóny vracím a pokaždý mě dostane. Co bych dal za plnohodnotné pokračování.
  • Já se zase ponořil díky Lost Alphě do S.T.A.L.K.E.R.a. A musím říct, že fakt prostě neznám hru s více nahuštěnou atmosférou než je tahle série.
  • A AI stále stejně tupá.....
  • To, že hru spouštíte přes nějakou platformu, je úplně něco jiného než když je hra vedena jako služba!!

    Rozdíl je jenom v tom, že Steam je jenom platforma pro spouštění her.
    To znamená, že kdyby Steam najednou přestal fungovat, tak stačí stáhnout Nonsteam patch (lidově "crack"), nakopírovat to do herní složky a můžete si většinu vašich her hrát dále.
    Nehledě na to, že Steam sám nabízí možnost hrát offline bez připojování na server.

    Ale hry, které jsou vedeny jako služby, jsou většinou přímo závislé na připojení na domovský server, a v momentě, kdy vývojář server vypne, tak už si nikdy nezahrajete.
  • Lawbreakers
  • Ber to tak ze je to proste reklama a nic vic bych v tom nehledal.
  • TheGGG
    no pokud chtějí nalákat davy a shodit servery tiscali, měli by spíš začít s kategorií erotických her na VR... i gamesplay by mohli udělat...
  • Mart9
    Já bych se nad těmi kategoriemi rád zamyslel, ale většina se bohužel týká redakce. Takže alespoň takhle za mě:

    "Nejlepší hra, kterou jsme letos nehráli" - Zelda
    "Nejhorší hra, kterou jsme sice hráli, ale celou dobu jsme chtěli hrát něco jiného" - Lumino City
    "Nejlepší letecký simulátor, o kterém jsme letos slyšeli" - Air Conflicts: Pacific....
  • Ach jo, tady je zase blitek. *13*
  • "A nebo se na to prostě vykašlu a půjdu ven."

    Jen to ne! Domyslel jsi následky? :))
  • No jo.. kazdy spravny cech musi mit ty svoje stare zname skatulky.
  • Co je to za nesmyslnou kategorii? To jsou jako "špatné hry roku 2016, které v roce 2017 ukázaly, že vlastně nejsou zase tak špatné"?

    Budeme vyhlašovat také hru, která měla v loňském roce na steamu největší slevy nebo hru, kterou hrálo nejvíc hráčů naráz v nočních hodinách? To jsou přeci také zajímavé údaje...
  • Docela smutne ze uz jsme ve fazi kdy by mel byt zakaznik vdecny za to ze mu prodavajici doda produkt tak jak byl prezentovany.
  • Když zákazník vytrvale platí za nehotový produkt, nic se nezmění.
    Lidi si hry kupují ještě před vydáním, dostanou nedodělanou hru a nepoučí se z toho.
    Následně lamentují na fóru, že jsou hry nehotové a to skutečně není to podle čeho se určuje strategie prodeje her. Dneska to chce pořádný hype v předprodeji, vydělat prachy a produkt se pak dokončí později nebo vůbec.
  • OK tak tady od tý kategorie jsem čekal něcoc jiného... až na výjimku No Man's Sky je to kategorie "Nej hra jako služba" :-(
    .... podle názvu bych spíše čekal hry které ve své době vyšly v bídném stavu s velkým potenciálem a postupem času a updaty se k tomu potenciálu přiblížili ... na což sedí NMS i nnohé menší či větší loňské tituly ... ale určitě ne tituly jako BF1 nebo TF2 , který byly super i při vydání a s postupem času jsou trošku víc super
  • No za to ty si zadnou prasarnu v praci nikdy neprevedl vid. *15*
    Oh wait, ty si v praci vlastne jeste v zivote nebyl.
  • Jojo zrovna Blizzard je mezi temi vsemi soucastnymi spolecnostmi to nejvetsi zlo co se tyce stavu hry pri vydani. Ani nevis jak bych byl rad kdyby si byl jen troll a ne dalsi zdejsi omezenec *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit