Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No tak ono to má i něco společného s internetem a tedy vůbec možností opravovat / dodělávat vydané hry. Více možnstí je vždy dobrá věc. Her je víc, tím pádem je i víc špatných nebo nedodělaných her.
    A nikdy nesmíš opomenout fakt, že se vyvíjejí hry pro hráče a ne naopak, tzn. vychází takové hry, jaké si hráče přejí, zaplatí a tím pádem i zaslouží .
  • MickeyMutant
    Dovolil bych si navrhnout pár dalších kategorií:
    "Nejlepší hra, kterou jsme letos nehráli",
    "Nejhorší hra, kterou jsme sice hráli, ale celou dobu jsme chtěli hrát něco jiného",
    "Hra, kterou nám publisher nedodal, museli jsme kupovat na Steamu, a budeme si to pamatovat",
    "Hra, kterou jsme jako tým chtěli recenzovat, ale všichni se tomu nakonec šikovně vyhnuli",
    "Hra, kterou chtěl nejdřív každý recenzovat, ale pak toho někdo trpce litoval",
    "Nejlepší letecký simulátor, o kterém jsme letos slyšeli",
    "Hra, o níž jsme ani neuvažovali, že bychom recenzovali, a dobře jsme udělali",
    "Hra, o níž jsme chvíli uvažovali, ale nebyly kapacity, protože jsme zrovna recenzovali Šmudlovo putování pro Linux z roku 2004",
    "Hra s českou stopou - babička posledního nosiče vody vývojářského týmu měla prastrýce v Sudetech" a nakonec nás v květnu překvapíte tou Zeldou.
  • Tilwaen
    The s̶p̶i̶c̶e̶ hate must flow.
  • Ale takové jsou dnes už skoro všechny hry, ne? Vždyť bez Steamu a podobných služeb si už skoro nic nezahrajete. Jedinou výhodou je, že data máte stále offline u sebe a na dálku probíhá jen nějaká autorizace, takže v případě, že by se poskytovatel služby rozhodnul hru stáhnout, dala by se teoreticky cracknout (a dál hrát třeba jen single player...) - v tomto případě by to podle mě bylo morálně ospravedlnitelné.
    Já se takovému softwaru snažím vyhýbat jak to jde (i když účet na Steamu teda taky mám). V tomhle (a nejen v tomhle) má "ultimátní neckbeard" Richard Stallman pravdu - proprietární software jako takový je de facto "otroctví" a jeho poskytovatel si s vámi může dělat co chce. Až nebude jiná možnost, tak klidně skončím u Linuxu a nějakého terminálového tetrisu. A nebo se na to prostě vykašlu a půjdu ven.
  • jamar28
    Total War: Rome II. *4* Nejen nové placené DLC ale i fajn nový obsah zdarma.
  • A to je jeden z důvodů, proč je u mě Diablo 2 > Diablo 3. Protože má single. A local mp. A mody...
  • KrPa
    For Honor
  • PreidaQ
    Já bych to zase nepřeháněl. Minulé vyhlašování trvalo skoro tři a půl měsíce. Když se to přepískne, může se klidně vyhlašovat po celý rok.
  • Tato kategorie náhodou má velmi dobrou myšlenku! Jen bych ji pozměnil na “hru, která se stále vyvíjí a usla velký kus cesty od vydání”. Patřily by sem skoro všechny hry Blizzardu. Protože spousta her je dnes v okamžiku vydání takovými beta verzemi a ladí se minimálně několik měsíců po vydani.
  • Ten spis lapa po dechu jak je zaduseny tou sumou penez, co do nej lidi nacpali.
  • Mart9
    Podle mě, čím víc kategorií, tím lépe.
  • MickeyMutant
    Zítra očekávám kategorii "2017: hra, které letos došel dech".
  • Taky si myslím, že "hra jako služba" je zlo.

    Normální hru si koupíte a kdykoliv v budoucnu si ji budete chtít zahrát, tak můžete a vše bude při starém.

    U online her, které jsou vedeny jako služba, můžete hrát chvíli po zaplacení, ale budoucnost vám nikdo negarantuje.
    Investovali jste do herní výbavy reálné prachy? Smůla! vývojáři vám tu výbavu můžou kdykoliv v budoucnu vzít nebo nerfnout. (Zdravím Blizzard, Wargaming a další)
    A úplně nejhorší je moment, kdy se vývojář rozhodne hru ukončit a prostě vypne vypínač a už nikdy si hru nezahrajete! Smůla!
  • mikezz
    „hra jako služba“ nie dík. ale mainstreamu to evidentne vyhovuje ¯\_(ツ)_/¯
  • Ano. Poctivě dodělávaj to, co mělo být v původní hře...
  • Čekal jsem že to vyhraje StarCitizen :))) ten chytá dech každej rok :P
  • A pak samozřejmě Warframe! Teda ten ale nechytil druhý dech, ale zčista jasna z kvalitního překážkového běhu přešel na Olympijskou úroveň a nadále předvádí, že i Free2Play hra dokáže být naprosto špičková, relativně férová, neustále nová a hlavně stylová zábava!
  • Klasika, bud je chyba v nadpisu nebo v první větě... tady ta "uroven" psaní je tragedie. Neni to kvalitni, kdyz si to po sobe ani neprectete... odflakly vsechno

    "První velký update Foundation přišel ještě v roce 2016 a opravdu položil základy pro budoucí podobu hru"

    Ty si polož základy češtiny prosímtě, když už se tím živíš *12* *11*
  • Mart9
    Podle mě No man's sky vzhledem k tomu, že navzdory obrovskému hejtu po vydání na hře potichu a poctivě stále makají.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit