Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já se zase ponořil díky Lost Alphě do S.T.A.L.K.E.R.a. A musím říct, že fakt prostě neznám hru s více nahuštěnou atmosférou než je tahle série.
    • jeanczarny
      Ještě pořád se na tom pracuje, nebo je venku nějaká definitivní verze? Kdysi jsem to hrál v nějaké rané verzi kdy mi to často padalo, tak jsem si říkal, že si počkám až to bude stabilní...
    • Inquisitor
      Je to tak. Pravidelně se do zóny vracím a pokaždý mě dostane. Co bych dal za plnohodnotné pokračování.
  • Ach jo, tady je zase blitek. *13*
  • Co je to za nesmyslnou kategorii? To jsou jako "špatné hry roku 2016, které v roce 2017 ukázaly, že vlastně nejsou zase tak špatné"?

    Budeme vyhlašovat také hru, která měla v loňském roce na steamu největší slevy nebo hru, kterou hrálo nejvíc hráčů naráz v nočních hodinách? To jsou přeci také zajímavé údaje...
  • OK tak tady od tý kategorie jsem čekal něcoc jiného... až na výjimku No Man's Sky je to kategorie "Nej hra jako služba" :-(
    .... podle názvu bych spíše čekal hry které ve své době vyšly v bídném stavu s velkým potenciálem a postupem času a updaty se k tomu potenciálu přiblížili ... na což sedí NMS i nnohé menší či větší loňské tituly ... ale určitě ne tituly jako BF1 nebo TF2 , který byly super i při vydání a s postupem času jsou trošku víc super
    • Ber to tak ze je to proste reklama a nic vic bych v tom nehledal.
  • MickeyMutant
    Dovolil bych si navrhnout pár dalších kategorií:
    "Nejlepší hra, kterou jsme letos nehráli",
    "Nejhorší hra, kterou jsme sice hráli, ale celou dobu jsme chtěli hrát něco jiného",
    "Hra, kterou nám publisher nedodal, museli jsme kupovat na Steamu, a budeme si to pamatovat",
    "Hra, kterou jsme jako tým chtěli recenzovat, ale všichni se tomu nakonec šikovně vyhnuli",
    "Hra, kterou chtěl nejdřív každý recenzovat, ale pak toho někdo trpce litoval",
    "Nejlepší letecký simulátor, o kterém jsme letos slyšeli",
    "Hra, o níž jsme ani neuvažovali, že bychom recenzovali, a dobře jsme udělali",
    "Hra, o níž jsme chvíli uvažovali, ale nebyly kapacity, protože jsme zrovna recenzovali Šmudlovo putování pro Linux z roku 2004",
    "Hra s českou stopou - babička posledního nosiče vody vývojářského týmu měla prastrýce v Sudetech" a nakonec nás v květnu překvapíte tou Zeldou.
    • TheGGG
      no pokud chtějí nalákat davy a shodit servery tiscali, měli by spíš začít s kategorií erotických her na VR... i gamesplay by mohli udělat...
    • Mart9
      Já bych se nad těmi kategoriemi rád zamyslel, ale většina se bohužel týká redakce. Takže alespoň takhle za mě:

      "Nejlepší hra, kterou jsme letos nehráli" - Zelda
      "Nejhorší hra, kterou jsme sice hráli, ale celou dobu jsme chtěli hrát něco jiného" - Lumino City
      "Nejlepší letecký simulátor, o kterém jsme letos slyšeli" - Air Conflicts: Pacific....
  • jamar28
    Total War: Rome II. *4* Nejen nové placené DLC ale i fajn nový obsah zdarma.
    • A AI stále stejně tupá.....
  • Tato kategorie náhodou má velmi dobrou myšlenku! Jen bych ji pozměnil na “hru, která se stále vyvíjí a usla velký kus cesty od vydání”. Patřily by sem skoro všechny hry Blizzardu. Protože spousta her je dnes v okamžiku vydání takovými beta verzemi a ladí se minimálně několik měsíců po vydani.
    • Jojo zrovna Blizzard je mezi temi vsemi soucastnymi spolecnostmi to nejvetsi zlo co se tyce stavu hry pri vydani. Ani nevis jak bych byl rad kdyby si byl jen troll a ne dalsi zdejsi omezenec *1*
      • Když zákazník vytrvale platí za nehotový produkt, nic se nezmění.
        Lidi si hry kupují ještě před vydáním, dostanou nedodělanou hru a nepoučí se z toho.
        Následně lamentují na fóru, že jsou hry nehotové a to skutečně není to podle čeho se určuje strategie prodeje her. Dneska to chce pořádný hype v předprodeji, vydělat prachy a produkt se pak dokončí později nebo vůbec.
    • No tak ono to má i něco společného s internetem a tedy vůbec možností opravovat / dodělávat vydané hry. Více možnstí je vždy dobrá věc. Her je víc, tím pádem je i víc špatných nebo nedodělaných her.
      A nikdy nesmíš opomenout fakt, že se vyvíjejí hry pro hráče a ne naopak, tzn. vychází takové hry, jaké si hráče přejí, zaplatí a tím pádem i zaslouží .
  • MickeyMutant
    Zítra očekávám kategorii "2017: hra, které letos došel dech".
    • Lawbreakers
    • KrPa
      For Honor
    • Mart9
      Podle mě, čím víc kategorií, tím lépe.
      • PreidaQ
        Já bych to zase nepřeháněl. Minulé vyhlašování trvalo skoro tři a půl měsíce. Když se to přepískne, může se klidně vyhlašovat po celý rok.
        • Tilwaen
          The s̶p̶i̶c̶e̶ hate must flow.
  • mikezz
    „hra jako služba“ nie dík. ale mainstreamu to evidentne vyhovuje ¯\_(ツ)_/¯
    • Taky si myslím, že "hra jako služba" je zlo.

      Normální hru si koupíte a kdykoliv v budoucnu si ji budete chtít zahrát, tak můžete a vše bude při starém.

      U online her, které jsou vedeny jako služba, můžete hrát chvíli po zaplacení, ale budoucnost vám nikdo negarantuje.
      Investovali jste do herní výbavy reálné prachy? Smůla! vývojáři vám tu výbavu můžou kdykoliv v budoucnu vzít nebo nerfnout. (Zdravím Blizzard, Wargaming a další)
      A úplně nejhorší je moment, kdy se vývojář rozhodne hru ukončit a prostě vypne vypínač a už nikdy si hru nezahrajete! Smůla!
      • Ale takové jsou dnes už skoro všechny hry, ne? Vždyť bez Steamu a podobných služeb si už skoro nic nezahrajete. Jedinou výhodou je, že data máte stále offline u sebe a na dálku probíhá jen nějaká autorizace, takže v případě, že by se poskytovatel služby rozhodnul hru stáhnout, dala by se teoreticky cracknout (a dál hrát třeba jen single player...) - v tomto případě by to podle mě bylo morálně ospravedlnitelné.
        Já se takovému softwaru snažím vyhýbat jak to jde (i když účet na Steamu teda taky mám). V tomhle (a nejen v tomhle) má "ultimátní neckbeard" Richard Stallman pravdu - proprietární software jako takový je de facto "otroctví" a jeho poskytovatel si s vámi může dělat co chce. Až nebude jiná možnost, tak klidně skončím u Linuxu a nějakého terminálového tetrisu. A nebo se na to prostě vykašlu a půjdu ven.
        • To, že hru spouštíte přes nějakou platformu, je úplně něco jiného než když je hra vedena jako služba!!

          Rozdíl je jenom v tom, že Steam je jenom platforma pro spouštění her.
          To znamená, že kdyby Steam najednou přestal fungovat, tak stačí stáhnout Nonsteam patch (lidově "crack"), nakopírovat to do herní složky a můžete si většinu vašich her hrát dále.
          Nehledě na to, že Steam sám nabízí možnost hrát offline bez připojování na server.

          Ale hry, které jsou vedeny jako služby, jsou většinou přímo závislé na připojení na domovský server, a v momentě, kdy vývojář server vypne, tak už si nikdy nezahrajete.
        • "A nebo se na to prostě vykašlu a půjdu ven."

          Jen to ne! Domyslel jsi následky? :))
      • A to je jeden z důvodů, proč je u mě Diablo 2 > Diablo 3. Protože má single. A local mp. A mody...
  • Čekal jsem že to vyhraje StarCitizen :))) ten chytá dech každej rok :P
    • Ten spis lapa po dechu jak je zaduseny tou sumou penez, co do nej lidi nacpali.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit