Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zaty
    Vzhledem k tomu, jak jsou ty hry různé a všechny špičkové, těžko se zavděčit všem. Za mě je to Nioh, Divinity a Zelda.
  • Tady se Miloš a games trochu seklo. Zelda má pár dobrejch nápadů, hlavně to zpracování fyziky je poměrně neotřelý, ale ten zbytek je tam hrozně slabej. Osobně bych to dal Prey nebo Divinity OS2, to jsou panečku díla.
    • ty si Breath of the Wild videl maximalne tak na YouTube, pretože takto sa vyjadruje niekto o niečom, o čom nemá vôbec páru, ale potrebuje vyjadriť svoj názor
      • Skvělý protiargument, úplně mi vyrazil dech.
        • Počky. Počky. Kde ty máš argumenty?
  • Za me naprosty souhlas:-) to jak je v zelde vse propojene a funkcni je az neuveritelne. Jak se da kazdy problem vyresit ruznymi zpusoby je az neuveritelne.
  • mikezz
    V nomináciach mi chýba AC: Origins. Minimálne za svet, ktorý dal tím z Ubisoftu dohromady. Vo videohrách je absolútne bezprecedentný.
    //edit: https://www.youtube.com/watch?v=bCzlRdnn6r8&list=LLclfRju33DkaYRlWR9OMDTQ&index=4
    • Svet nikoho dneska nezajima, dneska je kazdej milenial scenarista, dramaturg a spisovatel, hodnoti a zejmena kritizuji jak to je spatne napsane.To je nejvic zajima, o tom jde zakladat sahodlouha vlakna v diskuzich jak by to udellai lip.

      Jinak jo svet v Origins je vyraznej achievment, bohuzel dnesnimu hernimu svetu vladne konzole co umi 720p a kreslenou grafiku (i kdyz hry ma kvalitni)
  • MickeyMutant
    Tak jsem před Vánoci trefil 8 z 10. Co vy?

    (Netřeba předstírat debaty o nejlepší hře 2017, když stejně všichni předem víme, že to dostane Zelda. To bude překvapení!
    Poražení finalisté budou Divinity Original Pin 2, Super Mario Odessa a Horizon Ground Zero Dawn. Do finále se protlačí Total War War War War Hammer 2, Hellblade Séňa’s Sakrifíče, Prej, Ňoch, Wolfenštajn 2 a Xčum Chosého Válka.
    )
    • Jak jsi mohl zapomenout Nier?
      • MickeyMutant
        No zapomněl. Protože jsem PCstředný*3*
        • ? Nier je primárně PC hra, vůbec pro PS4 neměla vzniknout :)
          • Primárně PC hra v grafice PS3, která se trhá snad na všem. GG. :D
            • "nehrál to"

              Argument nula. GG.
            • nehrál to stejně tak Zeldu, jenom trollí a redakce nic...
            • To nevím na jaký bramboře to hraješ , ale mě to běží na sweet 60FPS
          • MickeyMutant
            Ona snad vyšla o chlup dřív v Japonsku na PS4, první recenze byly na PS4, tak jsem si ji omylem zařadil mezi konzolové exkluzivity a pak zapomněl.
  • Jinak dobra nominace her, dali jste tam vše. Chválím.
  • Nejlepší audio/soundtrack byl?
    • Cuphead?
      • no, asi jo, ale audio-video mně nepřipadá jako soundtrack..
  • Nesmazatelně se zapíše do dějin open worldu... KK... povíme si za 10-20 let. Zatím jsou to jen hypoidní fráze. Mezi tím se možná najde i někdo, kdo dokáže sesmolit pár konstruktivních argumentů proč. Zatím sem neviděl jediný. Vlastně jo... že šípy plavou na vodě, když prší, tak to klouže a boss potvory mají kromě lepších statů i lepší AI. Wow. Mindblown. Revoluce...
    • Tak třeba oproti Skyrimu či W3 je to obrovský skok, to co popisuješ :)
      • Akorát, že Zelda zase nemá to, co má Skyrim a W3 (komplexní customizace postavy a dobré story/lore). Takže jeden skok dopředu a jeden zpátky. To, že má Zelda pár nových prvků (i když pochybuji, že tohle dřív nebylo v jiné hře) je sice pěkné, ale z historie víme, že dřív hry často přinášely nové nikdy neviděné věci a nikdo z toho nedělal takový humbuk. Ve skutečnosti i hry, které byly větší revolucí ve své době neměly tak vysoké hodnocení. Tím se dostáváme k jednoduchému závěru a sice, že nám tu došlo k inflaci číselného hodnocení a hlavně Nintendo hry jsou overrated.
        • witcher 3 a Skyrim mají dobré story? TES má lore, Witcher má knižní lore a ne nijak hluboké. Takže si své subjketivní teze nech od cesty..
          • A) Furt lepší story a lore, než Zelda.
            B) Ignoruješ polovinu argumentu "komplexní customizaci postavy". To je fakt, žádná teze.

            = moje pointa stále platí (jsou v tomhle lepší, než Zelda), takže smolík. Nech si svůj slabý trolling od cesty..
            • Traw: "Můžeš nám popsat vlastně příběh W3 o čem je a v čem je výjimečný?" Proč by ti tu tvl měl popisovat o čem je příběh hry? Pointa je v tom jak ten příběh funguje jako celek. Jak je napsanej. Jak do něj zapadaj postavy, jak ty se do něj jako divák dokážeš vžít, jak se dokážeš vcítit do těch postav. Takovej vcelku generic sht kterej funguje stejně u filmů a knih.
              A to přesně v W3 funguje. Jediná výtka vůči příběhu možná je silně utahaná první část kdy běháš sem a tam. Některý části trochu zaváněj fantasy naivitou ale haló, je to fantasy. Těch protikladnejch momentů je zrovna v Zaklínačovi hodně.
              Ale Zelda bude asi jinej magnum opus story tellingu no.
            • tak když už lore - tak to mělo patřit k TES. TES na rozdíl od Witchera má hluboké lore, lore Zaklínače je poměrně řídké navíc je to knižní lore, tvůrci CDP ten lore ani nebyli schopni dodžet - viz Geralt s kuší, Geralt zabíjí vzácné bestije, čarodějky jsou velice slabí a slabší než zaklínači a další nesmysly.

              Příběh Skyrim má horší než Zelda a příběh W3? Ano, když všichni ovčani tvrdí, jak je skvělý, tak to neznamená, že skvělý je. Můžeš nám popsat vlastně příběh W3 o čem je a v čem je výjimečný?
            • "Můžeš mí říct proč srovnáváš akční RPG a akční adventuru?"

              A) Všechny 3 hry jsou open world.
              B) Srovnávám je jako open world hry, protože to byla reakce na výrok v článku "zapíše se do historie open worldu", což je naprosto jasné z mého postu (doporučuji číst, na co reaguješ).
              C) Protože:

              "Tak třeba oproti Skyrimu či W3 je to obrovský skok, to co popisuješ :)"

              Si s těma hrama přišel ty sám. LOOOOL. Fail. Zabal to. A zajdi si k psychiatrovi.
            • Lol... ta customizace patřila ke Skyrimu a lore + příběh (který má Zelda slabý) k W3. Dej mi svátek trolle, si mimo. Opakuji pro trolla pointu mojí debaty, kdybys náhodou chtěl kličkovat:

              "Akorát, že Zelda zase nemá to, co má Skyrim a W3."

              Pointa stále platí. Obě hry mají něco navíc, co nemá Zelda. FAKT. Zabal to, trolle. Vaříš z vody.
            • customizace postavy? můžeš mí říct jaká customizace je u Geralta. Můžeš mí říct proč srovnáváš akční RPG a akční adventuru?
        • zahraj si tu hru, prejdi ju, dokonci, a potom sa vyjadruj :)
          • "zahraj si tu hru, prejdi ju, dokonci, a potom sa vyjadruj :)"

            Zapni mozek, dovzdělej se v herní historii a zkus vypotit nějaký konstruktivní argument a přesvědčit mě, že ta hra si zaslouží 98%. Čekám. Já nemusím nikde prokazovat, že si 98% nezaslouží, přesto sem o to pokusil a uvedl svůj názor a slušný argumenty. Čekal bych to samé od tebe. Nebo můžeš pokračovat ve fanboy prázdných blábolech a donutit mě tě nebrat vážně.
  • Ahah..to jakože pomalu žádná z klasických kategorií, jako FPS, tenhle rok nebude? To fakt bylo jenom těhlech několik hodně KONKRÉTNÍCH kategorií plus pár klasických jako závodní a strategie, ale FPS třeba nic?
  • Jack1947
    I když si moc živě neumím představit hru roku, Zelda asi souhlas tedy dle redakce víceméně to dost lidí hrálo a bavilo ( nebo stále hrají) no aspon že už je konec s touhle nesmyslnou anketou - která mi příjde spíše jako strojová záležitost než cokoli jiného.

    Kdyby Mario Odyssey nebyl tak mrnavá hra tak by možná vyhrál on. Nevím no Hard to Say, tho *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit