Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A) Furt lepší story a lore, než Zelda.
    B) Ignoruješ polovinu argumentu "komplexní customizaci postavy". To je fakt, žádná teze.

    = moje pointa stále platí (jsou v tomhle lepší, než Zelda), takže smolík. Nech si svůj slabý trolling od cesty..
  • Je to pokrok. Konzole co bezi v 720p a plus minus 30 fps vladne vsem zebrickum. Samozrejme ty hry jsou kvalitni, jen je skoda ze na tak podradnem hardwaru. Pro pripadne rvouny ze o grafiku nejde a ze rozhoduje hratelnost, upozorneni. Uplne ta sama hra se stejnou hratelnosti jde udelat i v technologii dnesni doby a vubec neni treba se vracet do roku 2008. proste Nintendo, jinej vesmir.
  • Mart9
    Měl bych lepší - Kolik lidí Zeldu dohrálo? *4* Protože minimálně pár minut ji hráli asi všichni, když byla v redakci i se Switchem.
  • Mart9
    Rozumím tomu, proč Nintendo neudělá Zeldu i na další platformy, ale z mého pohledu je to obrovská škoda.

    Podle mě všichni, kteří chtěli Zeldu hrát za tu cenu, že si koupí i Switch, už to udělali. Teď by tedy bylo ideální, aby se Nintendo rozhodlo podojit desítky milionů majitelů dalších platforem. Rozhodně si nekoupím switch a rozhodně bych si koupil Zeldu na PS4.
  • "nehrál to"

    Argument nula. GG.
  • Svet nikoho dneska nezajima, dneska je kazdej milenial scenarista, dramaturg a spisovatel, hodnoti a zejmena kritizuji jak to je spatne napsane.To je nejvic zajima, o tom jde zakladat sahodlouha vlakna v diskuzich jak by to udellai lip.

    Jinak jo svet v Origins je vyraznej achievment, bohuzel dnesnimu hernimu svetu vladne konzole co umi 720p a kreslenou grafiku (i kdyz hry ma kvalitni)
  • PreidaQ
    Otázka: A kolik lidí z redakce vlastně tu Zeldu hrálo?
  • Ristoro
    Za mě Prey. Fantastický zážitek. Parádní hudební doprovod, strhující příběh, gameplay, který fantazii neklade meze, velice zábavný a odměňující systém průzkumu prostředí a naprosto skvělá atmosféra. Přijde mi, jakoby tahle hra byla dělaná v době, kdy ještě hry byly dělané s radostí pro hráče. Museli vědět, že tahle hra se nebude prodávat jako teplé rohlíky a přesto do toho šli a vydali to. Za mě prostě letos nejsilnější herní zážitek.
  • persona 5 *1* *1*
  • nehrál to stejně tak Zeldu, jenom trollí a redakce nic...
  • Počky. Počky. Kde ty máš argumenty?
  • witcher 3 a Skyrim mají dobré story? TES má lore, Witcher má knižní lore a ne nijak hluboké. Takže si své subjketivní teze nech od cesty..
  • Škoda, že redakce ve výběru top her opět ignorovala Persona 5 *7*

    Jinak letos bylo pár velmi dobrých her a pro mě to jenom velmi těsně vyhrál Nier:Automata.
  • Vyhrála hra, která místo dabingu má "aah", "hehe", "ooh". Tak jako proč ne.
  • Skvělý protiargument, úplně mi vyrazil dech.
  • To nevím na jaký bramboře to hraješ , ale mě to běží na sweet 60FPS
  • zahraj si tu hru, prejdi ju, dokonci, a potom sa vyjadruj :)
  • Lukass
    Proboha co tam dela Prey???
  • ty si Breath of the Wild videl maximalne tak na YouTube, pretože takto sa vyjadruje niekto o niečom, o čom nemá vôbec páru, ale potrebuje vyjadriť svoj názor
  • P.S.
    Zelda si to asi zaslouží ale PUBG alespoň nominován být mohl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit