Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle beru jako závěrečnou kategorii a proto mně mrzí že nebyly kategorie jako střílečka, MOBA a Battle Royale. Abych pravdu řekl nevím jestli minulý rok nějaké MOBY a BR vyšli ale stříleček vyšlo dost.
  • zaty
    Vzhledem k tomu, jak jsou ty hry různé a všechny špičkové, těžko se zavděčit všem. Za mě je to Nioh, Divinity a Zelda.
  • Tady se Miloš a games trochu seklo. Zelda má pár dobrejch nápadů, hlavně to zpracování fyziky je poměrně neotřelý, ale ten zbytek je tam hrozně slabej. Osobně bych to dal Prey nebo Divinity OS2, to jsou panečku díla.
  • Primárně PC hra v grafice PS3, která se trhá snad na všem. GG. :D
  • Akorát, že Zelda zase nemá to, co má Skyrim a W3 (komplexní customizace postavy a dobré story/lore). Takže jeden skok dopředu a jeden zpátky. To, že má Zelda pár nových prvků (i když pochybuji, že tohle dřív nebylo v jiné hře) je sice pěkné, ale z historie víme, že dřív hry často přinášely nové nikdy neviděné věci a nikdo z toho nedělal takový humbuk. Ve skutečnosti i hry, které byly větší revolucí ve své době neměly tak vysoké hodnocení. Tím se dostáváme k jednoduchému závěru a sice, že nám tu došlo k inflaci číselného hodnocení a hlavně Nintendo hry jsou overrated.
  • MickeyMutant
    Ona snad vyšla o chlup dřív v Japonsku na PS4, první recenze byly na PS4, tak jsem si ji omylem zařadil mezi konzolové exkluzivity a pak zapomněl.
  • ? Nier je primárně PC hra, vůbec pro PS4 neměla vzniknout :)
  • Za me naprosty souhlas:-) to jak je v zelde vse propojene a funkcni je az neuveritelne. Jak se da kazdy problem vyresit ruznymi zpusoby je az neuveritelne.
  • MickeyMutant
    No zapomněl. Protože jsem PCstředný*3*
  • mikezz
    V nomináciach mi chýba AC: Origins. Minimálne za svet, ktorý dal tím z Ubisoftu dohromady. Vo videohrách je absolútne bezprecedentný.
    //edit: https://www.youtube.com/watch?v=bCzlRdnn6r8&list=LLclfRju33DkaYRlWR9OMDTQ&index=4
  • Jak jsi mohl zapomenout Nier?
  • no, asi jo, ale audio-video mně nepřipadá jako soundtrack..
  • Tak třeba oproti Skyrimu či W3 je to obrovský skok, to co popisuješ :)
  • Cuphead?
  • MickeyMutant
    Tak jsem před Vánoci trefil 8 z 10. Co vy?

    (Netřeba předstírat debaty o nejlepší hře 2017, když stejně všichni předem víme, že to dostane Zelda. To bude překvapení!
    Poražení finalisté budou Divinity Original Pin 2, Super Mario Odessa a Horizon Ground Zero Dawn. Do finále se protlačí Total War War War War Hammer 2, Hellblade Séňa’s Sakrifíče, Prej, Ňoch, Wolfenštajn 2 a Xčum Chosého Válka.
    )
  • Jinak dobra nominace her, dali jste tam vše. Chválím.
  • Nejlepší audio/soundtrack byl?
  • Nesmazatelně se zapíše do dějin open worldu... KK... povíme si za 10-20 let. Zatím jsou to jen hypoidní fráze. Mezi tím se možná najde i někdo, kdo dokáže sesmolit pár konstruktivních argumentů proč. Zatím sem neviděl jediný. Vlastně jo... že šípy plavou na vodě, když prší, tak to klouže a boss potvory mají kromě lepších statů i lepší AI. Wow. Mindblown. Revoluce...
  • Ahah..to jakože pomalu žádná z klasických kategorií, jako FPS, tenhle rok nebude? To fakt bylo jenom těhlech několik hodně KONKRÉTNÍCH kategorií plus pár klasických jako závodní a strategie, ale FPS třeba nic?
  • Jack1947
    I když si moc živě neumím představit hru roku, Zelda asi souhlas tedy dle redakce víceméně to dost lidí hrálo a bavilo ( nebo stále hrají) no aspon že už je konec s touhle nesmyslnou anketou - která mi příjde spíše jako strojová záležitost než cokoli jiného.

    Kdyby Mario Odyssey nebyl tak mrnavá hra tak by možná vyhrál on. Nevím no Hard to Say, tho *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit