Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Škoda, že nebyl nominován Paradigm, skvělej artstyle, humorem jen přetéká, ale z nějakého důvodu si ho nikdo moc nevšímá *9*
  • Darkness
    Sexy Brutale ... proč není ani v nominacích je otázka pro antické filozofy...
  • Hral jsem jen beat a cop...ale bylo to paradni :-)
  • PLuto.petr
    Za sebe musím říct, že s vítězstvím Thimbleweed Park souhlasím. Ani Edith Finch nezklamal. Přiznávám, Beat Cop mě moc neláká. A zbývající dvě jsou hry na mobily/tablety, takže bohužel taky mimo mě...
  • Nj klasicka pointnclickovka! Pre dnešné deti odchované na pseudohrách od telltale je to cudzie.
  • Nejlepší akční adventura: My Summer Car
    Nejlepší závodní hra: My Summer Car
    Nejlepší fps: My Summer Car
    Nejlepší vizuální styl: My Summer Car
    Nejlepší strategie: My Summer Car
    Nejlepší indie hra: My Summer Car
  • A Life is Strange: Before the Storm zařadíte teď kam? Best game bych bral, ale pochybuji.
    • Není problém si na míru vymyslet další nesmyslnou kategorii - třeba "nejlepší prequel v 3D o vztazích z amerického maloměsta". Tam Before the Storm určitě zaboduje.
    • Proč by vůbec někde měl bejt? :-D
  • best of trend jsou jednoznacne tyhle kategorie

    logicke+adventury, to by me vskutku nenapadlo davat dohromady

    aspon, ze to vyhrala adventura a ne treba mariovka
  • Trochu mi vadí & v nadpisu. Proč nepoužít české a?
  • Nejlepší logická hra na Games je číst zdejší komentáře uživatelů a pak hádat jejich původ, etnikum a vzdělání.
    • SalemCZ
      Rasa nějaký podvraták a když se snažíš z komentářů poznat lidi co jsou zač tak asi buď psychiatr, a nebo psychopat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit