Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechci moc nadávat, ale to best of byste meli pristi rok totalne prekopat
    • A co ti na tom vadí? Že jich je hodně, že se věnují i nezajímavým žánrům,...?
      Nikdo tě nenutí ty články číst *1*.
      • Nenutí, ale chodí si sem číst a vidí, že se investuje čas do podobných klikacích článků.
        Takže i když to není jeho web a nikdo ho nenutí sem chodit, může mu vadit že se snižuje kvalita.
    • Konstruktivní kritika v nejlepší formě *1* Co být příště trochu víc konkrétní a zkusit i sám něco navrhnout než psát takové výkřiky do tmy? *3*
      • oukej...za me by bylo nejlepší na začátek vůbec říci, co všechno budu vyhlašovat a dát tomu nějaký řád. Takhle každý tak čeká, co za bizar bude priste. Best of by se tykalo opravdu...nedelal bych nic jako nejlepsi postava, nejvyraznejsi trend (to ani neni best of), druhy dech, nebo dlc (uz jenom cekam na best of pay to win)...celou anketu zfouknul tak v ramci tydne...a klidne bych nechal hlasovat ctenare ke kazde kategorii a udelal bych i jejich celkovou best of...pokud bych redaktori chteli nektere sve pochybne kategorie ponechat, at je sfouknou v ramci jednoho clanku a ve strucnosti...
        • Víš jde o to, že každý článek má určitou čtenost/počet zobrazení. Tím pádem z každého článku má redakce nějaký peníz... Pokud by udělali jednotné best of, tak by se tím připravili o sice drobné, ale stejně nějaké peníze. Navíc i kdyby to bylo "ve zkratce" tak best of na 5 kategorií prostě krátký článek nebude.

          Věnovali tomu určitý čas, za mě je fér, že to dají do více článků + je rozkouskují a dávají je postupně. Nebo ty by si měl chuť aby v jeden den vyšel jeden článek, kde by bylo komplet vše?
          • a ty jsi kdo z redakce?
            • tak bud chteji vyhlasit best of a nebo chteji mit klikaci clanky a tim to znehodnocovat...pomalu bych se vsadil, ze bys v ramci ctenosti a klikani podporil i kategorii "best of uklizecka v hernich studiich"...ja jenom rikam, ze by to melo mit organizacni strukturu a nejake kategorie by se meli proste vypustit. Nenapsal jsem, ze maji udelat jeden velky clanek, ale at to zredukuji a daji tomu nejaky rad...ale takhle to akorat tak pusobi, ze to delaji na koleni a kdyz je napadne naka wtf kategorie, tak ji proste placnou...
            • Já se živím online marketingem *3*
  • Hrál jsem jen Editu, která byla skvělej čtyř hodinovej vejlet do pokroucené vili s tragickou minulostí, která mě naprosto pohltila. Od kompu jsem nevstal, dokud se neobjevily konečné titulky. Předminulý rok mě takhle zasáhl Firewatch. Taky skvělá atmosférovka.
    • Sakra Firewatch... další nesplněný rest :(
  • A kde je nějaká kontroverze, která je typická pro redakci Games??
    Očekával jsem aspoň jednu hru, kterou redakce špatně zařadila. *1*
    • Dyť to vyhrála pixelovka, počky až se to dozví určitý individua. Navíc chybí třeba hodně dobře hodnocené Night in the Woods a popravdě What Remains of Edith Finch je totální blbost.
      • Night in the woods má blíž ke guitar hero než k adventuře puzzle tam skoro nejsou, What remains of Edith finch jsem nehrál. Thimbleweed je pro milovníky starých adventur, dnešní generaci 20 a míň to nic neřekne, pro mě to byl krásný nostalgia trip.
  • Thimbleweed Park bola vynikajuca hra :)
    • Mínus za tu slovenštinu.
  • 0011
    Souhlas, Thimbleweed jsem dohrál na Switchi, ta hra byla jako stvořená pro tuhle konzoli, doufám že se dočkáme víc adventur, které půjdou ovládat páčkami i dotykově bez nutnosti cokoliv přepínat v menu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit