Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jedine co me bavilo je Horizon, ale ten me za to bavil hodne. Je to nejlepsi hra od dob Dark Soul.
  • Persona 5 for me.
  • jamar28: Jde o maličkosti, kterých je hra plná.
    Třeba, že šípy na vodě plavou a kámen se do vody ponoří nebo, že tráva se otáčí na tu stranu, kam zrovna fouká, lést po skalách klouže, když prší.
    Je toho spousta a jsou to blbosti, ale díky tomu působí svět mnohem živěji, než třeba Horizon. AC Origins jsem nehrál, takže nedokáže posoudit.
    Ještě bych chtěl podotknout, že jinak barevní nepřátelé nemají jenom víc nebo míň hp, ale taky mají rozdílný inteligence.
  • Uz pred lety jsem videl v nejake svetove herni ankete (mozna to byl Zlaty joystick? kazdopadne neco velkyho a desne svetovyho) kategorii, kde michali RPG a strategie. Protoze... asi proc ne, jelikoz me tohle spojeni fakt unika. Podobne nechapu, proc a od ktery doby se k sobe michaji hry sportovni, zavodni a jeste k tomu casto mrsknou bojovky ala Tekken.

    Tim chci jen rict, ze kdyz to takhle zmatlaji nejaci svetovi joudove ze sveta, neni to jeste duvod, abysme to tady doma delali taky tak. ;D
  • Tiez sa mi to nepaci, ale upozornil by som ze napriklad aj na The Game Awards boli HZD, ACO a Mario v jednej kategorii, ktora sa tiez volala Action Adventure. Akurat ten Prey bol teda v FPSkach. Takze to nie je nic omedzene na games.cz - pravdepodobne je za tym snaha obmedzit mnozstvo kategorii.
  • Preed
    Switch nemám a zo zvyšku asi Prey, celkom ma fascinuje, že z hry s ktorou sa roky vliekol ten bountyhunterský trailer urobili najlepšieho nástupcu system shocku (čo som hral) aký kedy vyšiel a napríklad deadspace (ktorý mám celkom rád) tak sa mu vôbec nevyrovná. Tá hra okrem samotného strielania, ktoré skutočne nie je na úrovni nejakého wolfa napríklad má užasné snáď všetko. Level desing, RPG systém, morálne ambivalentný príbeh, dobre vyvážená obtiažnosť, hudba, vizuál.
  • TheGGG
    uzavřít můžeš co chceš... ale pořád ještě nevím, v čem je zelda tak úžasná, že je všude označována za hru roku. Já vím, že AC má své chyby a nikdy bych ho na hru roku nenominoval.. ani nikde nevyřvávám, jak je to perfektní hra bez chyb. Ovšem já už jednoznačné klady AC:O vyjmenoval, vy fandové nintenda jen opakujete PR fráze... to přesně se ti na scénáři v AC nezdá a kde jsou ty fakta o zeldě... ? Zatím jen mlžíš. AC má rozhodně lepší story než zelda a přesto fanoušci AC nikdy nevyřvávají jaká je to hra roku
  • No a teď sis vlastně sám odpověděl a potvrdil můj předešlej komentář :D

    Tak bych to asi nějak uzavřel, protože jak vidíš, opravdu to nemá cenu...
  • TheGGG
    kvalita dabingu byla skvělá, přízvuky atd. mě rozhodně nevadily (to takový wildlands měl dost mizerný dabing), story mě taky bavilo, samozřejmě člověk to nesmí brát jako historickou hru, ale jako takové scifi, ostatně celá série je zasazena po celou dobu do současnosti a do minulosti se "dostáváme" pouze skrze rekonstrukce vzpomínek v DNA a virtuální realitě. Takže ne, nevadí mě nadpřirozené bytosti ve starověkém egyptě a celá dějová linka v AC sérii mě baví... zdaleka né moje top série, ale je do vždy zábava. Zelda mě odpuzuje už svým vzhledem a story rozhodně nijak komplexně nevypadalo. Navíc furt netuším, co je na té zeldě tak super... a souboják v novým AC s cákanci krve a extrémně rychlými pohyby a údery (ala 300) byl slovy naších pradědů cool af...
  • Tak dohraj i Zeldu a třeba tě to trkne. Věř mi stojí to za to.

    10 minut opravdu nestačí. Akorát si tu ze sebe tímhle prohlášením udělal blbce a tak se nediv, že se ani nikdo moc nechce obtěžovat s tebou komunikovat, protože je to předem zbytečný. Každému je totiž jasné, jak by ta komunikace probíhala - někdo by ti napsal fakta a ty by si je začal zpochybňovat a tak pořád dokola...

    Mě by třeba spíš zajímal tvůj názor na poslední AC a třeba kvalitu jeho dabingu, propracovanost scénáře a taky co třeba říkáš na různé dialogy? Tady by mě zajímalo jak umíš být nestranej :)
  • TheGGG
    to je prohlášení jak ze zadní strany krabičky s hrou... pořád ale čekám na ta velká plus a pozitiva...
  • jamar28
    Ještě jedna věc je na Zeldě zvláštní - všichni mluví o tom, jak je úžasná, ale málokdo ti vysvětlí proč. Přitom když je nějaká hra pecka, tak přece není problém tu její úchvatnost vystihnout na pár řádcích, ne? Já si nakonec přečetl pár recenzí a většina se tak nějak shoduje na tom, že má Zelda úžasný otevřený svět plný možností a obrovskou hráčskou svobodu, možnosti objevování stále nových a nových herních mechanik atd. Ale nezkoušel jsem to.
  • TheGGG
    to jsem hrál celé a doma, kvalitní hra a velice podařená záležitost... pořád čekám až mě někdo vysvětlí, v čem je zelda lepší... v grafice, postavách, soubojích, story, dialozích to nebude... *15* *15*
  • TheGGG
    copak blobe, chceš se snad hádat, že grafika, nebo úroveň dialogů, nejde poznat z YT... to si klidně můžeš udělat 40 sceenů, pokud to potřebuješ... to ovšem není to samé, jako sledovat letsplayery a pak kritizovat aspekty hry, které od pohledu poznat nejdou. Navíc jsem tak cca 10 minut zeldu hrál a bylo to meh... *5*
    EDIT: reagoval jsem na boba a jeho koment zmizel, takže to teď tady takhle samo působí blbě... klidně to můžete smazat *1*
  • AC:O jsi taky hrál 10 minut u kámoše? :D
  • TheGGG
    Jak jsem psal, řadu věcí člověk pozná i podle videa na YouTube ale hru jsem zkoušel na deset minut a fakt nic extra... Spíš tak pro rodinu s dětmi
  • Klasika...takze jsito nehral a jenom si neco cucas s prstu.... kup si nebo nekde pujc switch a vyzkousej si to... o no se dost tezko vysvetluje proc je to tak dobre.
  • TheGGG
    věci jako špatný design, grafiku, souboják, příběh a dialogy člověk pozná i z YT.... hru jsem osobně zkusil na 10 minut u kámoše, přišlo mě to jako naprosto průměrná záležitost a nic, s čeho by se mělo dělat nějaké halo... nevidím, v čem to je lepší jak nový AC:O
  • zaty
    Jak dlouho jsi Zeldu hrál, že víš tak přesně, že nemá nic z toho, co jsi vyjmenoval?
  • To víš, že to je přehypovaná hra, stejně jako Mario...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit