Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    na animáky nekoukám, leda na anime, když to je drsný a badass... každopádně jsou snad ty vedlejšáky nějak originální po příběhové stránce, nebo je tam tak promakaná destrukce prostředí... to co jsi napsal mě zní jak nějaké PR... fakt potřebuji vědět, co je na tom tak awesome, když to 95 % recenzentů a webů označí za hru roku... to by pak přeci mělo bavit každého už jen od pohledu...?
  • maros.goc
    nie je to dokonala hra, ale co sa tyka geniality, BOTW skutocne predvadza to najlepsie vyuzitie otvoreneho sveta, hadanok, tony tajomstiev, skvelych vedlajsakov, vlastne svoj zaner hra posuva vpred tak ako svojho casu A Link to the Past a Ocarina of Time ....skutocne to nie je prehypovana hra, ani nahodou..preco sorry? vsak ok, na teba to moze tak posobit a hrat to nebudes, ostatným takáto štylizácia nevadí (prečo by aj mala, koniec koncov, animované filmy od Pixaru pozerávame všetci) si užijú jednu z najlepších hier všetkých čias :)
  • TheGGG
    no takže to možná je dobrá hra, ale není ve všem geniální jak to majitelé switche všude propagujou... a combat v AC: O umí být taky docela HC, na těžší obtížnost, navíc je pořádně brutální a krvaví... škoda, nintendo by mělo vydat nějakou hru i pro nás chlapáky a obecně drsný týpky... pak bych měl zájem. Sorry jako, ale toto na mě působí jak zábava pro dědu a jeho 13 letýho vnuka
  • maros.goc
    Zelda je hra na Nintendo Switch, čiže grafické orgie Zaklínača 3 asi čakať nebolo treba, navyše Zelda boduje krásnym artštýlom pripomínajúcom maľbu ........dizajn monštier vychádza z univerza The Legend of Zelda a je náhodou veľmi pekný, prečo by mal hráč od Zeldy čakať monštrá v štýle Dark Souls? príbehy v Zelde boli vždy jednoduché, nakoľko prvoradá bola hrateľnosť, BOTW v príbehu pridal a zaobalil ho do level designu a flashbackov, ...postavy a dialogy vychadzaju z toho o com Zelda je, a teda hlavne o hratelnosti a prieskume, nez o velkych pribehoch a postavach, ktore sa vyvijaju ...tym nechcem povedat, ze by Zelda nemohla mat lepsie postavy a pribehy, len takto sa seria sprava uz odjakziva, to ako keby si chcel aby sa Dark Souls zrazu pojal príbeh ako Call of Duty Modern Warfare 2....proste niekomu to sadne, niekomu nie, a to neznamena, ze jeden ma pravdu, a druhy nie ....subojovy system je skvely, netaha za rucicku ako taky Assassins Creed
  • TheGGG
    ve skutečnosti ani jedno... grafika je děs vedle např. witchera 3, design monster je směšný vedle např. dark souls, story naprosto banální, souboják nuda vedle obdobných her a prokreslení charakterů a dialogy jsou nic, vedle např. takového GTA V.
  • maros.goc
    veru veru, ASO je skor action/stealth .....ale tak aby to nebolo az tak rozkuskovane, tak to hodili do akcnych adventur ..aj ked mario a prey tu nemaju co robit
  • maros.goc
    jj tak mozeme o Zelde debatovat, hoci to by bolo skutocne fakt na hrane, ale fakt ....no veru, Prey a Mario to totalne zaklincovali a mam pocit ze nikto nečakal, že sa tie hry v tejto kategorii objavia :D :D

    ale neviem prečo plošinovky uplne ignorovali, však tohto roku vyšiel okrem Super Mario Odyssey, Shovel Knight: Treasure Trove, Cuphead, The Mummy Demastered, Sonic Mania, Sonic Force, SteamWorld Dig 2 alebo LocoRoco ...skutočne by bolo z čoho vyberať, hmm....
  • maros.goc
    má to všetko, čo si vymenoval :)
  • Jj, k vyrazu akcni adventura mi odjakziva tak nejak pasuje (a patri) pohled treti osoby, muzeme resit, ze Zelda by sla napasovat i pod RPG, ze pred Uncharted se spis nez akcni adventura pouzival vyraz tombraiderovka ;) ovsem... Prey a Mario, to je fakt ulet. Ale uvidime, s cim se redakce vytasi u strilecek, samostatnou kategorii plosinovek asi cekat nemuzeme, ta podle nich zda se uz davno neexistuje.
  • bukrr
    Je to ironie. Vidím to stejně
  • bukrr
    Počkal bych si, co bude dál. FPS kategorie se nemusím třeba vůbec dočkat....
  • TheGGG
    hrozný výběr... naprosto nechápu co se lidem tak líbí na těch hrách od nintenda? Má snad zelda tak dobrý souboják, grafiku, postavy, design nebo příběh? NE. HZD je taky dost overrated a prejt jsem vypnul po půl hodině a už nehrál. AC:O se tak jeví jako jediná přijatelná volba, i když bych to do top 5 tohoto roku taky nezařadil. Shadow of war, mě rozhodně bavil víc.
  • Vždyť o tom mluvím, hra musí obsahovat i prvky adventury aby to mohla být akční adventura. A to Assassins Creed neobsahuje.
  • maros.goc
    ak je niečo adventúra, nemôže to byť akcia ...preto ak hra obsahuje ako prvky adventury, tak akcie, tak je to akčná adventúra...čo to nevieš pochopiť?
  • maros.goc
    jj tak ako píšeš, Horizon by sa dalo vziať aj ako akčná adventúra a aj akčné RPG ...no čo robí v jednej kategórii s Prey a Mariom je veľká záhada :D
  • maros.goc
    Zelda bola vždy akčná adventúra, a narozdiel od Uncharted tento žáner aj definovala a Uncharted si bral inšpiráciu z Tomb Raider a Tomb Raider zase zo Zeldy
  • Akční adventura - byvalo to oznaceni pro hry typu Uncharted. Dneska uz tu ani Uncharted nenajdeme. Ale dali misto nej FPS Prey, plosinovku s Mariem, Zeldu a nejake otevrene svety. Njn, svet se zmenil. :D
  • Nenapasuju, pokud to současne není i adventura.
  • MsRepulsive
    Já si Observer neuvěřitelně užila a jsem z něj do teď unešená tak, že nevím zda by se nedostal do mých top 3 her za rok 2017 - konkuruje Prey, RE7 a The Evil Within 2. Layers of Fear pro mě sh*t sice nebyl, ale byla to koridorovka jak sviňa s moc pěkným vizuálem a hudbou. Observer je rozhodně minimálně o jeden LEVEL výš, svět je krásně detailní, propracovaný a nabízí daleko větší svobodu. SOMu si sice šetřím na tento rok, ale dle známých je atmosféra opravdu hodně podobná, tísnivá a myšlenka Observeru je vynikající. Jestli jste nadšenec do hororovek, Observer by vám určitě neměl proklouznout :).
  • Zajímavý názor...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit