Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Woe takhle si vyplytvat Nioh este pred kategorii: Je to Dark Souls medzi ...
  • Zase wolfenstein a destiny, který se mohli umístit jedině v kategorii zklamání. Kromě Nieru a Niohu toho sice moc nevyšlo, ale i tak by se dalo napsat minimálně pět her, který by narozdíl od toho bungie scamu a podprůměrnýho wolfa dávaly smysl.
    • TheGGG
      Naprostý souhlas...
  • TheGGG
    tak toto byla jasná volba, nier je prostě směšnej a bizardní a nedá se moc brát vážně, nový wolf je trash, destiny 2 borefest s cringe designem, nový RE7 nemá s resident evil serii nic společného...
    nioh je naopak velice dobrá hra. Nevím proč v seznamu není evil within 2 nebo shadow of war, oba se taky velice povedli, ale rozhodně lze souhlasit s niohem
    • Umíš vůbec číst? Má to být nejlepší akční hra, ne nejlepší Resident Evil hra. Tak tady neplácej hlouposti. A Evil Within 2 tam není, protože je to po dobrým prvním díle zklamání a je horší než všechny výše zmiňovaný hry.
      • TheGGG
        nah, evil within 2 se hodně povedl a naopak resident evil bylo zklamání... je třeba si uvědomit, že zážitek ze hry se musí brát jako celek, těžko si lze užít nějakou akční část hry, když zbytek je totální propadák. Nehodnotí se akce, ale akční hra jako celek a RE7 by možná nadchl někoho kdo nikdy nehrál RE ale pro znalce serie to byl odpad.
        a wolfenstein už byl úplný trash, vedle toho je evil within 2 naprostý poklad. Absolutně nechápu proč toho novýho wolfa pořád tak tlačí... něco jako nové star wars, lidi to nesnáší, je to odpad, ale recenzenti zase zcela mimo si budou skákat kolem se zavřenýma očima a ucpanýma ušima a zpívat si tu svou...
        • Evil within 2 se oproti jedničce nepovedl, zasazením do otevřeného světa ztratil hodně ze svý atmosféry. Počítám se mezi fanoušky RE (už od prvního dílu), sice jsem nehrál úplně všechny, ale všechny co vyšly na PS a PC. A RE7 mě neuráží. Ta série potřebovala změnu. Sice to není dokonalá hra, ale říct o ní, že je odpad může jen někdo kdo to nehrál, nebo je zaslepenej vzpomínkama na první díly.
          • TheGGG
            je to odpad.... působí to jak t*pý murický redneck horor, kompletně se z toho ztratila ta bizzardní over the top japonská atmoška, která tam byla bez ohledu na změny a na kvalitu od prvního do posledního dílu (RE7 nepočítaje). Nový hrdina i padouši byly trapáčci a jediné co má cenu hrát je not a hero dlc, protože tam je chris... byla to prostě těžká nuda.
            EW2 rozhodně otevřenějším prostředím neztratil, naopak mu to dost pomohlo
            • Jack1947
              CHris je duskatubilní když byla nějaká postava která si říkala Redfield nikdo z toho nebyl zrovna nadšený... a nakonec v DLC je Chris no... NA bonuswebu psali ještě o tom Strýci Zoey že byl dobrej.
          • Jack1947
            COž GGG určitě nebude když to hrál až tak po roce 2005 nejdříve.
            • Jack1947
              Jo tak to jo, nechápu tu narážku buclíku jsem normálně stavěný jinoch který se rád nají ale buclík ? to bych si bral osobně. Lidi jako já s mojí postavou nemohou ani vážit méně a trochu toho oplácání zase hřeje v zimě ;) což tebe se ještě netýká tebe stále hřeje mládí.

              Remástry se většinou moc nepovedou(což není určítě případ Resident evil když je stejný jako původní díl) takže nevím navíc remástr byl jen Resi1 i když ostatní díly si hrát mohl to nepopírám. Bez urážky ale vážnější hraní bych tipoval někdy kolo PS3 - PS2 sis možná pořífil později ale nevím tak nějak mi to prostě příjde.
            • TheGGG
              pleteš se, hrál jsem remástery buclíku--- *3*
        • Najdi si co o tom někde řekl Pavel tak pochop že zas tak wow to v redakci neni.
          • TheGGG
            co řekl dobrovský mám za horizontem událostí... stejně jako názory větší části redakce... user score na steamu jasně říká, že lidi mají radši EW 2 než novýho wolfa
    • už to nech, už je tě nějak moc poslední dobou..
      • TheGGG
        Co by jsi dal za akční hru roku ty anonymku?
        • Uz mlatis pestickama do stolu? Kdy ti dojde, ze jsi uplne stejny anonym jako on?? Nebo jako ja?? Jediny EPICKY trash borefest tady predvadis ty, je vazne skoda ze se tu nedaji filtrovat prispevky. Ty anonymku *7*
          • TheGGG
            nejsem anonymek a do ničeho nemlátím, protože vím, že mám pravdu... každý normální člověk to ví a rozdíl zná i games.tiscali, ale nepřekvapuje mě, že jsou tu pořád lidi, co nevidí rozdíl mezi anonymem a registrovaným uživatelem... poradím ti, registrovaní uživatelé mají u jména takový boxík na zaškrtnutí a u něho napsáno "jako anonym" tzn. když ho zaškrtnou, mohou psát jako anonymové.... vidíš tydýtku, rozdíl tu je... *14* takže dokud není boxík zaškrtnut nepíšu sem jako anonym... nějak si ten rekt prober v hlavě a nebreč
  • Nier za mě, Nioh má strašně nudný level-desing...
    • TheGGG
      nier zase otřesný character design a ťápnutý story
    • Tak to fakt nemá.
  • Už se v tom taky začínám ztrácet; nejlepší akční adventura, akční hra, FPS. Řekl bych že tyhle kategorie se docela prolínají.
    • ringmancz
      takže ty bys mezi sebe do jednoho žánru zařadil třeba Zeldu, Dooma a třeba Mass Effect?
      • Chápeš že akční hra je skoro všechno a podskupiny jsou akční adventury, fps atd.? Tudíž všechno co zaradiš mezí akční adventury, logicky patrí i mezi akční hry.
        Proto Doom patrí mezi FPS a Zelda a ME mezi akční adventury, nebo RPG.
    • ani ne. To jenom redakce Games nedokáže správně určit, co kam patří...
  • Mart9
    Jediná hra, kterou z toho výběru chci hrát, je Wolfenstein. Ostatní z mé strany nezájem.
    • TheGGG
      budeš zklamán, nový dil se hrozně nepovedl a nešahá ani po kotníky WNO, WOB... a to není nějaký můj trolling, stačí si srovnat jakékoliv user score posledního dílu a těch dvou předchozích...
      • Tak příběh a postavy jsou poněkud do sluníčkova a B.J. nám v cutscénách trošku vyměk, vo tom žádná. A taky je novej Wolf dost krátkej. Ale samotnej gunplay, level design a zbraně jsou zase lepší, než v předchozích dílech. A to jsou tak nějak věci, o který mi ve střílečce jde předevšim.
      • Nesahá po kotníky... Spíš je jen ještě horší než ty dva průměrný díly před ním.
      • A hrál jsi vůbec W:Old Blood nebo W:New Colossus?
        Z těch tvých řečí to vypadá, že jsi ty hry vůbec nehrál a jenom obyčejně flamuješ, protože tě nezaujali videjka na Youtube.

        Ačkoliv New Colossus má absurdní příběh, který to hodnocení (trochu) sráží, tak pořád mi to připadá lepší než Old Blood.
        • TheGGG
          Hrál ty hejhulo, hrál jsem všechny a old blood byl mnohem lepší... Ps na Youtubers nekoukám
    • to tě lituji, lituji tvůj vkus.
      • Jakože hraní 3rd person mlátiček je známka vkusu? Hmm, zajímavá teorie...
        • "První, co každý zmíní v kontextu Nier: Automata je skvělý, dechberoucí příběh. "

          *3*
          • To, že to "každý zmíní jako první" je subjektivní ničím nepodložený výrok, navíc irelevantní, protože pořád platí, že je to 3rd person akční hra. Tzn. moje pointa stále platí. Pokud někdo nehraje žánr xy, tak ho prostě nehraje a může to mít příběh jaký chce, nijak to s tím nesouvisí. Jednoduchá logika.
            • Btw, 2 nominovaný hry ze 4 jsou 3rd person akční. Logika...
            • Spíš seš to ty, kdo by tady měl myslet. Vyjádřil se, že mu je líto jeho vkusu, protože ho z toho zajímá jen wolf. S žánrama sem začal já, ano a nevím proč to vůbec řešíš, začal sem s tím proto, protože to byl argument, ty jelito. Protože když ho zajímá jen wolf, tak asi 3rd person akce nehraje. Lol.
            • maki maki: proto cituje text k nier, protože se vyjadřuje jen k novému wolfensteinovi.. navíc z toho co P napsal nemůžeš vedět, na co naráží
            • on se vyjádřil jen k novýmu wolfensteinovi. s žánrama jsi začal ty, jednoduchá logiko. nejdřív mysli a pak piš

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit