Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přesně, spíš v tom seznamu kvalitních her 4 přebejvaj...
  • Špatný argument.

    a) Na meta 88%.
    b) Už se tady jednou umístil.
  • Lol. I kdyby tenhle tvůj ničím nepodložený výrok byl pravda, tak to nijak nesouvisí s faktem, že je to akční hra.
  • Jack1947
    Jo tak to jo, nechápu tu narážku buclíku jsem normálně stavěný jinoch který se rád nají ale buclík ? to bych si bral osobně. Lidi jako já s mojí postavou nemohou ani vážit méně a trochu toho oplácání zase hřeje v zimě ;) což tebe se ještě netýká tebe stále hřeje mládí.

    Remástry se většinou moc nepovedou(což není určítě případ Resident evil když je stejný jako původní díl) takže nevím navíc remástr byl jen Resi1 i když ostatní díly si hrát mohl to nepopírám. Bez urážky ale vážnější hraní bych tipoval někdy kolo PS3 - PS2 sis možná pořífil později ale nevím tak nějak mi to prostě příjde.
  • Jack1947
    CHris je duskatubilní když byla nějaká postava která si říkala Redfield nikdo z toho nebyl zrovna nadšený... a nakonec v DLC je Chris no... NA bonuswebu psali ještě o tom Strýci Zoey že byl dobrej.
  • TheGGG
    trapné je, že ta hra dostává tak vysoká hodnocení, je třeba lidi varovat
  • Spíš bych řekl, že problém je zakopán v přísloví "sejde z očí, sejde z mysli".
    Tyhlety ankety většinou vyhrávají hry, které vyjde v době tesně před startem ankety, protože obyčejní lidé snadno zapomenou,co viděli/hráli před 9 měsíci.

    Podobný problém mají i Oskaři, Zlaté Glóby a další. Ti, co chcou vyhrát, vydávají filmy tesně před danou akcí...
  • tak stádo volí vždy něco dobře straviletného, navíc PC stádo mělo letos dost omezené portfolio her, takže je jasné, že nejvíce dominují Wolf a AC.
  • nezabudol
  • střílečky 2017:
    Destiny 2, Wolfenstein 2, COD WW2, Prey, PlayerUnknown's Battlegrounds, či Sniper Elite 4

    zapomněl jste ještě na: Star Wars Battlefront, Lawbreakers
  • aj hidden-object je druh adventury, aj textova adventura je adventura, taktiez vizualna novela je adventura..cize adventury nie su len akcne a point/click
  • nemusí být zrovna point and click, třeba takový life is strange *4*
  • Prey je strieľačka, aj Deus Ex je strieľačka ...ono sú to vlastne hybridné žánre, čiže Deus Ex by nikoho neurazil ani keby bolo v FPS alebo RPG kategorii
  • na Bonuswebe vyhrala kategoriu hra roka podla uzivatelov Wolfenstein 2 ....lol :D :D
  • akčná hra ako kategória je veľmi všeobecná vec ..akčná hra je proste všetko, aj survival horor, aj FPS, aj akčná adventúra, dokonca aj akčné RPG s príklonom ku hack and slash je akčná hra ....games tento rok toto kategorizovanie absolútne nezvládlo.....

    strieľačky že neboli? Destiny 2, Wolfenstein 2, COD WW2, Prey, PlayerUnknown's Battlegrounds, či Sniper Elite 4
  • palacinka
    hele, obvykle mi zas tak nevadis. dokonce i v par nazorech souhlasim, ale to jak kazdymu tu porad cpes ze novej wolf je spatnej je uz unavny. rekls to tak 5-10x tak stacilo ne? (a novyho wolfa sem nehral, takze ho neobhajuju ani neodsuzuju)
  • Rozmanitost je v niohu vážně špatná dost lokaci jsou si podobné jako vejce vejci ale o to je větší údiv když tě pošlou zpět do evropy
  • Destiny 2 v momentální stavu na výhru nemá, poslední DLC dopadlo jak si zasloužilo. Důvody jsou naprosto jasné, kvalitní hru za 16 měsíců prostě neudělaš
  • mne na niohu vadí to, ze je místy diablo než souls, navíc ty lokace jsou fakt nuda, combat bomba

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit