Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spíš seš to ty, kdo by tady měl myslet. Vyjádřil se, že mu je líto jeho vkusu, protože ho z toho zajímá jen wolf. S žánrama sem začal já, ano a nevím proč to vůbec řešíš, začal sem s tím proto, protože to byl argument, ty jelito. Protože když ho zajímá jen wolf, tak asi 3rd person akce nehraje. Lol.
  • Ja si pamätám ako slubovaly, že Destiny séria bude dostupná ešte aj na predošlú generáciu. A nakoniec tam nevydali ani posledný datadisk k jednotke. Inak gameplay ako taký je fajn, Bungie FPS vedia, ale radšej to mali spraviť ako príbehovú tunelovicu s vymakaným MP. Presne ako Halo, aj keď prvé diely boli na svoju dobu hodne otvorené.
  • Tak je to viděné z vlastních očí a máš tam i zbraně ze kterých můžeš střílet, takže se na ni vztahuje i definice FPS. Jen místo k Wolfovi to má blíž k System Shocku.
  • maki maki: proto cituje text k nier, protože se vyjadřuje jen k novému wolfensteinovi.. navíc z toho co P napsal nemůžeš vedět, na co naráží
  • Ale ne, to je adventura přece...
  • on se vyjádřil jen k novýmu wolfensteinovi. s žánrama jsi začal ty, jednoduchá logiko. nejdřív mysli a pak piš
  • TheGGG
    nier zase otřesný character design a ťápnutý story
  • KrPa
    je pravda, ze vsechny nominovane hry ve vsech kategorii jsou akcni
  • To, že to "každý zmíní jako první" je subjektivní ničím nepodložený výrok, navíc irelevantní, protože pořád platí, že je to 3rd person akční hra. Tzn. moje pointa stále platí. Pokud někdo nehraje žánr xy, tak ho prostě nehraje a může to mít příběh jaký chce, nijak to s tím nesouvisí. Jednoduchá logika.
  • Destiny 2 v nominovaných je dobrý vtip. To tam nemá vůbec co dělat.

    Nioh zaslouženě, hlavně za inovativní souboják, který je opravdu komplexní a dobře fungující.
  • "První, co každý zmíní v kontextu Nier: Automata je skvělý, dechberoucí příběh. "

    *3*
  • Pokud nějaká taková bude, tak tam to má jistý Prey.
  • Mám to chápat tak že nebude kategorie FPS? Protože Wolf je podle mne jasný představitel FPS.
  • akční adventura.. a existují i neakční adventury
  • Chápeš že akční hra je skoro všechno a podskupiny jsou akční adventury, fps atd.? Tudíž všechno co zaradiš mezí akční adventury, logicky patrí i mezi akční hry.
    Proto Doom patrí mezi FPS a Zelda a ME mezi akční adventury, nebo RPG.
  • Problém je že akční hra je všechno.
  • ringmancz
    takže ty bys mezi sebe do jednoho žánru zařadil třeba Zeldu, Dooma a třeba Mass Effect?
  • prey zařadili do akčních adventur
  • Kde je Cuphead?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit