Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tilwaen
    To nejlépe vyřešíš tak, že za Red Prince přímo budeš hrát, abys mohl být (téměř) bezúhonně arogantní a panovačný na ostatní a v rámci roleplaye ti to ani nebylo blbé *4*
  • Vzhledem k tomu, že se jedná, z povahy věci, čistě o subjektivní měřítko, tak kvalitu vkusu objektivizovat nelze. Takže asi tolik k Tvému příspěvku.
  • https://www.youtube.com/watch?v=zu8BrWJYoqQ

    To bych teda asi nedel ale proti gustu...
  • Na Games.cz tyhle hry vůbec nehrajou. Do top výběrů většinou nacpou nějakou hipsterovskou kravinu, ale kvalitní východní produkci ignorují.
  • Darkness
    Až na 2B/9S nominace dobrá, proti Senue nic nemám.

    Za mě Kokichi Oma .... ne že bych čekal že by tu někdo (včetně redakce) věděl o koho jde *1*

    Naprosto perfektně napsaná postava, kterou ze začátku nechápete, pak nenávidíte a nakonec milujete *1*
  • Jack1947
    Možná o jednu necelou hodinu dle Howlongtobeat to mě fakt ze židle nevytrhne *7* *4*
  • TheGGG
    to se shodneme snad všichni *3*
  • Nesouhlas, nejlepší postavu má moje žena :)
  • Hry jsou od toho, aby se člověk bavil? Wow. Tak to je myšlenka dne. A to dost hluboká... až sem se v ní málem ztratil. Mno, ještě, že tu máme tebe, anonymního pseudovysokoškolského arbitera, který nám objektivně určí, jaké hry jsou ty správné. Jaké jsou ty zábavné a jaké jsou jen pro boostování ega.
  • Cena není překážkou, ale těch doslova pár dobrých titulů jo. I na tom handheldu od Nintenda je toho za necelej rok víc.
  • Nejlepší příběh tu vyhraje Nier, ten příběh samozřejmě táhnou i dobře napsané hlavní postavy, přitom ty tady nemajíí ani nominace. Nechápu dlouhodobě zdejší redakci.
  • No to bys přesně měl udělat *1* Je už nuda číst to, jak ti to tu postupně nandalo X lidí *1*
  • No tak jsou tam nejaky magicky technologie od ancient alien astronauts takze to me zrovna trapilo nejmin. Jen si nemyslim ze to byl zrovna moc polidstujici okamzik kdyz BJ zazije zmrtvychvstani.
  • doporučil bych koupi PS4. Je na ni fakt pár skvělých titulů, které stojí za zahrání a brzy přibudou další.

    Dnes se dá PS4 koupit za 6500kč a v nějaké slevové akci i za 5000kč, takže cena vůbec není překážkou.
  • Hry s dostatkem tvůrčí svobody pořád vznikají, ale jenom je nevnímáte, protože je nevytvářejí velká studia (Ubisoft, atd.), která si můžou dovolit masivní reklamní kampaň.

    To, že jste líný si ty hry najít a vyzkoušet, ještě neznamená, že ty hry neexistují.
  • Oni nepřišili "nazpět" hlavu. Oni ji přišili na úplně jiné tělo!

    Nevěděl jsem, jestli se smát a nebo plakat v tom momentě, kdy tu hlavu chytli, položili na stůl, zapojili 2 drátky a hlava B.J. zázrakem ožila. Protože k životu přece nepotřebujete krev, kyslík, že? Úplně si vystačíte s elektrickým proudem!

    PS: samozřejmě všichni chápeme, že autoři hry to udělali jako satiru, ale bohužel to "trošku" přehnali...
  • Ale ja nemluvim o technologii kterou k tomu potrebujes. Ja mluvim o tom ze to neni uplne polidstujici cast.
    Celkove ten prisernej scenar moc pri polidsteni nepomaha protoze vsechno polidsteni o ktery se pokusili vyzniva uplne tupe a naprazdno stejne jako celej scenar k tyhle hre protoze to v kontextu ty hry kde musis opet delat uplne vsechno. A to i kdyz jsi zrovna sotva vstal z vozejku nebo po tom co ti zrovna prisili kebuli na super-telo.
  • Jak tady někdo dříve napsal: Rezavá střecha značí vlhký sklep *3*
  • Zajímavé je, že máme slabost pro zrzky. Já taky. Proč?
  • este aj Rambo v prvej casti reval ako decko, ked prisiel za nim jeho plukovnik. JJ, cestovanie na venusu v 60tich rokoch ok, ale ze mu prisili naspat hlavu je uu nepochopitelne. vyberas si co sa ti hodi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit