Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Absolutne suhlasim so vsetkym
  • B.o.b
    za mě Outlast 2
  • za mě čtvrtý Battlefront, naleštěné lejno v nejčistčí formě
  • PLuto.petr
    Pro mě byl největším zklamáním jednoznačně poslední Black Mirror.
    • to si fakt po tych otrasnych traileroch cakal nieco dobre?
      • PLuto.petr
        To ne, už po těch trailerech jsem měl strach, že to dopadne špatně. A ono to bohužel tak dopadlo. Přitom kdybi si odpustili to nesmyslné ovládání a naprosto zbytečné akční sekvence, tak se to dalo zachránit aspoň do průměru.
        • Jack1947
          Ta hra ti asi jako rozenému adventuristovy bude ležet v žaludku hodně dlouho co ? *9* to je hrůza... snad příště až něco zas vypustěj bude to adventura. Ne poloakční a docela nudná blbost.
          • PLuto.petr
            Jj, leží mi v žaludku hodně. A to proto, že dobré hry (a dobré adventury) dělat umí, ale tohle je fakt brak (hlavně konceptem a gameplayem). Další, na čem pracují, je strategie a pak to vypadá na remake Ravena, o což se teda dost obávám...
    • Ještě jsem neměl čas se podívat, tak uvidíme.
      Ale už sám jsem si všimnul trendu, že nejlepší byla asi 1. sézona a pak to jde spíše dolů.
      • PLuto.petr
        Problém je, že tohle je něco úplně jiného. Už to není klasická adventura navazující na předchozí díly, ale úplně nová hra jen parazitující na známém jméně a prostředí. Jakoby tvůrci nevěděli, jestli chtějí udělat adventuru nebo interaktivní film (nebo něco úplně jiného). A tak největší náplní je zdlouhavé a mnohdy nudné procházení se po panství občas prošpikované nějakým rozhovorem. Základní premisa příběhu není špatná, ale je to absolutně nedotažené. Puzzlů je jen minimum, naopak přibyly nesmyslné akční sekvence, hlavně ty duchařské jsou strašně otravné a doslova zbytečné. A když k tomu dodáme zmršené ovládání, je vymalováno.

        Je to velká škoda, KingsArt už v minulosti prokázali, že dokážou udělat pěknou adventuru. Ani zde není prostředí vůbec špatné, po technické stránce (grafika, dabing, zvuky) a v některých chvílích i atmosféra nejsou až tak špatné. Ale příšerné ovládání, sledování černé obrazovky při zdlouhavém čekání při nahrávání mezi jednotlivými obrazovkami, nezajímavá herní náplň a množství protivných akčních mačkacích sekvencí z toho dělají brak, který není hoden sérii Posel Smrti/Black Mirror. Ještě, že je hra krátká a tak jsem se s ní nemusel trápit déle než jeden nedělní večer.
  • Dobrý výběr. Osobně bych tam doplnil ještě Destiny 2.
    • Ja myslim ze po prvnim Destiny musela dvojka splnit vsechno co od toho mohli fanousci serie ocekavat :D
  • Dle mého je zklamáním roku PUBG, bavilo mě asi 3 dny, žádný progres jen blbosti, škoda.
  • jindra.veliky
    za me CoD WWII a Battlefront 2
    • S CoD WWII rozhodně souhlasim, to už si radši zahrajte Battlefielda 1 tomu se nemůže rovnat. Osobně se divim že se nepsalo o tom že by CoD WWII zvedl prodeje Battlefieldu *1*
  • Andromeda byla super.
  • Battlefront bych za zklamani nepovazoval - ta hra je presne takova jak bych cekal a je lepsi nez 1cka (vic modu,graficky a zvukove pecka). S lootboxy to by fail ale momentalne uz je to vypnute a stejne bych do toho nikdy navic nedal ani floka..bavi me to docela dost
    • Zajímalo by mě kolik mínuskářů battlefrontu tu hru vůbec hrálo :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit