Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • palacinka
    Best of 2017: zklamání roku - cenzura na games.cz *10*
    • ale copak, copak?
      nekdo ti smazal nejake ty vulgarity, trollingy, hejty a flejmy?
      to jsou teda lumpici! *1*
      nechapu, jak sem muzes po tom vsem jeste vubec prijit. dyt oni si te tu normalne nezaslouzi.
      zkus to na novinkach nebo parlamentkach :D
    • Jack1947
      Tak to potom začlo být adeptem už někdy od roku 2015 nebo kdy to tu začli tak redukovat.
      • To bylo tenkrát v předběžným přístupu a v loni už byla full verze.
    • Jak tak čtu ten nadpis Best of, co v překladu znamená to nejlepší tak mi to nedává smysl: To nejlepší: zklamání.
    • ...zklamání akurát pro místní trolly a flamery.
  • Moje oblíbená Sybka:-( Ale musím souhlasit, za mne velké zklamání.
  • Lukass
    Me tam jeste chybi Wolf ktere dopadl dle myho fakt blbe.
    Nfs, Battlefront, a Andromeda tam necitim zklamani, to sem presne cekal ze ty hry tak dopadnou.
    • Trochu zklamání jo, ale s porovnání s ostatníma hrama to nebylo zas až tak špatný.
  • Tri z piatich hier sú od EA *1*
    • Mimochodem, EA za rok 2017 vydala jen šest her - 3 z toho své klasické sportovní série a pak právě NfS, Andromedu a druhý Battlefront. Jsem zvědavý, jak se to odrazí v jejich výnosech
      • http://www.vgchartz.com/gamedb/?name=fifa+18

        EA bude v pohodě...
      • Stačí mrknout na prodejnost jejich her a je jasný, že jen FIFA a Battlefront můžou zadotovat klidně 10 her, kde se neprodá ani kopie. Zkrátka jedna věc je, že nějaký pisálek z Games napíše, že sportovní hrou roku je PES18, realita je ale taková, že FIFA18 vydělá víc peněz než celá série pro Evo od svého vzniku.
        • Khanemis
          To je sice na jednu stranu pravda, na druhou však u podobných firem na skutečných prodejních číslech nesejde zdaleka tolik, jako na očekávaných prodejích. Mohou prodat od každé hry po deseti milionech, ale pokud svým akcionářům slíbili naprojektované prodeje alespoň dvaceti milionů, tak to bude pro ně problém. A právě v tomhle ohledu si myslím, že pro ně rok 2017 mohl být poněkud ožehavý.
          • Těžko říct. Na druhou stranu zrovna FIFA a Battlefront určitě nezklamanaly. FIFA je sama o sobě každoroční sázka na jistotu a vzhledem k Battlefrontu, když si představím jaký rekordy tržeb překonává Last Jedi, což je i podle hodnocení třeba na ČSFD nejhorší SW film vůbec, tak ta kvalita fakt nikoho nepálí. Navíc ten Battlefront není ani špatný a moc nechápu, co vlastně lidi čekali, že dostanou.
    • Taky me to trklo do oci. Na NFS jsem uplne zapomel tak me ani nenapadlo ze bude v zebricku :D
  • Snad poprvé, co je potřeba kluky z redakce pochválit za výběr Top5. Čistá pravda.
    Sice "vítěz" téhle kategorie se může zdát pro některé lidi jiný, ale to je dáno různými osobními preferencemi a různým "indexerem očekávání" *3*

    Za mě osobně taky Andromeda. Člověk by řekl, že se Bioware po konci Mass Effect 3 vzpamatuje, ale očividně je něco špatně s jejich studiem (tušil bych tady vliv amerického ďábla, ehm, chtěl jsem říct EA)
  • Iosephus
    Snad první anketa, se kterou souhlasím. Mass Effect Andromeda pro mě byl zklamáním, a to i přesto, že vím, že hry od Bioware jsou čím dál tím horší. Nevím co se to s klukama děje, prospělo by jim sednout si a dát si her dračáku nebo nějaký deskovky, aby pochopily, že RPG je hlavně o schopnostech postav a příběhu a že pouze jedna věc nestačí, tím spíše, když spíše než o příběh se studio stará o vztahy alá telenovela.
    Stejně tak DoW 3, kde odebrání mechaniky krytů, toho hlavního důvodu, proč byly předchozí díl a také CoH zábavné, nemohl dopadnout dobře, přesto u DoW se mi líbil pokus o návrat stavby základy. K Battlefrontu jen tolik, že lootboxy jsou svinstvo, ale ruku na srdce. Oproti jedničce je dvojka mnohem lepší ze strany hratelnosti a i špatná kampaň je lepší než žádná a na zklamání roku to nestačilo.
    • 0011
      Víš přesně takovýhle lidi co hráli deskovky a D&D Bioware založili, stalo se to, že odešli poslední zakladatelé firmy a talentovaný lidi z vývoje přešli do obsidianu, pro mě původní Bioware umřelo s odchodem posledního zakladatele Raye Muzyky. DA Inquisition ještě ušlo, ale to bylo mj i proto že i když to vyšlo 2 roky po jeho odchodu, tak na tu hru měl vliv aspoň v začátcích vývoje. Dřív to byly nadšení kluci co měli rádi hry na hrdiny, teďka je to tým řemeslníků a mladší lidi z týmu nevyrůstali na P&P hrách ale na počítačových hrách. My co jsme vyrůstali na Dračím doupěti apod. dokážeme ocenit věci jako Baldur's Gate nad kterými většina lidí z mladší generace ohrne nos.
  • Andromeda, jednoznačně. Několik let se člověk strašně těší na něco, co ho pak vůbec nebaví hrát. Dokonalá definice zklamání.
    • po rokoch si to možno zahráš a budeš sa na Andromedu inak pozerať.
  • jamar28
    Velký nesouhlas. Zklamání roku? Andromeda je min. zklamáním desetiletí. *1*
  • TheGGG
    a v roce 2300 to bude star citizen....

    jinak souhlas, ale za mě to bude wolfenstein... ten se fakt nepovedl
    • Pokud vývoj převezme tvoje oblíbené EA, tak určitě...
  • Za me Resident 7...totalne nesedl ve vsem...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit