Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kravicka

    Nejlepsi Zavodni Hra: RDR2

    Nejlepsi Simulator: RDR2

    Nejlepsi Sportovni Hra: RDR2

    • BohumilCisar

      Můžeš ještě přihodit:

      Nejlepší karetní hra: RDR2

      Nejlepší rybářská hra: RDR2

      Nejlepší koňská hra: RDR2

      Nejlepší vlakový simulátor: RDR2


      • chelios2094

        Nejlepší koňská hra😂 

    • Jo jo, RDR2 vládne. Můžeš o tom pochybovat, můžeš s tím nesouhlasit, ale to je asi tak jediné, co s tím můžeš dělat ;-)

  • Ronox

    GRIS, RDR 2, GoW, Detroit BH, Monster Hunter World, Fe, Octopath Traveler, Return of the Obra Dinn, AC O, Vampyr, Thronebreaker, Far,  a samozřejmě i když early access, tak Hades.

  • vindalooo

    Pro mně nejzajímavější kategorie. Těším se na tipy.

  • 0011

    A co Super smash bros ultimate? Nevím kdo to kromě Patrika a Adama v redakci hrál, ale nejde jenom o to, že je to bezkonkurenčně největší herní soundtrack, ale o to, že s tolika rozmanitými žánry, že i kdyby pro někoho jenom jedno procento byly songy, které by si víc než rád poslechl i mimo hraní, tak je to pořád věc, kterou bych mezi top 3 určitě zařadil. Chuchel má třeba taky super soundtrack, stejně jako Octopath, nebo Kingdom Come, které skvěle využívá dynamickou změnu hudby v reakci na hráče a svět, nečekal jsem že se dožiju dob kdy můj osobní list bude víc hipster než redakce games 😇

    • BohumilCisar

      To fakt někdo dokáže ocenit tu dynamickou změnu hudby v KCD? Mně to příjde jako ta nejzbytečnější featura všech dob a vždycky když se někomu zmíním, že tam něco takového je, tak mi řekne, že si toho ani nevšiml.

      • 0011
        To je možná ono, působí to tak přirozeně že to nevytrhne z imerze, proto to většina lidí nevnímá pokud se na to nesoustředí.
        • BohumilCisar

          Já to myslel tak, že 99,99% lidí nepozná při hraní rozdíl mezi tím, jestli se ti potichu prolnou dvě různé skladby (tak, jako to mají všechny ostatní hry) a mezi tím, že se to změní až začátkem taktu. 

          • 0011
            Hele už je to delší dobu co jsem to zapnul, ale nejsou tam náhodou drobné přechody pro různé změny situací?
  • Za mě rozhodně Kingdom Come: Deliverance OST, ale tyto hry jsem nehrál, nemám PS4, takže nemůžu soudit. Na youtube to sice poslechnout můžu, ale myslím, že je důležitější, jak je to poté použito ve hře.

  • Meow

    Za mě Far Cry 5. Reinterpretation Oh the bliss poslouchám pořád. :) 

    • Ristoro

      Naprostý souhlas :). Ještě Keep Your Rifle by Your Side. Taky myslím reinterpretaci od Hammocka :).

  • Veskoslav

    No zrovna jsem doposlouchal RD2 a že by to bylo něco extra, to se fakt říct nedá. Jednou bohatě stačilo. GoW naopak si pravidelně pouštím v práci.

    1. GoW

    2. FAR Lone Sails

    3. Gris

  • dworkin

    Za mě Detroit, a to konkrétně hudba pro Karu od Philippa Shepparda. Zařazeno do stálého playlistu. God of War měl pro mě tak dobře udělaný, nevtiravy soundtrack, že si z něj nevybavim jediny motiv. :)

    • nightborne

      Co ta kamera? Nakonec to pod rukama nebyla taková hrůza, jak se nejdřív mohlo zdát, ne =)?

      • dworkin

        Přesně jak jsi psal. Po deseti minutách adaptace a pak už pohoda až do konce. Díky za tip, parádní hra!

  • ta úvodní skladba k GoW mi silně připomíná Ave Satani od Goldsmitha

    GoW

    Goldsmith - Ave Satani


    • maros.goc

      lol su uplne totozne 😀

  • MalyZeli

    Spidey a God of War sou top... RDR2 ma vybornej soundtrack, ale na 1. misto nema.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit