Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nic proti gustu, ale absence monster hunter world mi prijde pri nejmensim podivna. a takovy dragon quest 11 nejlepsi JRPG v roce nic? ok, nejsou to nejtradictejsi RPG hry ale furt maj k tomu nejbliz.

  • Veny

    Za mě teda top Assassins Creed Odyssey, ale whatever.

  • maros.goc

    napr?

  • Derp_1337

    To jsem nevěděl, že vůbec neumíš anglicky, když nevíš, že slovíčko "nejlepší" se překládá jako "best" a tudíž ten překlad dává smysl.

  • maros.goc

    ahaa, cize to nie je cheatovanie ked to pre IW pouzijem? :D ci sa to ma pouzivat? :O

  • to je oficiální manuál pro DnD. Tj není to speciálně pro hru, ale pro Dungeons and Dragons stolní hru

  • Veskoslav
    Které ale trpí dost na některé herní mechaniky.
  • maros.goc

    ten monster manual je oficialny manual pre IW alebo len fan made? pytam sa ci bola hra koncipovana tak aby pri hrani to pdf hrac vyuzival

  • maros.goc

    no áno samozrejme, ja to všetko viem :) problem je ale ten ze vsetko robi PC na pozadi, cize vsetko je ako keby skryte a ty sa tak teda snazis aby si mal vsetky hodnoty co najvyssie (resp THACO a AC co najnizsie) a to je vsetko co po tejto stranke mozes robit.

  • maros.goc

    Škoda že to nie je TOP 5 alebo rovno TOP 10. Možno by sa do rebríčka dostal aj The Bard's Tale 4: Barrows Deep, čo je veľmi opomínané (A veľmi dobré) RPG.

  • Nechci, protože mě to netáhne právě kvůli kartičkám. Taky to nehejtuju, jen se podivuji. Pod RPG mi vyskočí hry typu BG, ELDER Scrolly apod. Takže kartičkové RPG mi přijde zvláštní. Tím neříkám, že to nemůže fungovat. Jen jsem prostě v tomhle konzerva.

  • solomon.short

    To me uplne minulo, ale vypada to dobre. Dik za tip

  • solomon.short

    Souhlas, i kdyz NWN je takovy zvlastni pripad. Te hre se proste povedlo ze ac stavela na slozitych zakladech, byla prekvapive pristupna i zacatecnikum. A postupem casu se do ni clovek "dostal" 

  • TheGGG

    Smutný asi na to neměl čas a nutit do toho jiné členy redakce, když JRPG nehrají je hodně blbé...

  • hned jsem dostal chuť si PoE2 zahrát :-) Pokud to je alespoň tak dobré jako jednička, tak se na to těším. Jednička byla pro mě tak 8/10 hra

  • Devis42

    Pathfinder super! Jsem těsně před koncem a za celou dobu jsem nenarazil na bug, co by mi nějak ničil příběh (ale je fakt, že jsem si asi měsíc nebo dva počkal na patche).Konkuruje mu jedině Deadfire, který sice vypadá líp a má i přístupnější pravidla ale hlavní příběhová linie mi přišla pitomá.

    Pathfinder mě bavil víc, už třeba jen kvůli tomu, že se v pohodě dá hrát i hodně zlý charakter.

    Kingdom come taky dobrý, hlavně začátek byl parádní. Postupně se ale hra rozpadala a bugy narůstaly a to do takové míry, že jsem musel hledat správný sled úkonů jak úkol dokončit. Jakkoli dokončit, ne jak bych chtěl. Příběh celkově ok, pár misí bylo vyloženě vynikajících. Volba nedat do světa děti byla podle mě blbost, svět vypadá mrtvě. Za Jindru mě hrát moc nebavilo, slovy klasika: "tváří se jak vemeno".Konkurent Assassin's Creed Odyssey má krásný otevřený svět a hlavně živý! Na bugy jsem za celou hru nenarazil. Vše funguje hladce a intuitivně. Příběh v pohodě. 

    Nicméně Kingdom má větší charizma. Něco jako italská motorka :)

    Thronebreaker na prvním místě RPG? Tak to ani náhodou! Příběh je dobrý, graficky pěkný, kartičky příjemný. RPG pocit jsem z toho moc neměl. Ale hlavně je to lehký! Po první hodině jsem přepnul na nejtěžší obtížnost a někde u trpaslíků se na to vybodl, protože házet tam karty jen tak  a nikdy neprohrát je prostě nuda. Puzzly jsou bezva, některé pěkně potrápí.


  • NWN byly obě spíš lehčí hry a daly se hrát bez větší znalosti pravidel, ale třeba IWD1 a IWD2 jsou mířeny na více hardcore hráče a aby je člověk dokázal projet, tak musí minmaxovat. Rozhodně si nemyslím, že každá konfigurace družiny ty hry dokáže dohrát do konce. A rozdíl mezi IWD1 (druhá edice DnD) a IWD2 (třetí edice DnD) je dramatický. Pamatuju, že obě ty hry jsem asi po deseti nahraných hodinách rozehrával znovu od začátku, protože mnou udělaná družina prostě nebyla životaschopná a nebyla schopna přežít a hru dohrát. A obzvlášť to platí pro Heart of Fury mode, kde se člověk bez znalosti pravidel neobejde. Znalost monsterse taky hodí, aby člověk věděl, na co mají rezistenci a jak s něma bojovat


  • Já jsem se třeba Dračáku jako malej jen dotkl. jako fakt jen dotkl. Pravidla neznám, nevím jak se co počítá, ale třeba první Pillars jsem si herně fakt užil. 

  • KrPa

    je to hodne povedena kopie wastelandu 2

  • KrPa

    2 jsem sice nehral ale 1 POE bylo hrozne zklamani, prvni pulka hry super, druha traparna, nakonec se mi z cele hry nejvice libi dej datadisku, no a dle hodnoceni zatim neni 2. poe lepsi nez 1

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit