Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uher

    Sadie má hlavně perfektní voice acting!

  • Ilusiveman

    Tož ten Detroit se povedl a rozmetl starou "filmovou" konkurenci tak koukám. Docela se těším, až se k tomu dostanu, jestli. 😐

  • Cajicek

    BTW spoiler u Connora mohl byt mirnejsi... i prsto ze jsem hru hral a hraji nyni znovu, netusil jsem ze to tak muze dopadnout....

  • Mart9

    Pan Ptáček

    • uher

      A kde máme to tvoje Best of 2018?

      • Mart9

        Neboj, přidám. Jen to nechci odfláknout a v posledních dnech jsem velmi vytížen. Možná to vypíšu až pod článek s uživatelskou volbou, tak dávej pozor.

    • dlouho jsem nezažil postavu kterou ze začátku naprosto opovrhuji a postupně si získává moje sympatie :-) Pan Ptáček TOP 

  • jack

    Connor? Nezkonale jsem si užil za nej hrát! 

  • Koukam to byl docela slaby rok na hry,  porad dokola stejny hry :D

    • TheGGG

      ty hry byly tak luxusní že vyhráli ve všech kategoriích... 

      • Ale no tak :D

        • TheGGG

          vím že jistým lidem to trhá žílu, ale je to tak... nápověda: ti lidé jsou obvykle PC only hráči

          • Mam pc a xko napul s kamosem jen kvuli NHL, ale ty dnesni hry mi nestoji ani za to vzit to xko od kamose a koupit si na to hru :D Asi spis chyba u me no :D

            • iSpirit

              takže máš PC. Ok. Dobré vědět. BTW co za hry tě baví. Co hraješ? 

            • Derp_1337

              Tak jestli máš Xbox, tak se není čemu divit, polovina těch nejlepších her letošního roku vyšla pouze pro PS4 😛

              • Reakce na příspěvek:

                Nevim nevim :) Detroit by me nebavil to vim urcite a GoW je klasicka mlaticka, muze mit pribeh jakej chce, ale zaklad je stejnej jako pred x lety,  nevidim na ni nic extra :)  Ale to se muzeme dohaadovat dokola :D

                • Derp_1337

                  Reakce na příspěvek:

                  Kromě Detroitu a GoW vyšlo na PS4 ještě Spider-Man, Shadow of Colossus a pak něco ze série Yakuza (Yakuza 6: The Song of Life, Yakuza Kiwami 2, a pak ještě remaster Yakuza 3)

                  Jak jsem říkal, většina těch dobrých her letošního roku vyšla pouze pro PS4.

                • TheGGG

                  Reakce na příspěvek:

                  je vidět že jsi jen troll.... GoW kompletně změnil herní styl oproti předchozím dílům... takže to rozhodně není stejná mlatička... jako např GoW 3

                • Reakce na příspěvek:

                  Všechny hry, co dnes hrajeme, jsou kopírkami starých her, jen v lepší grafice. Už dvacet let hrajeme to samé pořád dokola.

                  • PanS

                    Reakce na příspěvek:

                    Máš pravdu, a právě proto je důležité se snažit o svěží hratelnost a/nebo neotřelé podání příběhu (originálních námětů také už mnoho nebude). Taky by mě zajímalo, jestli ještě může vyjít hra, z jejíž grafiky by si člověk sed na zadek.

                  • Reakce na příspěvek:

                    No prave a to mi vadi :) napr i RDR 2 ano je to super, ale v principu je to porad vsechno dokola :) proste gta 5 s jinyma texturama : D

                    • iSpirit

                      Reakce na příspěvek:

                      Běž se rovnou zabít. Samotný život je zku*vený stereotyp. V mladí chodíš do školy, abys v dospělosti mohl chodit do práce, načež sám sebou umřel. Jo, život je pěkný stereotyp.

                      • Reakce na příspěvek:

                        :DDDDDDD prestali me bavit hry, duvod k tomu se jit  zabit : DDD  zivot vubec nemusi bejt stereotypni, tam zalezi jakej si ho udelas, narozdil od her, ktery udelal nekdo jinej :)

                        • iSpirit

                          Reakce na příspěvek:

                          Podle mě je tvůj život neskonale stereotypní. Přestaly tě bavit hry? Ok. Víš, co je ale horší? Že chodíš pravidelně o tom diskutovat na herní web, kam chodí lidi, kteří si alespoň jednu hru za rok užijí. Smutné.

                          • Reakce na příspěvek:

                            No ja jsem tu pravidelny diskutující máš pravdu 😂  leč pořád máš lepší názor, než mistr Bieber, nebo kdo to je 😁

                        • TheGGG

                          Reakce na příspěvek:

                          ale na diskuzích šíříš své depresivní řeči pořád.... očividně ten život nebude nic extra, když ho vyplňuješ takovými aktivitami jako brečení na diskuzi, že tě nebaví hry... jinak svobodu slova respektuji, tak si piš co chceš, pokud to nebudou očividné lži a pomluvy, jako jsi předvedl...

                          95 % věcí co v životě zažiješ udělal někdo jiný... včetně toho, když jedeš na dovolenou k pyramidám

                          • Reakce na příspěvek:

                            Tak ty jsi dobrej pacient 😂 :D

                            • TheGGG

                              Reakce na příspěvek:

                              zato ty hodně špatný.... nebaví ho hry, tak tu svou depresi šíří všude kolem sebe a ještě si hraje na to, že nějak dospěl a posunul se v životě...

                              patetické af a smajlíky ti to nezamaskují....

  • dworkin

    Pro mě Dutch Van Der Linde. Jeho cestu k šílenství jsem si opravdu užil. Včetně opakování ikonického "I have a plan!", které na začátku hry vyznívá úplně jinak, než na konci.

  • TheGGG

    Slušný výběr, tento rok byl na zajímavé postavy podařený....

    za mě teda: 

    1. Mimir (GoW)

    2. Dutch (RDR 2)

    3. Connor (Detroit)

  • uzivatel1982

    No Annie mi přišla jako průměrná vata. Ve výsledku Charles, Hoesea nebo Lneny byli zajímavější vedlejší postavy. V Detroitu bych taky našel za mě charismatictejsi a zajímavější postavy než byl Connor,ale jako zástupce dobrý. 

    • Derp_1337

      A jaké postavy považuješ za charismatičtejší a zajímavější než Connor? Kromě Connora a Kary mi absolutně nikdo neupěl v paměti (Marcus byl skoro až kýč).

      Podle mě si Connor to 1. místo rozhodně zaslouží.

      • uzivatel1982

        Asi právě Kara nebo Hank. Marcus určitě ne. Měl jsem rád i malíře nebo toho velkého černocha co pomáhá Kare. 

      • Cajicek

        Mě třeba Connor jako vítěz vyhovuje, ale raději mám Hanka... :) Marcus mě taky štve...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit