Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9

    Neboj, přidám. Jen to nechci odfláknout a v posledních dnech jsem velmi vytížen. Možná to vypíšu až pod článek s uživatelskou volbou, tak dávej pozor.

  • uher

    Sadie má hlavně perfektní voice acting!

  • uher

    A kde máme to tvoje Best of 2018?

  • TheGGG

    zato ty hodně špatný.... nebaví ho hry, tak tu svou depresi šíří všude kolem sebe a ještě si hraje na to, že nějak dospěl a posunul se v životě...

    patetické af a smajlíky ti to nezamaskují....

  • Derp_1337

    Kromě Detroitu a GoW vyšlo na PS4 ještě Spider-Man, Shadow of Colossus a pak něco ze série Yakuza (Yakuza 6: The Song of Life, Yakuza Kiwami 2, a pak ještě remaster Yakuza 3)

    Jak jsem říkal, většina těch dobrých her letošního roku vyšla pouze pro PS4.

  • No ja jsem tu pravidelny diskutující máš pravdu 😂  leč pořád máš lepší názor, než mistr Bieber, nebo kdo to je 😁

  • Tak ty jsi dobrej pacient 😂 :D

  • omiklon

    Obra Dinn!

  • iSpirit

    Podle mě je tvůj život neskonale stereotypní. Přestaly tě bavit hry? Ok. Víš, co je ale horší? Že chodíš pravidelně o tom diskutovat na herní web, kam chodí lidi, kteří si alespoň jednu hru za rok užijí. Smutné.

  • TheGGG

    ale na diskuzích šíříš své depresivní řeči pořád.... očividně ten život nebude nic extra, když ho vyplňuješ takovými aktivitami jako brečení na diskuzi, že tě nebaví hry... jinak svobodu slova respektuji, tak si piš co chceš, pokud to nebudou očividné lži a pomluvy, jako jsi předvedl...

    95 % věcí co v životě zažiješ udělal někdo jiný... včetně toho, když jedeš na dovolenou k pyramidám

  • TheGGG

    je vidět že jsi jen troll.... GoW kompletně změnil herní styl oproti předchozím dílům... takže to rozhodně není stejná mlatička... jako např GoW 3

  • Ilusiveman

    Tož ten Detroit se povedl a rozmetl starou "filmovou" konkurenci tak koukám. Docela se těším, až se k tomu dostanu, jestli. 😐

  • :DDDDDDD prestali me bavit hry, duvod k tomu se jit  zabit : DDD  zivot vubec nemusi bejt stereotypni, tam zalezi jakej si ho udelas, narozdil od her, ktery udelal nekdo jinej :)

  • iSpirit

    Běž se rovnou zabít. Samotný život je zku*vený stereotyp. V mladí chodíš do školy, abys v dospělosti mohl chodit do práce, načež sám sebou umřel. Jo, život je pěkný stereotyp.

  • PanS

    Máš pravdu, a právě proto je důležité se snažit o svěží hratelnost a/nebo neotřelé podání příběhu (originálních námětů také už mnoho nebude). Taky by mě zajímalo, jestli ještě může vyjít hra, z jejíž grafiky by si člověk sed na zadek.

  • No prave a to mi vadi :) napr i RDR 2 ano je to super, ale v principu je to porad vsechno dokola :) proste gta 5 s jinyma texturama : D

  • Všechny hry, co dnes hrajeme, jsou kopírkami starých her, jen v lepší grafice. Už dvacet let hrajeme to samé pořád dokola.

  • iSpirit

    takže máš PC. Ok. Dobré vědět. BTW co za hry tě baví. Co hraješ? 

  • uzivatel1982

    Asi právě Kara nebo Hank. Marcus určitě ne. Měl jsem rád i malíře nebo toho velkého černocha co pomáhá Kare. 

  • Nevim nevim :) Detroit by me nebavil to vim urcite a GoW je klasicka mlaticka, muze mit pribeh jakej chce, ale zaklad je stejnej jako pred x lety,  nevidim na ni nic extra :)  Ale to se muzeme dohaadovat dokola :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit