Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Carnage666

    Vampyr "Tohle zabolelo všechny, kdo Dontnodu věřili" Já si hru užil a studiu jsem věřil a byl jsem spokojenej 🙂

  • Jack1947

    Zklamání je hra která se nějak očekává a pak nakonec nevyjde dle představ, to se ale pro mě u F76 nepočítá, to bylo zklamání už při oznámení a jestli někdo slaboduchý čekal překvapení... ( v betě se přesvědčil že ho nedostane) tak byl hloupý, solidně s hráči Bugthesda zametla pod lahu.

    Napraví to jedině Fallout5 s novám enginem , ultra offline kampaní.

    • KrPa

      falout je mrtvy,jedinou zachnranou bude wasteland 3

      • Jack1947

        To nevím ono to je trochu jiné, posdobné principy ale hra to není úplně stejná chápu že jako postapokalyptické izo rpg asi i jo.

  • Mart9

    Tennis World Tour. Já blbec to koupil za plnou cenu. Snad to dají dohromady další patche, jak slibují.

  • kdyz jsme u tech prekvapeni


    uz tu nekdo videl a hral "bright memory"? jestli to fakt dela jeden clovek, tak je to bomba, teda ona je to docela slusna zabava i kdyby ne 😎


    jinak, co se zklamani tyka, tohle je asi anketa, ktera nejlepe reflektuje i moje pocity, tri docela nadejny tituly, ktery jsem nakonec uplne zavrhnul

    • Jack1947

      Nojo, ještě že tam nehodil třeba cenu nějakejch 10-15 éč, jinak to není špatná 1člověk to asi sám nedělá ale jestli ty epizody budou jen na 35minut tak to možná za tu námahu nestojí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit