Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav

    A tam bude snad nějaký rozdíl mezi Youtube a hraním, když se chci podívat na desing mapy? 

  • iSpirit

    lepší bude vždy hrát než koukat na youtube, ale chápu, že je to těžké pro tebe. Celý svět Sekira je vymyšlen v tomto roce. Svět SW už je tu 40 let. Jinak Senpou Temple je krásně vytvořený vertikální level-design se spousty odbočkami, které navazují do dalších části světa. Jelikož Fallen Order je o dost horší kopie Sekira, tak je tento výběr naprosto směšný.

  • Veskoslav

    Třeba Kashyyyk? A zrovna se dívám na Youtube na ten tvůj slavný Senpou Temple. Co je na něm tedy zajímavého?

  • TheGGG

    zrovna v této kategorii si to death stranding fakt zaslouží hodně, kdo hrál ten ví

  • TheGGG

    takže jako řeší nejlepší lore, nebo nejlepší krajinu a prostředí?

    "Herní svět. Může být roztahaný na polovinu Spojených států, nebo se
    rozprostírat na malé plošině. V tom, jak jej vnímáme, nehraje roli
    samotná rozloha, ale jeho funkčnost. Nejen po stránce různých herních
    prvků, ale i po stránce emocionální, kdy vás svět dané hry pohltí a
    takřka plesáte nad tím, co před vás staví a jak dobře vám v něm je."

    Mě toto připadá možná jako kombinace obojího. Jinak ale i po stránce lore je DS naprostá bomba a pošahanost v dobrém slova smyslu

    BTW: astral chain jsem hrál, fire emblem (ten aktuální) taky, switch jsem měl půjčený na víkend a zatímco nějaký mario nebo zelda mě nijak nechytly, tak astral chain byl fakt hodně cooooool. Musím říct, že mě docela mrzelo, když jsem ten switch vracel, pořád nevím, jestli ho ale kupovat kvůli třem čtyřem podobně dobrým hrám.

  • 0011

    Neřeší se nejlepší openworld ale nejlepší svět, za mě je to Astral Chain, ale s DS mám zkušenost pár desítek minut, takže nemůžu soudit. Třeba si zaslouží být první ale AC by rozhodně měl být v první trojce, až si ho zahraješ myslím že tě bude bavit i když nemusíš cyberpunk, já ho sice žeru a dobrých her tohohle zasazení je jak šafránu, ale i objektivně je to super svět a hlavně se skvěle hraje.

  • Ristoro

    To že je tady Star Wars, ale není tady Sekiro je absurdní :D. Co je na světě Fallen Order zajímavé? Senpou Temple ze Sekira strčí do kapsy jakoukoliv lokaci SW.

  • TheGGG

    tady se neřeší GOTY, ale nejlepší open world a ten má prostě death stranding naprosto suprový

  • Veskoslav

    Puknou? Jde vidět, že redakce prostě toho letos moc nehrála a i kdyby Kojima udělal simulátor čističe hajzlů, tak je to pro ně GOTY.

  • TheGGG

    Ladies and Gentlemen, We Got Him

    hateři a trollové puknou zlostí.


    Za mě: 1. death stranding; 2. days gone; 3. fallen order

  • Veskoslav

    Tak to už není ani vtipné...

  • iSpirit

    Ashina nic? Ale jděte. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit