Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Fakt měli asi raději napsat, jestli je to myšleno překvapení v dobrém nebo ve zlém. O to víc jsem pak zmatený z toho umístění Mafie 😈

  • Mafia se neskutečně povedla. Hrál jsem ji asi 2 měsíce po dokončení GTA5. Tomu se logicky úplně nevyrovná. Ale dost se mu kvalitativně blíží. Logicky je rozpočet na zlomku GTA. Takže délkou se to vůbec srovnat nedá. Velikosti herního světa také ne. Ale přesto ji hodnotím na 90% kvalit GTA. Původní Mafii jsem hrál na v té době podprůměrném hardware. Takže načítání města atd. bylo takové nic moc. Remake jsem hrál na RX 5700XT. Grafický to bylo úžasné. Více se mi líbí snad jen Horizon zero DAWN a Říše of Tomb Raider. Tolik vychvalované RDR 2 se Mafii vůbec nevyrovná.

 • yenda1

  Animal Crossing byl populární už před NH, jedná se  jednu z těch těžkých vah ve stáji Nintenda a jsou miliony lidí co so kupují konzoly jenom kvůli této hře.

  Ale je dobře, že se herní novináři z Games dovzdělali a konečně si po 20 letech pro sebe tuhle hru objevili. Ta Šárka byla onehdá rozkošná, když utrousila poznámku, že teď všichni dávají do her rybaření a zmínila i AC, ve kterém bylo od počátku série. 

  Ale jo, ty prodeje a trending šel dál než je i u tak velkého titulu zvykem. Nahrála tomu doba, že to šlo takhle rychle, ale ty čísla by byly i bez toho veliká.

  • Tak tak, i bez pandemie by minimálně těch 15m prodali, ale kupodivu je to i o tom, že se konečně naučili chodit v marketingu a nespoléhat jenom na sílu jména značky a AC byl poměrně hodně propagován všude možně mj. i v ČR. Přestože je New Horizons objektivně skoro ve všem lepší mám raději New Leaf, který prodal "jenom" necelých 13m, ale předpokládám, že ani v Nintendu netušili, že Horizons prodá 26m kusů za tak relativně krátkou dobu, to číslo překvapilo i mě, nicméně prostý fakt, že hra je velký uspěch, považuju spíš za naprostou samozřejmost než překvapení.

  • LessPh

   Dobře sepsáno;-)

 • Corvus

  No jo... best of a v diskuzích zcela tradičně nablito. Hlavně TheGGG se jako každý rok činí :D Tak zase nashledanou za rok.

 • malachi

  😬...som rád že nie som ovečka...😎

 • TheGGG

  pozitivním překvapením bylo gears tactics, což byla po ghost of tsushima v tomto roce jediná dobrá hra co vyšla. Koho by napadlo, že vyčpělé gearsy mohou takto pobavit?

  zklamáním bylo tlou 2 a šílené dno, na které se naughty dogs a herní divize sony propadla. Takto to dopadá, když se z japonska přesunete do Commiefornie.

  • uher

   Nèjak mi uniká proč cpeš do článku, který se jmenuje "Překvapení roku" nějaký plky o zklamání...

   ...no jo vlastně prokleté TLoU II. Ta nešťastná hra, kterou za tebe hrál Angry Joe...

   Už ze začátku ty tvoje kydy nebyly ani vůbec vtipný, pak už spíš otravný a teď už trapný...

   Ani fanboyové s tím neotravují jako ty. Uvědom si, že se tady akorát zesměšňuješ a tím tvým neustálým omíláním tu paradoxně děláš té hře akorát reklamu. Víš jak to je, když se nějaký produkt neustále chválí a z druhé strany neustále kritizuje, tak je to ve výsledku úspěch - nejhorší co se může stát je, když o něm nemluví vůbec... 😉

   • Ak by sa robil nejaký rebríček tunajších užívateľov tak za mňa tupec roka jednoznačne uživatel TheGGG. Už dávno som na nete nenarazil na väčšieho maniaka a ignoranta. Dementík s Bieberom na profilovke ktorý si myslí že zožral múdrosť sveta, o svojich názoroch prehlasuje že sú tie jediné objektívne a nezabudne sa o svojej oblúbenej hre TLOU2 zmieniť v akejkoľvek diskusii aj keď je o niečom úplne inom. Jeho najväčší vzor a hrdina je internetový klaun Angry Joe. Všetky české weby ktoré pravidelne navštevuje sú podľa neho nekvalitné a neobjektívne, všetky recenzie sú zaplatené a ocenenia zmanipulované. Nikoho s iným názorom vraj podľa jeho slov nemôže brať vážne, ostáva však otázka, berie vlastne jeho vôbec niekto vážne?? :D

   • TheGGG

    uf ještě že mě je jedno co si myslíš a jestli tě mé komentáře "pobaví"... ty bloky textu co mi věnují tlou 2 fanbois očividně dokazují, jak vám lezu na mozek...

    • LessPh

     Spis si trapacek, je to uz vazne trapny ty tvoje zcestny prispevky o TLOU 2 do diskuzi.

     A ver mi, ze je mi TLOU ukradeny, protoze hraju na PC.

  • Asi ťa sklamem ale Ghost of Tsushima je tiež hra od Sony :D :D

   • TheGGG

    no a? nějaký další fakt, o který se chceš podělit?

    • Tak ja len či to vieš keď píšeš o akomsi dne kam sa herná divízia Sony prepadla a zároveň napíšeš že je Ghost of Tsushima pre teba hra roka, to mi nejak nesedí.

 • Za mě Hyrule Warriors: Age of Calamity, nemusel jsem ani jednou grindovat opakováním map které jsem odehrál, všechno stačí zahrát jednou. Doporučil bych to i někomu, kdou žánr "musou" nemusí 😀

 • Pro me same blbosti, zklamani :( To je asi pro lidi co  a kdo ma rad jaky zanr. U me jsou hry roku neco jako Last of US 2 a pristi rok to snad bude Resident Evil 8 :)

  • Sierra117

   Něco jako "hry roku" je něco jiného než něco jako "Překvapení roku". Moc nechápu ten tvůj koment. :) 

 • verapohlova

  Hades.

 • tomekbobek

  Za mě se překvapením roku stal Suzerain. Taková politická vizuální novela na steroidech :D

 • surlys

  za mě CP2077. Jak špatné to je...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit