Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michaliuz18

    myslel jsem mafia remake 

  • Mafia se neskutečně povedla. Hrál jsem ji asi 2 měsíce po dokončení GTA5. Tomu se logicky úplně nevyrovná. Ale dost se mu kvalitativně blíží. Logicky je rozpočet na zlomku GTA. Takže délkou se to vůbec srovnat nedá. Velikosti herního světa také ne. Ale přesto ji hodnotím na 90% kvalit GTA. Původní Mafii jsem hrál na v té době podprůměrném hardware. Takže načítání města atd. bylo takové nic moc. Remake jsem hrál na RX 5700XT. Grafický to bylo úžasné. Více se mi líbí snad jen Horizon zero DAWN a Říše of Tomb Raider. Tolik vychvalované RDR 2 se Mafii vůbec nevyrovná.

  • Fakt měli asi raději napsat, jestli je to myšleno překvapení v dobrém nebo ve zlém. O to víc jsem pak zmatený z toho umístění Mafie 😈

  • Corvus

    No jo... best of a v diskuzích zcela tradičně nablito. Hlavně TheGGG se jako každý rok činí :D Tak zase nashledanou za rok.

  • malachi

    😬...som rád že nie som ovečka...😎

  • Tak ja len či to vieš keď píšeš o akomsi dne kam sa herná divízia Sony prepadla a zároveň napíšeš že je Ghost of Tsushima pre teba hra roka, to mi nejak nesedí.

  • Ak by sa robil nejaký rebríček tunajších užívateľov tak za mňa tupec roka jednoznačne uživatel TheGGG. Už dávno som na nete nenarazil na väčšieho maniaka a ignoranta. Dementík s Bieberom na profilovke ktorý si myslí že zožral múdrosť sveta, o svojich názoroch prehlasuje že sú tie jediné objektívne a nezabudne sa o svojej oblúbenej hre TLOU2 zmieniť v akejkoľvek diskusii aj keď je o niečom úplne inom. Jeho najväčší vzor a hrdina je internetový klaun Angry Joe. Všetky české weby ktoré pravidelne navštevuje sú podľa neho nekvalitné a neobjektívne, všetky recenzie sú zaplatené a ocenenia zmanipulované. Nikoho s iným názorom vraj podľa jeho slov nemôže brať vážne, ostáva však otázka, berie vlastne jeho vôbec niekto vážne?? :D

  • LessPh

    Spis si trapacek, je to uz vazne trapny ty tvoje zcestny prispevky o TLOU 2 do diskuzi.

    A ver mi, ze je mi TLOU ukradeny, protoze hraju na PC.

  • TheGGG

    uf ještě že mě je jedno co si myslíš a jestli tě mé komentáře "pobaví"... ty bloky textu co mi věnují tlou 2 fanbois očividně dokazují, jak vám lezu na mozek...

  • TheGGG

    no a? nějaký další fakt, o který se chceš podělit?

  • uher

    Nèjak mi uniká proč cpeš do článku, který se jmenuje "Překvapení roku" nějaký plky o zklamání...

    ...no jo vlastně prokleté TLoU II. Ta nešťastná hra, kterou za tebe hrál Angry Joe...

    Už ze začátku ty tvoje kydy nebyly ani vůbec vtipný, pak už spíš otravný a teď už trapný...

    Ani fanboyové s tím neotravují jako ty. Uvědom si, že se tady akorát zesměšňuješ a tím tvým neustálým omíláním tu paradoxně děláš té hře akorát reklamu. Víš jak to je, když se nějaký produkt neustále chválí a z druhé strany neustále kritizuje, tak je to ve výsledku úspěch - nejhorší co se může stát je, když o něm nemluví vůbec... 😉

  • Asi ťa sklamem ale Ghost of Tsushima je tiež hra od Sony :D :D

  • TheGGG

    pozitivním překvapením bylo gears tactics, což byla po ghost of tsushima v tomto roce jediná dobrá hra co vyšla. Koho by napadlo, že vyčpělé gearsy mohou takto pobavit?

    zklamáním bylo tlou 2 a šílené dno, na které se naughty dogs a herní divize sony propadla. Takto to dopadá, když se z japonska přesunete do Commiefornie.

  • 0011

    Za mě Hyrule Warriors: Age of Calamity, nemusel jsem ani jednou grindovat opakováním map které jsem odehrál, všechno stačí zahrát jednou. Doporučil bych to i někomu, kdou žánr "musou" nemusí 😀

  • Sierra117

    Něco jako "hry roku" je něco jiného než něco jako "Překvapení roku". Moc nechápu ten tvůj koment. :) 

  • Pro me same blbosti, zklamani :( To je asi pro lidi co  a kdo ma rad jaky zanr. U me jsou hry roku neco jako Last of US 2 a pristi rok to snad bude Resident Evil 8 :)

  • verapohlova

    Hades.

  • tomekbobek

    Za mě se překvapením roku stal Suzerain. Taková politická vizuální novela na steroidech :D

  • surlys

    za mě CP2077. Jak špatné to je...

  • Ano, roku 2016.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit