Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mousekrup

    Ano, vím, že to jde. To ale nutně nesouvisí s tím, jak se lidi opravdu zachovali.

  • Derp_1337

    To se pleteš. Problém pramení v zásadním střetu názorů od dvou frakcí: mainstream vs hardcore hráči.

    Pro hardcore RPG hráče Cyberpunk2077 není RPG.

    Ale z pohledu mainstream casual hráčů C2077 je RPG, protože (když to zjednoduším) tam máš nějaké statistiky, odemykáš skilly a je tam jakýsi náznak vývoje postavy a příběhu skrz konverzace.


    Navíc v dnešní době se už nevydávají hry, které by se dali klasifikovat jenom jedním žánrem. Spousta her v sobě mixuje více žánrů. Jeden člověk ti řekne, že si myslí, že tam převažuje akční adventura, druhý ti řekne, že tam převažuje RPG. Pro laiky to není jednoduché.


    PS: Já hlasoval v kategorii RPG pro Wasteland 3.

  • Derp_1337

    Nemusel jsi hlasovat pro každou kategorii. Já třeba nehrál logické hry a tak jsem to prostě přeskočil.

  • aspa

    Nemyslím si, že není nejvíce smutné na tomhle hlasovaní, že vyhrála průměrná ubivolovina, ale to, že lidi volí opravdu i tady jako naprosté stádo. Nejlepší hra = největší zklamaní. WTF?! RPG hra a není to RPG? WTF?! Prostě jen tam kliknou, o čem se nejvíce mluví bez špetky soudnosti a rozumu. 


  • mousekrup

    Mě by zajímalo jak by vypadaly výsledky, kdyby se přihodila podmínka, že můžu hlasovat jen pro hry, které jsem dohrál alespoň do poloviny. Tipuju, že hromada hlasů bude ve stylu (z téhle kategorie jsem nic letošního nehrál, tak to dám tomuhle, o tom se hodně mluvilo)...

  • Derp_1337

    A je to tady. Místní hateři spamovali, že TLOU2 a Cyberpunk2077 jsou tragické hry. Ale hlas lidu prokázal opak. Většinu lidí ty hry velmi bavili.


    Mě zajímá s čím příjde místní troll TheGGG. Jak vysvětlí, že Ghost of Tsushima se umístil až za TLOU2 a C2077. Doufám, že zase vytáhne tu jeho konspirační teorii o Číně a jak tajně uplatili všechny novináře a čtenáře.

  • Myslím, že i tady je krásně vidět jak byl minulý rok na hry velmi slabý...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit