Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav

    Crysis? A to, že to vypadá občas hůř jak původní hra a o tom, že to občas jelo jako v roce vydání původní hry, to je asi takový zanedbatelný problémek...

    • vonTossis

      Souhlasím. Dát do tohoto žebříčku Crysis je úplný úlet. 

  • Jarisko84

    Epic rozdava komplet seriu tomb raider... tu na games.cz web o hrach sa to nedozviete a je to smutne ako to tu ide dolu vodou...

    • Veskoslav

      Epic furt něco rozdava. A? To o tom mají psát každý den, aby tba dušička byla uspokojení?

      • Jarisko84

        To bol len priklad... tu  na games uz tyzden nevysiel poriadny clanok,novinka alebo recenzia... nic... ako by bol herny svet mrtvy... a ano maju davat kazdy den co je nove na to je web nie ?? Ale vidim ze sem staci ist iba raz za mesiac...a aj to sa dozvies akurat co je muco bueno...


        • Veskoslav

          No já mám například od 17 až do 3 volno. Chápu, že některé povolání si to nemohou dovolit, ale nevidím jediný důvod, proč by se herní novináři nemohli vykašlat na konec roku.

          • Jarisko84

            Sviatky su 24 ,25,26...a potom 1...niektori ludia pracuju aj cez ne... nemam nic proti tomu ked si dakto zobere dovolenku a chce byt s rodinu atd... 

            Ale nechat cely web mrtvy a kaslat na citatelov hlavne teraz ked maju viac casu na relax a citanie je dost odvaha...

            Zahranicne weby normalne funguju aj cez sviatky aj medzi nimi...a stale informuju svojich citatelov , snazia sa stale zlepsovat a nezaspat a robit si meno....

            Tu je to naopak... 


            • ales.smutny

              No vidíš, a já raději dám lidem týden klidu, němž se absolutně nic neděje a navzdory tvým dojmům moc lidí u počítače, aby si četli nesedí. Zlepšovat a nezaspat je otázka dlouhodobé snahy a ne několika dnů, kdy herní odvětví naprosto spí a místo obvyklých cca 50 mailů denně ohledně her přijdou za celý týden...čtyři.

              Přeji šťastný nový rok a trochu více rozmyslu při odsudcích :)

              • Jarisko84

                Reakce na příspěvek:

                Jasne berem.. nebolo to v zlom len clovek ma konecne volno moze si v klude pocitat popozerat a nikde nic....

                Stastny novy rok...

        • Presne. Je to neuveritelna drzost, ze o vanocnich svatkach nejedou aspon dvanactky.

          • gio1

            Svátky skončili v neděli. Od pondělí je normální pracovní týden. Nejhorší je, že si vzali dovolenou skoro všechny herni weby a obyčejnej pracující člověk pak nema v práci na co koukat 😀

            • uher

              Tak má obyčejný pracující člověk asi málo práce 😀

      • sugyn

        Plus nikoho nezajima 10let stary tomb raider. A ne herne se v tom nic nezmenilo. Je to jen hezci.

        • Inquisitor

          Že to nikoho nezajímá bych se neodvážil tvrdit a poslední díl je z roku 18. Nehrajou se jenom měsíc starý hry.

          • sugyn

            Ale tak je jasny ze zadarmo i ocet je limonada.

            • hm, to ze je na Epicu v akci treba....

              CP2077, DaysGone nebo takovy RDR2 za 20€ (rok po vydani na PC).... SnowRunner za 10€.... DStranding za smesnych 11€... nebo AC Odyssey za legracnich 5€ a ACOrigins dokonce v Goldu za 8€, atd to je sumafuk

              BTW kdyz uz Epic zacvaka za ty Tombraidery, tak by sis mohl aspon ten co ti chybi na steamu z principu stahnout a ne jen hejtovat "Epic Sux"

              • Derp_1337

                Reakce na příspěvek:

                Tak něco zadarmo je fajn, ale je otázkou, jestli si to člověk někdy zahraje. Už tak mám v galerii na Steamu asi 30-50 her, na které nemám čas si je zahrát.

                Kdybych sbíral hry zdarma na Epicu, tak to jenom rozšíří ten list her, které mě sice lákají, ale ne dostatečně na to, abych na to obětoval nějaký čas.

  • Souhlasim s ostatnimi, dat tam Crysis je trosicku ulet v tom stavu, co to vyslo, co treba takovy NieR Replicant?

    • Derp_1337

      NieR: Replicant ver.1.22474487139 je dost nedoceněná hra. Nedá se mu upřít, že je to dost slušný remaster a pravděpodobně si zaslouží být v top3 místo Crysis.

      Bohužel v dnešní době si novináři zvykli na to, že se hry vydávají zabugované a nedodělané a tak bohužel byly vůči Crysis schovívavý. 😐

  • iSpirit

    Nier:Replicant. 

    Mrzí mě ignorace tohoto skvostu. Ani pan Smutný nehrál? Vím, že se tu JRPG ignoruje, ale tohle je dosti přístupné JRPG. 

    No, chybí tu JRPG historici jako P.Poláček.


    • jakyho skvostu?


      proti automata to vypada jako parodie ve vsech aspektech

      • iSpirit

        Doporučuji zahrát, z tvého příspěvku číší ignorace a hloupost. Automata je jedna z nej historie a Replicant není lepší, ale v mnoha bodech se vyrovná a i překoná a to hudba, postavy, gameplay, atmosféra.

        • zahrano, zklamani ve vsem


          tvuj zaslepenej prispevek neni dobrej ani jako vtip

          • iSpirit

            Jednoznačně jsi nehrál, nebo hrál tak hoďku. Mám na internetové lháře detektor. 😉 

            Nejlepší jsou ty argumenty typu zklamání ve všem. To je pak jasný.

          • Derp_1337

            Sorry, ale moc ti nevěřím. Tvůj přechozí příspěvek působí dojmem, že jsi to nehrál a soudíš jen dle prvního pohledu. Někdo, kdo to skutečně hrál, by to napsal trochu jinak.

            • hral a dohral, proti automata to cely pusobi jen jako nepovedenej prototyp


              co vy dva si myslite je mi celkem fuk, takze tyhle vase detsky pseudoargumenty dal komentovat nebudu


              uz jen nahodim moje hodnoceni, ktery je kousek za witcher 3, takze tak 65%


              automata 90%

  • Zbysek01

    Vážně Crysis?

    Hrál jsem tedy jen novou verzi jedničky na PS 5, ale ta hra vypadá a jedu hůř, než když poprvé vyšla na PC. A nemyslím si, že by to bylo hardwarem konzole...

  • dworkin

    D2R hraju doteď a pořád mě baví. Z pohledu cena/výkon má letos u mě asi vůbec nejlepší poměr.

    Zajímalo by mě, jak moc komerčně úspěšný ten remaster byl, nedaří se mi k tomu nic najít.

  • Jarisko84

    Co vo svete hier a technologii sa nic nedeje ked vychadzaju taketo fajnove clanky len aby na games.cz daco bolo...ide to tu dolu vodou...

    • Veskoslav

      Vsak ti nikdo nebrání jít na kvalitní Slovenský web. Jo vlastně, to by nějaký musel existovat.

      • Jarisko84

        Kto pise o sk weboch? Su take iste ako ceske ... a to ma mrzi... som myslel ze games.cz je iny a chalani sa budu snazit....

  • vonTossis

    "Zamrzí ale chybějící DLC Pinnacle Station..." - zajímalo by mě, kolik hráčů to tak vnímá. Mass Effect patří mezi mé vůbec nejoblíbenější série a hry vůbec, ale chybějící Pinnacle Station je mi úplně jedno. 

    • Taky jsem ho nikdy nedohral... Ale co uz, uz je dokonce i mod na navraceni Pinnacle Station. Treba se mi to konecne povede.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit