Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Derp_1337

    Tak něco zadarmo je fajn, ale je otázkou, jestli si to člověk někdy zahraje. Už tak mám v galerii na Steamu asi 30-50 her, na které nemám čas si je zahrát.

    Kdybych sbíral hry zdarma na Epicu, tak to jenom rozšíří ten list her, které mě sice lákají, ale ne dostatečně na to, abych na to obětoval nějaký čas.

  • hm, to ze je na Epicu v akci treba....

    CP2077, DaysGone nebo takovy RDR2 za 20€ (rok po vydani na PC).... SnowRunner za 10€.... DStranding za smesnych 11€... nebo AC Odyssey za legracnich 5€ a ACOrigins dokonce v Goldu za 8€, atd to je sumafuk

    BTW kdyz uz Epic zacvaka za ty Tombraidery, tak by sis mohl aspon ten co ti chybi na steamu z principu stahnout a ne jen hejtovat "Epic Sux"

  • hral a dohral, proti automata to cely pusobi jen jako nepovedenej prototyp


    co vy dva si myslite je mi celkem fuk, takze tyhle vase detsky pseudoargumenty dal komentovat nebudu


    uz jen nahodim moje hodnoceni, ktery je kousek za witcher 3, takze tak 65%


    automata 90%

  • iSpirit

    Jednoznačně jsi nehrál, nebo hrál tak hoďku. Mám na internetové lháře detektor. 😉 

    Nejlepší jsou ty argumenty typu zklamání ve všem. To je pak jasný.

  • Derp_1337

    Sorry, ale moc ti nevěřím. Tvůj přechozí příspěvek působí dojmem, že jsi to nehrál a soudíš jen dle prvního pohledu. Někdo, kdo to skutečně hrál, by to napsal trochu jinak.

  • zahrano, zklamani ve vsem


    tvuj zaslepenej prispevek neni dobrej ani jako vtip

  • iSpirit

    Doporučuji zahrát, z tvého příspěvku číší ignorace a hloupost. Automata je jedna z nej historie a Replicant není lepší, ale v mnoha bodech se vyrovná a i překoná a to hudba, postavy, gameplay, atmosféra.

  • uher

    Tak má obyčejný pracující člověk asi málo práce 😀

  • jakyho skvostu?


    proti automata to vypada jako parodie ve vsech aspektech

  • iSpirit

    Nier:Replicant. 

    Mrzí mě ignorace tohoto skvostu. Ani pan Smutný nehrál? Vím, že se tu JRPG ignoruje, ale tohle je dosti přístupné JRPG. 

    No, chybí tu JRPG historici jako P.Poláček.


  • Jarisko84

    Jasne berem.. nebolo to v zlom len clovek ma konecne volno moze si v klude pocitat popozerat a nikde nic....

    Stastny novy rok...

  • ales.smutny

    No vidíš, a já raději dám lidem týden klidu, němž se absolutně nic neděje a navzdory tvým dojmům moc lidí u počítače, aby si četli nesedí. Zlepšovat a nezaspat je otázka dlouhodobé snahy a ne několika dnů, kdy herní odvětví naprosto spí a místo obvyklých cca 50 mailů denně ohledně her přijdou za celý týden...čtyři.

    Přeji šťastný nový rok a trochu více rozmyslu při odsudcích :)

  • Jarisko84

    Kto pise o sk weboch? Su take iste ako ceske ... a to ma mrzi... som myslel ze games.cz je iny a chalani sa budu snazit....

  • Jarisko84

    Sviatky su 24 ,25,26...a potom 1...niektori ludia pracuju aj cez ne... nemam nic proti tomu ked si dakto zobere dovolenku a chce byt s rodinu atd... 

    Ale nechat cely web mrtvy a kaslat na citatelov hlavne teraz ked maju viac casu na relax a citanie je dost odvaha...

    Zahranicne weby normalne funguju aj cez sviatky aj medzi nimi...a stale informuju svojich citatelov , snazia sa stale zlepsovat a nezaspat a robit si meno....

    Tu je to naopak... 


  • Veskoslav

    No já mám například od 17 až do 3 volno. Chápu, že některé povolání si to nemohou dovolit, ale nevidím jediný důvod, proč by se herní novináři nemohli vykašlat na konec roku.

  • gio1

    Svátky skončili v neděli. Od pondělí je normální pracovní týden. Nejhorší je, že si vzali dovolenou skoro všechny herni weby a obyčejnej pracující člověk pak nema v práci na co koukat 😀

  • Presne. Je to neuveritelna drzost, ze o vanocnich svatkach nejedou aspon dvanactky.

  • Jarisko84

    To bol len priklad... tu  na games uz tyzden nevysiel poriadny clanok,novinka alebo recenzia... nic... ako by bol herny svet mrtvy... a ano maju davat kazdy den co je nove na to je web nie ?? Ale vidim ze sem staci ist iba raz za mesiac...a aj to sa dozvies akurat co je muco bueno...


  • sugyn

    Ale tak je jasny ze zadarmo i ocet je limonada.

  • Inquisitor

    Že to nikoho nezajímá bych se neodvážil tvrdit a poslední díl je z roku 18. Nehrajou se jenom měsíc starý hry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit