Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vonTossis

    Některé roky se s redakcí potkáme více, některé méně a některé skoro vůbec. Což je ten letošní. :-) Některé hry jako  Dave the Diver, Spiderman 2, Slay the Princess, Cocoon nebo Plantom Liberty do žebříčku, blbiny typu Final Fantasy, Armored Core nebo Alan Wake 2 z žebříčku ven. Respektive Alan Wake 2 by tam mohl i zůstat, ale na hraně desítky. Když už tam nacpete remake RE4, tak o to víc tam patří Metroid Prime. Každopádně je to vcelku subjektivní, takže stačí zůstat u toho, že redakce nemá dobrý vkus. :-)

    • Derp_1337

      Tak musím se zastat Armored Core 6. Je to fakt super hra. Hrál jsem a bavilo mě to.

      Ale chápu, že někteří lidé k hrám s velkými roboty z principu přistupují s negativitou a nezahrajou si je.

    • oni skoro každý rok přijdou s nějakou hipsteřinou. Vloni dali na první místo GOW:Ragnerok, na druhé místo Vampire Survivors (po které dnes už neštěkne ani pes) a na třetí místo Elden Ring. Na prvním místě měl být Elden Ring, o Ragnaroku tu sami letos napsali o tom, jak se Kratos změnil ve fňuknu a Vampire Survivors nemělo v první desítce vůbec co dělat.

      • radim.zaty

        Po Vampire Survivors neštěkne ani pes?

        Hra, u které za rok a půl od vydání vyšly 3 DLC, za posledních 30 dnů ma na Steamu skoro 4 tisíce recenzí a vyšla na Xbox a Switch, kde se jí taky daří. 

        Co by za to některé hry daly, kdyby po nic neštěkl ani pes tímto způsobem.

      • lito

        Elden Ring má nejvíce GOTY vůbec, vyhrál devět největších anket, což je rekord,  myslím si, že to zvládne, že nevyhrál na Games.cz :D.

        Jinak ten článek, že se Kratos změnil na fnuknu nebyl jejich, ale citovali původního tvůrce. Jinak Ragnarok je fakt špatná hra, ale 100 lidí 100 chutí.

    • Je to subjektivní a zároveň redakce nemá dobrý vkus :-) Co když nemáš dobrý vkus ty, napadlo tě to třeba? Za mě první místo Alan Wake II, pak dlouho nic a až potom další hry. Baldurs Gate 3 bych třeba v osobní desítce roku neměl vůbec a tady se řadu měsíců adoruje jako něco nadpozemského. Ale jsme opět u toho - je to zcela subjektivní záležitost, stejně jako hudba, film, atd.

      • vonTossis

        Byl v tom krapet nadsázky.  

  • bodmrazu

    Jako hodne pozersky rebricek. Me by se vice libil rebricek pro normalni lidi ;-) horror neni pro kazdeho a armored core taky moc ne. Ja nevim zda je games uzce zamereny web, ale tipuju to spise na masovku. Osobne jsem doufal, ze se podivam na list, ktere hry bych mel dohnat a ono 8 her jde uplne mimo me, taky nemam Nintendo a rozhodne nechci u hrani trpet. Holt jdu hledat jine rebricky.

    • Tvoje prezdivka na tebe docela sedi :)

      Ale tak pro tebe top3 zebricek.

      Starfield,

      Pandora

      Assasin Creed.


      To by ti mohlo sednout.


    • blaiddtom

      je to rebricek 10 najlepsich hier...nie rebricek hier pre teba...niektori jedinci frustrovani zivotom musia byt za kazdu cenu toxicki a kopat okolo seba ze ? 

  • Vela ludi si tu neuvedomuje, ze redakciu tvori 5-6 ludi + externisti. Betka odisla a aj Vasek. Jakub sa pridal nedavno. Externisti sa urcite nezucastnili hlasovania. Adam viac nechodi ako chodi (mozno je na part-time). Tak ci tak tu o rebricku rozhodovala hrstka ludi. 

    Nie kazda hra dostala recenziu, nie kazda gameplay, ale ludia uz zapaluju pochodne .... na druhej stranke aspon to tu zije, clovek by pri tych mrtvych diskusiach cakal, ze ludom to je fuk.

    • blaiddtom

      tak dnes si hlavne kazdy mysli ze ma patent na to urcovat co je kvalitne a co nie...klasika v diskusiach, hraci hraju a bavia sa(nemaju potrebu vyplakavat na weboch)no a ten zbytok stale len na vsetko frfle a myslia si ze ten ich vkus je ultimatny a neexistuje ze by niekoho mohli bavit ine hry...dvojnasob to plati pre cechov a slovakov, krajiny kde je pindanie na vsetko narodny sport

    • Od doby co odešla stará garda s Pavlem, Hoznou apod. to tu jde od deseti k pěti, pamatuju si na živé diskuze tenkrát, co přišel Smutný, tak bída.. vůbec už nevím, kdo tu teď je není, co jsou ti lidi zač..

      • Inquisitor

        Jo fight club už jsem od té doby neviděl, takže ty lidi už člověk moc nezná. Za mě je to taky horší, ale je to subjektivní pocit. Hlavně díky tomu, že s klukama ze starý redakce, šel člověk časem. Level, score, hrej apod. prostě staří známý co člověk zná pětadvacet let:)

      • ales.smutny

        Ale Pavel s Honzou v redakci na fulltime nikdy nebyli :) A ve "staré gardě" jsme o hrách roku hlasovali většinou tři, někdy čtyři.

        A kdo jsou ti lidé si můžeš přečíst jak pod jednotlivými články, tak na profilu redakce https://games.tiscali.cz/redakce

        ❤️

  • andre_4k

    Jedi: Survivor je kde? Zaradit Lies of P (kterou jsem hral a libila se mi) do zebricku a nezaradit Jedi: Survivor, to mi prijde jako uplne nepochopeni kvalit techto her (a to se mi Lies of P fakt docela libil). BG3 je fakt prehypovana hra, divim se, ze vas jeste bavi takhle ji glorifikovat. Oproti Divinity 2 to zas takovej posun nebyl...

    • J.V.Stalin

      Jedi Survivor fakt ne-e. Osobně bych z toho seznamu ještě vyhodil Final Fantasy XVI.

      • Derp_1337

        To je věc vkusu. Někomu se líbí tohle, někomu zas tamto. FF16 je celkem dobrá hra a má potencionál pro spoustu lidí být jednou z nej her roku. Ale pro jiné to zase může být zklamání.

        • J.V.Stalin

          Doufal jsem, že když ještě pro jistotu před to napíšu "Osobně", že se takový reakci vyhnu. No... mýlil jsem se...

          • Derp_1337

            Když jsi napsal nějaký svůj osobní názor, tak jako ostatní lidé na něj nemůžou odpovědět svým osobním názorem??

            • J.V.Stalin

              To samozřejmě můžou, ale napsat: "Někomu se líbí tohle, někomu zas tamto." je fakt objevná myšlenka 😀

              • Derp_1337

                Reakce na příspěvek:

                Nic originálního to vskutku není, ale z těch příspěvků člověk má občas pocit, že na to lidi zapomínají a potřebujou to připomenout.

                • J.V.Stalin

                  Reakce na příspěvek:

                  No a právě proto, jem tam připsal "Osobně" aby se to připomínat nemuselo. A vidíš jak to dopadlo 😂

      • flash789

        To jsme dva, a to jsem fanoušek FF série 30 let. Ale tak nějak tuším proč tam je.

  • lito

    Bloodborne dokazuje, jak fenomenální je, že dokáže i po letech uživit  do top her roku vlastní fan rip off.

    Tohle neberte nějak vážně, Lies of P mám rád, ale přiznejme si, že se kradlo ve velkém. 

    • Derp_1337

      Někdo kdysi prohlásil, že kopírování obsahu je nejvyšší forma pocty. 😉

      A to, že toho ta hra spoustu obšlehla, ještě neznamená, že to je špatná hra.

      • CHROCHT

        Obšlehnout snad i fonty s celým inventářem, to už fakt není pocta 😂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit