Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MrSanta
    Nejlepší... to se těžko rozhoduje. Raději zmíním pár her, od kterých jsem buď vůbec nevěděl, nebo jsem od nich nic nečekal a z nějakého důvodu mě zaujali.
    Plošinovka Mighty No. 9 (viz trailer: https://www.youtube.com/watch?v=iY8EqyBh34k). Na plošinovky moc nejsem, ale tohle mě z nějakého neznámého důvodu oslovilo.
    A rád bych se taky dozvěděl něco víc o ReCore (viz: https://www.youtube.com/watch?v=D2xgu4QnYA0)
    A pak nový DOOM. Vypadá na pěknou brutální řežbu.
  • Paul_cz
    Hmmm, stejně mi ze všech těchto přijde nejslibnější Kingdom Come.
    Pak se snad povede Dishonored 2, Hitman a Deus Ex.
    Fallout snad bude mít aspoň zábavnej svět.
    • walltar
      Jo jsem se díval na gameplay ukázku souboje a zatím KC asi nejzajímavější hra z E3.

      Dišonrd... tam se na dvojku celkem těším, i když ta hra není až tak nic extra. Každopádně to dotahuje zasazením a pocitem při hraní.

      Ale co mě nejvíc pobavilo... tak jsem zjistil, že po všech těch trailerech a ukázkách se stejně nejvíc těším (kromě KC a SC) na Planet Coaster... Vypadá to na graficky pěkný RCT. A ne to čekám už celkem dlouho, protože RCT3 sem nějak nepřekousnul právě kvůli grafice.

      Jo a pokud by někoho ta Gameplay ukázka KC z E3 zajímala tak tady: https://www.youtube.com/watch?v=_vwEmFojZV0
      • Jo..obvzlast je bezva jak to cely vyvetluje na prikladu Elder Scrolls..hmm..nevim jestli se smat nebo brečet..
        • walltar
          Tak to se mě nezdá divný... Skyrim je jedna z nejznámějších open world her poslední doby, takže používat ji jako přirovnání je celkem logický. Každej hned ví o čem mluvíš.
      • KC:D vypadá, vzdory mé obecné skepsi, neuvěřitelně. Vidím prostě tuny skvělých nápadů - nechci to zakřiknout, ale začíná to vypadat opravdu jako splněný sen...
  • Jack1947
    No asi tak nějak... vyloženě nic krom pár her (Fallout4, Horizon) co by zvedlo ze židle... nebo naopak zarazilo do židle.
    • U mě zklamání - není tam žádná nadějná nová značka, nová naděje obecně... Všechno jsou to zkostnatělí staří známí (bez urážky)...
      • Jack1947
        Tak tak není vyloženě hra na kterou se těším... ted akorát výjde Batman supr a ten se tam blízkl trailerem z fps... no ale ten už je onznámený dlouho ... možná Mad max o něm se vědělo taky déle potom ten Doom ( to je zase na delší dobu)... ale někoho to zaujalo viz FF VII reinkarnace (remaster) Last guardian ( to vypadá jako ICO) v lepší grafice... a tak dále.
        • Mě by potěšilo, kdyby ten žebříček mastodontních značek narušovaly alespoň dva slibnější, možná i "nezávislé", projekty - když už nic, tak alespoň ten Kingdom Come...
          • Jack1947
            Spíš nějaké to nečekané překvapení, takhle je to jen akce kdo víc narval do toho peněz... co si budeme povídat narvalo se tam fůra... no nezbývá než počkat co hezkého přinese gamescom. Snad to bude lepší no.

            No a co For honor nic? i když to budou jen realistické souboje.

            Spíše takhle nečekal jsem bláhově ani naivně nic tudíž jsem nemohl být zklamán, ovšem kdyby tam vykoukla nějaká nová neobroušená hra která si nezadá ničím s dnešními hrami tím líp.
            • walltar
              No tak mluvíme o E3... to byla vždycky akce o velkých projektech a o velkých penězích. Navíc zaměřená na konzole.

              Lidi co dělají nezávislé hry se až tak na E3 necpou, a pokud tam jsou tak spíš kvůli tomu že se tam sejdou lidi z branže. Ale pokud něco ukážou tak se to dost často ztratí právě za těma značkama, který za sebou mají miliony.
            • Jack1947
              Což by bylo asi možná nejzajímavější nevím ale tak nechtěli už čeřit vody... pěkně postupně nejprve HOTS, potom Overwatch a další...

              Díky článkům na games, byl normální člověk ušetřen, sledování těhle sáhodlouhých show...
            • A tak mohlo být hůř, že jo - ještě tam mohli napasovat Bllizzard a můžu si to jít rovnou v tom vydýchaném vzduchu hodit *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit