Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Magister_Peditum
    Nechci nic říkat, ale místo obyčejné předělávky Divinity by její místo vesele mohla zastoupit nějaká jiná hra. Namátkou KC:D, MGS nebo i ten For Honor. Ale je to volba redakce, no.
  • Ani neviem, ze nejaka E3 vobec bola, uz ma to prestalo zaujimat uplne...
  • MickeyMutant
    "Fallout 4 - Konspirační teorie o downgradu grafiky už se pečou v troubě..."

    To snad ne, proboha. Tohle naopak vypadá na jednu z mála her, kde je nějaký downgrade opravdu jen stěží představitelný.
    • Chim
      Pozor! Nepodceňovat tyhle ty "vývojáře"!
  • Otázka na míru obtížnosti jsou zcela passé, protože plán Hidetaky Mijazakiho je odlišný od záměru předchůdců. A vývoj hry primárně pro PC, PS4 či Xbox One s tím nemá co do činění. Dark Souls III bude hra pro veterány série, ale i pro nováčky bez bázně a hany, protože zejména absence respektu je podstatná, abyste si Dark Souls užili.


    Co to je? Jsem sám kdo nedokáže dekryptovat poselství? Jaká absence respektu? Jací předchůdci Hidetaky? Proč je otázka pas(s)é? WTF?
    • No, a to se pak divim když sem něco pisu do diskuze ze me nikdo nechape, když tu mame takovyhle exoty:)
      • Asharak
        Kteří neumí správně používat přirovnání? Chm.
  • wenceslaus
    Koukám, že kritika F4 nedá redakci spát — to je roztomilé. Ale trochu působí, jako bych četl internetovou diskuzi a ne článek.
    • jaka kritika? vetsina lidi je spokojena, to jen tady par blbounu prudi:) Pamatuj, menšina je vždy nejvic slyset, Spokojeny člověk k tomu nemá většinou co rict.
      • Ja jsem spokojeny clovek a rikam Fallout 4 bude pecka. *14* *3* *1*
      • Magister_Peditum
        Doufám, že tedy nepatříš ke kritikům sérií jako je CoD, AC atd. *15*
        • Jo patrim k mensine kritiku CoD a AC..pocet lidi kterym se tyhle seriie libi je totiž podstatne vezsi nez skupina kterym ne. Ale chápu ze jsi si chtěl jen na me vypláznout jazyk u udelat vitezny oblicej, od tebe bych ani nic jiného necekal, pane magister.
          • Magister_Peditum
            No, já jen, když někdo mluví o pár blbounech a spokojené většině... A samozřejmě si neodpustím: *15*
            • Co je na tom tak zvláštního si priznat ze se mi nejaka hra libi a myslet si o lidech kterym ne ze jsou blbouni, jsme na foru games, tak to tady funguje. Nemá se smysl pretvarovat ze to je jinak.
              na korektni diskuze o nejake hre nechodim sem ale nekam kde se nevyskytuji podobni chytraci jako třeba ty, protože s takovými se bavit normalne neda, i když tady to je spis letitou atmosférou a holt to tady uz jinak nebude.vetsina lidi sem chodi takzvane s nabitym samopalem..ostrejma. takze si ho většinou beru taky:)
      • Asharak
        Chvála komukoliv za to, že ty menšiny existují *4*
  • Kde je Metal Gear Solid: Phantom Pain???? Ta hra vypadá naprosto úžasně! Vyděli jste to 40 min demo? Open world, úpravy zbraní, buddy systém, stavba Mother Base, kompetitivní MP, napadání základen...ta hra bude legendární.
    • ales.smutny
      Kluci na něm nejspíš nebyli, i proto, že jsme dostali těsně před E3 do rukou hratelnou verzi a tam byla asi jen "k vidění". Teď bude i čas z toho napsat dojmy :)
    • Vogon
      Bohužel je to hra od Konami, takže očekávám nejhorší.
    • Japonske hry bohužel na Games nikoho nezajimaji, ono jich na E3 bylo vic.
  • Star wars battlefrone = veľmi malé mapy a hrozné ovládanie pri lietaní (ani sa nečudujem že nerobia space battles)
  • MickeyMutant
    "Mankind Divided nás enormně zajímá bez ohledu na to, jestli ve hře figuruje Praha, Brno, Bratislava nebo Luka pod Medníkem."

    V tomhle bodě bych chtěl krotit autorovu bujnou fantazii. Brno samo sebou v žádné počítačové hře nefiguruje, nefigurovalo a nikdy figurovat nebude.
    • Pro úplnost si dovolím doplnit informaci, že v European Truck Simulatoru 2 je Brno lokace rovnocenná ostatním městům.
    • Sithard
      brno a jeho masarykuv okruh se objevilo ve spouste zavodnich hrach :-P
      • MickeyMutant
        Masarykův okruh je za Brnem, to se nepočítá. A to ještě záběry na trať štelujou od východu, aby jim to nekazilo panoramata.
  • Games.cz se nelíbil DooM?!? Tak to mně zklamali teda...
  • zaujal mne fallout 4 a jsem zvedavej na mad maxe

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit