Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak na games, tak na hrej.cz byla E3 zvládnutá na jedničku s hvězdičkou. Je fajn, že obě redakce dokážou k úplně stejnému tématu přistupovat docela odlišně a je tak zajímavé sledovat práci obou týmů. Výborný a velmi profesionální výkon. Žasnu nad tím, že vůbec něco jako herní novinář v takhle malé zemi bez peněz existuje a že může produkovat tak profesionální práci. *3*

    S volbou her souhlasím. Škoda, že více neukázali z té hry od Deana Halla.

    Star Wars: Battlefront je poslední šance, jak si to u mě může Dice napravit. Snad jim to vyjde. Zatím to vypadá velmi dobře.
  • DOOM 4 je jako kde ?
    • walltar
      Co je vlastně na Doomu tak extra? Mě trojka přišla jako normální FPS bez jakékoliv invence nebo extra nápadu.
      • ID byli vždycky především o technickém zpracování - takže na to jsme (my = já, fanoušci ID/Carmacků) dost zvědaví, respektive na vliv odchodu původní vůdčí osobnosti a tak obecně (dále např. vliv Bethesdy). Doomu prostě nemůžeš odpárat kultovní statut přesto, nebo právě proto, že se drží "oldschool hratelnostních schémat", ale dost možná mu tento statut budeš moci odpárat, pokud bude hra zprasená po technické stránce...
      • Trojka byla fail, doom je slavny diky predchudcum a k tem se hlasi i ctyrka.
      • Chim
        Slavná minulost. Ano, trojka byla průměrná a bez nápadu, ale těžko něco vymýšlet v FPS hrách. Mám pocit, že tyhle hry se dnes už dají udělat buď blbě, nebo jen průměrně. Pokud nepřijdou ve čtyřce s něčím výjimečným (třeba AI nepřátel, která bude na úrovni starého Half-Life) tak to bude zase jen ta průměrná hra bez nápadu.
      • Dalo by se říci, že to je pro některé z nás jako kult jako "HL3". -> Taky to možná nikoho moc nenadchne jestli to vyjde a jestli to vyjde tak se určitě též mnozí poserou... :) Na tom prostě není nic špatného každý má to svoje :)
      • PreidaQ
        Mě hlavně ta nová ukázka připadá naprosto strašná a nechápu, jestli je to pouze nostalgií, že se to tolika lidem tak moc líbí.
        • walltar
          No mě příjde hrozná ta motorová pila... A to v původní hře s ní byla taková sranda. Tady zmáčkneš tlačítko a hra spustí cutscénu (doslova).
          • jsem nejdřív myslel, že linii řezu volí hráč ala MGR, když jsem viděl opakujicí se animace, stal se z toho takovej meh..
            • A ted si predstav, ze tu stejnou animaci vidis uz asi tak po bambilionty, zurive mackas esc a stejne to nejde preskocit ...

              Jak bylo receno SF mel tohle vyreseny naprosto dokonale, tam si moh manika porcovat dle libosti.
          • Klasicka moderni konzolovka, bud QTE nebo cutsceny vsude. A lidi tomu tleskaj.
            • Flash: ano je to jak vymáčnutí bědara a pořád je to lepší než co předvedli v doomovi, tam je to akorát vic, no jak to říct, flashy *3*
            • SoF ze mel tohle lepsi..heh..nenech se vysmat..dyt to tam bylo jako když si vymacknes bedara:)
              když uz tak třeba fallout 3, ten to mel celkem slusne udelany..
            • Flash: Soldier of Fortune 1 měl lepší dekompozici těl než to co ukázali v gameplayi dooma, to mají lidi tak krátkou paměť? *7*
            • walltar
              No já nevím, než to dělat takhle tak radši vůbec... Když si představím ty pořád opakující se cutscény (I když je pravda že cutscény se k motorovce přímo hodí) tak radši nic. Nebo jak to bylo v tom původním doomu... aspoň by to nebylo tak únavný.
            • No jo, doba kdy budes moct odrezavat z nepratel co se ti zamane ještě neprisla, na to jsou ještě technologie a hry obecne prilis nedokonale. tak se to resi takhle. me se to jak to je udelany v doomu 4 celkem libi, porad lepsi nez aby to působilo jako ze ho tou pilou lechtas a caka všude krev..jak byva zvykem jinde..
  • Nevim kde zase všichni prisli na to ze ve falloutu 4 bude nejaky Tower Defenze, Asi to je tim ze je potřeba všechno pojmenovat nebo ja nevim. Když si ve meste postavim strilny který postrilej armadu zmutovaných krtku, když se ja flakam nekde po svete tak to je tower defenze.?? Jedna se o přirozenou obranu města a ne o minihru. Další blbost je prirovanavani k minecraftu, opet tady smrdi potřeba za kazdou cenu všechno pojmenovat. Nevsiml jsme si ze by tam někdo kopal kostky az do stredu země, nebo ze by někdo stavel dům cihlu po cihle. Je to takove blbeckovani herni žurnalistiky které pripomina deti na pisku které se seznamuji se životem a je jim potřeba prirovnat jakokukoliv blbosti aby měli jasno. Je hele mami tamhle je zviratko..ne Janinko to je pejsek, něco jako ta ovecka co jsi videla u babicky..
    • Krasne popsane. Kdyz jsem cetl clanek a diskuzi k falloutu a bylo tam psano o Tower Defense, tak jsem se zhrozil. Potom jsem se podival na gameplay zabery a byl jsem v klidu, protoze to ma k nejakemu Tower Defense na mile daleko !
    • wenceslaus
      Možná jen lidi, co ty přirovnání používají počítají s tím, že ostatní vědí, že se jedná jen o nadsázku.
      • nemyslim
  • Vojta_Ilavsky
    Těším se na Sea of Thieves, protože piráti, FPs a kostlivci. Navíc to vypadá graficky pěkně a nenáročně. Risen 2 mě nebavil a nad ACčkem jsem zlomil hůl po Brotherhoodu.
  • Docela by mě zajímalo jak se na tom Games usnesli. Nějak se hlasovalo o každý hře? Nebo to jeden vymyslel a ostatní schválili? Snaží se v tom zohlednit aktuální fázi hry,její potenciál? Jak se projevila shovívavost k prezentaci (viz. square enix)? Ta evidentně není přímo úměrná kvalitě hry. Přijde mi hrozně důležitý mít ty hodnoty někde uvedený, takhle je to takový hrozně na vodě a vlastně se z toho nedozvím vůbec nic. Je to takový jako napsat nějakou rovnici a místo výpočtu napsat rovnou výsledek.
    • walltar
      Já bych řekl, že si sedli někde na sedačku, nebo na židle a domluvili se o tom co se jim nejvíc líbilo.
    • Zkus si udelat vlastni názor, pak ti všechno co jsi ted napsal prijde bezpredmetne.
      • Názor mám, nicméně nechápu tvůj příspěvek. Je bezpředmětný říkat cestu k nějakýmu výsledku? To je přece hovadina.
        • Jo..ja uz si zvykl ze me tu dost lidi nechape. třeba ti dojde casem:)
          • Taková dekadence... (jestli mi to dojde se nikdo nedozví, protože nevím co mi má dojít)
            • myslel jsme to tak ze když jsi schopny udelat si vypocet sam nepotrebujes aby ti ho někdo uvadel. A zaroven ti bude jedno jak ke stejnému nebo odlišnému vysledku dosli na games, protože na vypocet a vysledek mas uz vlastní názor.
  • Ilusiveman
    U mě rozhodně vede Fallout 4 a nové Deus Ex, kde sice dubbing zněl jak sedlácí z české verze prvního zaklínače, ale nejsem hnidopich. Hra je doslova zase krásná a vypadá, že si zase s urovněmi a příběhem vyhráli, navíc Praha? Krásnej bonus.

    PS: Abych nezapomněl novej Battlefront vypadá taky skvostně ^^
  • del0
    Zaujal mě snad jenom Deus Ex (pěkněj art, překvapivě solidní grafika + líbila se mi ta atmosféra ve stylu Half-life 2), Fallout 4 (customizace) a samozřejmě trochu ten Doom, ale doufám, že to byla jen pomalá gamepadová předváděčka a ve finále to bude rychlejší.
  • Hnisavec
    najväčšie sklamania výstavy podla mna Fallout 4, Kingdom Come a Doom...všetky z gameplayu extrémne nudné, prkenné a nijaké....
    • Nudné, prkenné a nijaké... Stejně jako všechny ty tvé trolloidní výplody, kterými to tu zasíráš
    • Rovnou si mohl napsat ze te se ser*ou hry původem z PC a ne delat tuhle blamaz:)

      Ja jsme třeba po dvou minutach vypnul video z Uncharted protože me to malem unudilo k smrti..
      • Hnisavec
        jj a preto ma najviac zaujal Eitr a Deus Ex, ty chytrolín....hry rozdelovať na PC a konzolovky majú zapotreby len PCčkári obmedzení na jednu platformu bez možnosti zahrať si široké portfólium exkluzívnych trojáčkových hier. ja hrám to čo ma zaujme bez ohladu na platformu.
  • Já jsem byl z letošní E3 velmi nadšený, protože předvedli překvapivě dost slušný počet zajímavých her, takže rozhodně fajn.
    Osobně u mě vede hlavně nový Metal Gear Solid, u kterého nevěřím, že by mohl dopadnout špatně. Také ale lituju, že to není serie, která by byla u nás více známá, protože by pak byla šance na překlad od distributora - snad aspoň něco neoficiálně bude, i když ten rozsah textů bude asi dost brutální.

    Jinak se samozřejmě těším na nový Deus Ex, South Park, Dishonored, Xenoblade Chronicles, Unravel, Doom (radši bych tedy byl za nové Rage), Halo, Gearsy, Horizon a já nevím, co ještě...
  • Podle mě tam dark souls nemá co dělat,šlo pouze o oznámení. Jinak za mě Fallout 4,SW:Battlefront a Deus EX

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit