zavřít
...

Best of GamesPlay #2 - listopad

V říjnu vám Honza Olejník zevrubně ukázal, jak krásně vypadá menu v Castlevanii, ovšem ani minulý měsíc nebyl chudý na zábavné a bizarní momenty. Kromě porce legrace a pocitů studu za členy naší redakce si navíc můžete připomenout videa, která vám nedopatřením mohla utéct. Výběr toho nejlepšího z listopadových...
 • Amylee.Anderson tiscali.cz
  1 souhlasí, 2 nesouhlasí
  Zlatýho bludišťáka znalci The Room. :D

  Tohle mě baví, nemám moc chuť na ty věci koukat ze záznamu, tak si takhle alespoň užiju toho nejlepšího z vaši úžasných osobností.
  6.12.2017 upraveno v 16:38

  reagovat

 • Coffin.Corner tiscali.cz
  0 souhlasí, 1 nesouhlasí
  Co je s Lukášem a jeho Games TV? Snad nedostal od nového šéfredaktora padáka?
  6.12.2017

  reagovat

  • Salem (anonym)
   1 souhlasí, 2 nesouhlasí
   Šel domů když dělal Hotspot, tak ho Petr s Alešem vyhodily :D, nebo co jsem slyšel tak byl nemocný. Tak nevím která možnost je pravděpodobnější. *1*
   6.12.2017

   reagovat

 • bukrr tiscali.cz
  26 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Všichni mají své vtipné chvilky, ale humor Honzy a Pavla na hranici trapnosti je až geniální.
  5.12.2017

  reagovat

  • CRYPT tiscali.cz
   11 souhlasí, 1 nesouhlasí
   Ted nechapu jestli obdivujes "balance" a nebo jestli to je mysleno negativne. Ja stejne vicemenne sleduji jen Retro Games Playe a zasebe reknu, ze tato dvojka nikdy nezradi a velicedobre se mi oba poslouchaji. Vtipky co maji jsou nekdy lepsi nekdy horsi, alenikdy jsem si jesste nerekl, ze jsou trapne. Dost dela i to, ze jak Pavel, tak i Honza umi skvele mluvit, jsou pripraveni, zadne zakoktavacky a na odhlehceni a navozeni pratelske a vstricne atmosfery zertuji. Ono kazdej jsme jinej a tak jak jednomu se vtipky nebo narazky mohou zdattrapne, tak druhemu funny. Ja u techto dvou kluku patrim do te druhe skupiny a jsem za ne rad.
   6.12.2017

   reagovat

 • SalemCZ tiscali.cz
  4 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Doufám že budou i nepovedený scény u GamesTV někdy
  5.12.2017

  reagovat

 • nevim (anonym)
  0 souhlasí, 0 nesouhlasí
  na YT sem to nikde nenasel.
  5.12.2017

  reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.92.172.79.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.