Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bukrr
    Všichni mají své vtipné chvilky, ale humor Honzy a Pavla na hranici trapnosti je až geniální.
    • CRYPT
      Ted nechapu jestli obdivujes "balance" a nebo jestli to je mysleno negativne. Ja stejne vicemenne sleduji jen Retro Games Playe a zasebe reknu, ze tato dvojka nikdy nezradi a velicedobre se mi oba poslouchaji. Vtipky co maji jsou nekdy lepsi nekdy horsi, alenikdy jsem si jesste nerekl, ze jsou trapne. Dost dela i to, ze jak Pavel, tak i Honza umi skvele mluvit, jsou pripraveni, zadne zakoktavacky a na odhlehceni a navozeni pratelske a vstricne atmosfery zertuji. Ono kazdej jsme jinej a tak jak jednomu se vtipky nebo narazky mohou zdattrapne, tak druhemu funny. Ja u techto dvou kluku patrim do te druhe skupiny a jsem za ne rad.
  • SalemCZ
    Doufám že budou i nepovedený scény u GamesTV někdy
  • Coffin.Corner
    Co je s Lukášem a jeho Games TV? Snad nedostal od nového šéfredaktora padáka?
    • Šel domů když dělal Hotspot, tak ho Petr s Alešem vyhodily :D, nebo co jsem slyšel tak byl nemocný. Tak nevím která možnost je pravděpodobnější. *1*
  • na YT sem to nikde nenasel.
    • Hledej, šmudlo *1*
      • pridali to o dost pozdeji nez tenhle clanek a moment kdy sem to tu psal. smudlo.
        • Ale no tak, trochu Cimrmana po ránu nemůžeš brát jako invektivu *1*
          • Třeba ho nezná :)
  • Amylee.Anderson
    Zlatýho bludišťáka znalci The Room. :D

    Tohle mě baví, nemám moc chuť na ty věci koukat ze záznamu, tak si takhle alespoň užiju toho nejlepšího z vaši úžasných osobností.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit