Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor
    Pamatuju když jsem to pařil na PSX, jedna z nejlepších na PSX spolu s Tenchu :)
    • froztik
      Doufám, že to bude hratelností minimálně na stejný úrovni jako starý ace combat na psx. Proseděl jsem u toho desítky hodin a neskutečně jsem se bavil :)
      • jojo, trojka, dvojka a na PS2 nulka mě bavily hodne moc.

        Jenze tohle bude tak, ze bez zaplaceni stejne nedostanes nic lepsiho jak F4 Phantom nebo Mig 21 :D a jestli tam bude takovej ten podivnej mod leteckych souboju jako minule, tak nazdar :)
    • kennyB
      Pravda, jen jestli se někdy dočkáme nějakého pokračování Tenchu *9*
      • Inquisitor
        To už asi ne, ale nebylo by špatný.
  • Pokud to nebude v dochu posledního dílu kdy mi nepřátelé vybuchovali 3 metry před stíhačkou, tak budu věřit v lepší zítřky.
  • Pokud zachovají klasiku starých PS2 dílů tak proč ne. Jen se mě nelíbí ten F2P model. Raději bych si zaplatil plnou hru než tohle. Ale vyzkouším.
  • Vypadá to moc pěkně, ale přijde mi to až moc arkádové. Bral bych spíše takový War Thunder s moderními letadly. Doufám že tam budou aspoň historické bitvy nebo něco takového.
  • Kdyby to bylo udělané podobně jak War Thunder (myslím ten F2P model) tak by to bylo moc fajne :) :)
  • to bude akože zadarmo ? aj plná verzia ?
    • Bude to F2P. Takže budeš to môcť hrať zadarmo s istými obmedzeniami, ktoré si zrejme budeš môcť odomknúť buď reálnymi peniazmi, alebo pomocou nejakej in-game meny, ktorú budeš zbierať (týmto spôsobom to odomykanie bude samozrejme trvať oveľa dlhšie). Myslím si, že to bude fungovať podobne ako Tekken Revolution, ktorý je tiež na PS3 F2P.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit