Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jazz
    Mno, já nevim co s tim, ale když zapnu DX11, tak se mi to sekne při hledání DLC-ček...
  • mondzi
    Zaujimave, este vcera som cital, ze neopravuju DX11 v Batmanovi a ze sa ludia stazuju :) Prekladajte si clanky z inych stranok kolko chcete, ale prosim, neklamte. Realese info ovladacov som nasiel asi za 20 sekund, preco to nevie spravit aj autor?
    Tu:
    http://us.download.nvidia.com/Windows/290.36/290.36-Win7-WinVista-Desktop-Release-Notes.pdf
  • Modern Warfare 3 potrebuje vykon ??? A kde by me zajimalo .....
    • ty ses dobrej dmnt :D proc by MW3 nepotreboval vykon? btw tenhle patch zapina nebo spis opravuje moznost Ambient Occlusion s kterym hra vypada mnohem lepe takze si svoji smesnou kritiku nech kdyz te tahle hra nebavi tak to radsi ani necti...
    • zřejmě nějaké to procento hráčů nemá ani pc s dvoujádrákem a lepší gpu než ati x1600.. spíš je to další marketingový trik :X
    • rancor1223
      Teď jsem chtěl napsat to samé *1*
      • ja mam notebook intel core i3 2,5GHz , 4giga ram, nvidia gt540m a sekalo mi to na LOW a teraz mi to ide na EXTRA
        • rancor1223
          Notebookove karty nepočítám, to je speciální kategorie...

          btw jak na těch ntbcích můžete něco hrát? Vždyť je to hrozně nepohodlný...
          • heh v dnesni dobe s moznostmi minimalizace hardwerovych soucasti to uz jina kategorie neni...a co je na tom nepohodlny krome mensiho monitoru?
          • 2roky som hraval na PS2
            potom som presiel na PC tam som hral asi 4roky na normalnom pc.
            potom xbox 360 a na notebook je to uplne normalne....
            nikdy som nemal ziaden problem ze sa mi nieco zle hra
            • nevíš co s penězi co?
  • no mne ten Batman stále zasekáva.. žiadne zmeny.
    • jesusek
      Tak to by měl řešit až patch. Ty ovladače s tím zázraky neudělají. Jsem zvědavý, jestli se na to v Rocksteady prostě nevyserou...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit