Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MrSanta
    hoplá *15*, chybička se vloudila. Ale o kus dál už to mám dobře.
  • jindra.veliky
    androidaci?
  • jindra.veliky
    "pár mysí užít"

    *7* *15* *15*
  • jindra.veliky
    lol, xbox one *1*
  • A kcemu? Tohle nam chybet urcite nebude, co sem koukal na videa z bety i trailery tak to vypada na strasnou blbost
  • Ne, není, na ps3 není plus potřeba
  • No, co? Ber to zase tak, že jedna skupina platí za MP a jistá druhá skupina ani platit za ty blbý hry ve zvyku nemá. *1*
  • Například na xboxu ti co nemají zaplacený xbox live gold *3*
  • lol na konzolich musíte za MP platit? *1*
  • MrSanta
    Od plánovaní k realizaci je dlouhá cesta. Já jsem akorát četl klasické vyjdáření, že PC verze by byla možná, ale že jí momentálně neslibují a soustředí se na vyladění hry pro konzole. On málokterý vydavatel řekne rovnou, že PC verzi dělat nikdy nebudou.
    Osobně moc v PC verzi nevěřím. To možná až s druhým dílem, kde předpokládám že už to nebudou dělat na X360/PS3. Volné kapacity by mohli využít pro PC verzi. Ale to jsou jenom mé spekulace. Já si pro jistotu koupím Xbox One a Destiny si zahraju tam *1*
  • MrSanta
    Nevím jak u PS Plus, ale na xbox to vypadá, že je potřeba gold pouze na MP část (crucible, strike). Singlař by neměl mít problém si těch pár mysí užít i tak. Soudím dle videa, kde byla na obrazovce vstupu do crucible hláška že vyžaduje gold účet, ale když se startovala singleplayer mise, tak tam nic o goldu nepsali...?

    EDIT: tak prd *1*. Aby to člověka do BETY vůbec pustilo, tak musí mit gold/plus.
  • wizaard
    Ano, jako všechny MP hry.
  • spoock
    chvili trvá, než to začne být dobré
  • spoock
    však to hrát nemusíš, i když to pro PC vyjde
  • Stejně to dopadne jako Defiance.
  • wenceslaus
    Pokud vím, tak autoři v nějakém rozhovoru uvedli, že PC verzi určitě taky plánujou.
  • Len taka otazka, neni to nahodou len pre xbox live gold a PS plus ??
  • Jo tihle. Málem jsem na ně zapomněl. Ale pro takovou kuriozitu se to ani nevyplatí, ne?
  • Njn, na PC se radši hrají simulátory šutru, kozy a znásilňování (Rapelay). To jsou ty pravé hitovky pro PC hráče. *1*
  • Doufam, ze si tu stupiditu nechaji na konzolich a nebudou ji tlacit na PC.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit