Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dishonored byla úžasná hra. Rage byla vyhypovaná kravina.
    • No vidíš, a mě třeba Dishonored nebavil, ale Rage jo. *4*
  • Veskoslav
    Vím, že poněkud mimo, ale v Dotě 2 už jsou hotové tutorialy:) Doporučuji zahrát, spíše pro ukázku toho, jak by měl vypadat tutorial:)
    • To hoď do Bleskovek ne? ta informace tam víc padne než tady...
      • Veskoslav
        To mě nenapadlo. Děkuji, příště nebudu spamovat:)
  • Malleth
    Chci Dishonored na Oculus Rift
  • Veskoslav
    Rage 2 moc rád uvítám. I přes porodní bolesti na pc platformě, kdy mě prostě Carmac nasral tím, jak se vymlouval, tak hra byla skvělá:) A Dishonored? Rád se vrátím do toho zvláštního světa "steampunku":)
    • Whalepunk *1*
  • Paul_cz
    Hines je profesionální lhář a spin doctor, má to jako hlavní náplň práce. Jeho kecům bych obecně nedůvěřoval.
    • Souhlas, proti Bethesdě jako takové nic nemám, ale Hines je prvotřídní vocas.
  • JustinBieber
    Dishonored už prosím ne *11*
    • JustinaBiebera uz prosim ne *11*
    • Jméno odpovídá inteligenci *1*
  • smejki
    pokračování Rage bych si dal líbit. Stylová pulpová komiksárna s dokonale odladěným střílením starší školy tu od prvního dílu chybí.

    poznámka autoroj: Human Head (Prey 2) Bethesda nevlastní. 3rd party studia asi jedou v jiným režimu než interní týmy. Pokud narážíš na to, že Bethesda prý vecpala vývoj Prey 2 Arkane, tak o tom odkazovaný článek nemluví. Vyjímal by se tam i odkaz na info, že Arkane původně nejspíš nechtěli dělat druhej Dishonored. Takhle nějak nechápu, v čem má vyjádření scénáristy Prey 2 odporovat Hinesovým slovům.
    • Co Borderlands? To tě neláká? Je to podle mne takový horší bratříček Rage, ale jistý kouzlo to má. To tomu nejde upřít.

      To že Arkane druhý Dishonored dělat nechce mne moc nepřekvapuje. Samozřejmě, že ten koncept je suprový, ale považuji to za takovou minimalistickou hříčku. Říkal jsem si mnohokrát proč tam nedali Gatling guny nebo proč tam není nějaká puška atd atd. Ale ono to má smysl, jak se začnou nabalovat nové prvky co mají přilákat hráče tak se z toho stane Star wars, kde je vše možné. To že nepopisují celý svět, ale jsou tam jen jakési náznaky má své kouzlo. *4*
      • Horší bratříček? To si děláš legraci viď?
      • smejki
        B1 jsem hrál chvilku (dvě možná tři hodiny) a nijak mě to nevzalo.
        • a to je ten problem Borderlands se dost dlouho rozjizdi ... Tohle neni CoD kde behem tri hodin zazijes to nejlepsi a posledni hodinu koukas na tytulky
          • smejki
            a co je mi jako po codu?
      • Navíc název Zneuctěn 2 :D Nevím nevím *1*
    • Musím souhlasit, Rage byla velmi povedená hra, kterou jsem si užil celou od začátku do konce (i když ten byl bez nějakého bosse). a u které nechápu ten hate, který se na ni snesl + to, ž se Carmack za ni omlouval.
      • Omlouval se za to, že jim pár TÝDNŮ od vydání trvalo než odladily problémy s ovladači, protože hra buď padala nebo vypadala jako prd*l. A omluvit by se taky mohl za ten useknutý wtf konec, ale jinak to je fajn hra (mám na Steamu pomocí Steam Trading).
        • smejki
          fakt nechápu, co komu na tom konci vadí. hele, jdi semhlenc a zjisti polohy všech arch. hele běž tamhlenc a vyšli signál, kterým všechny archy probudíš. Vadí, že se neukázal samotný konec hráčovy postavy? Zemřel? Prosekal se ven? Imho to je nepodstatná informace.
          • tak problem s Rage bol hlavne na PC. Konzolisti sa moc nestazovali a to bola tiez asi jedna z vrasko kedze iD Software je alebo minimalne bolo vnimane ako primanre PC zamerane studio. No a zahadna bola ta ich komunikacia, respektive nekomunikacia k hracom/zakaznikom prave na PC kde to bolo evidentne problemove. Najprv bol iD soft ticho, potom len Carmack nieco zasmolil cez twitter ze to dodrbali vyrobcovia hw z nevyladenymi ovladami. Neskor uz sa zmiernil a sypal si popol na hlavu ze to mali otestovat na viacerych verziach ovladacov a az potom prislo nejake ot oficialne stanovisko z iD softu a Bethesdy. A tiez na patch sa cakalo dost dlho, respektive prvy patch nic nevyriesil. Ono to dotahovanie textur bolo kludne viditelne aj na PC s SSD diskom a dostatkom pameti aj silnou grafikou, a oto viac to stvalo ludi ked to islo relativne v pohode na ovela pomalsom Xboxe alebo PS3.

            No a co sa tyka koncu tak tam je evidentne ze to je utate koli dlhemu vyvoju. Vyzera to ze mali toho rozprcovaneho viac ale proste to museli useknut aby ten Rage vobec dokoncili a vydali.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit